Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Wie ktoś może jak by chodził Assassin Creed na konfigu:
Procesor-Core 2 Duo 2,2 GHZ
Pamięć: 2ghz 800MZH
Grafika: Gigabyte Geforce 8800GT 256 MB

Zastanawiam się nad kupnem tej gry,ale nie wiem jak będzie chodzic na tym konfigu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pójdzie Ci w High/Max detalach :)
To info mam z fusów, jak coś to poproszę siostrę żeby jeszcze pasjansa Ci ułożyła x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 18:56, MTSMAFIOSO napisał:

Moim zdaniem pójdzie Ci w High/Max detalach :)
To info mam z fusów, jak coś to poproszę siostrę żeby jeszcze pasjansa Ci ułożyła x]


Liczyłem na normalna odpowiedz a nie mało inteligentną, jak kogoś w twoim stylu.Jak nie masz co do powiedzenia na temat to siedz cicho,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mądrzejszej odpowiedzi nigdzie nie dostaniesz, co najwyżej możesz oglądać IZO TV, tam masz numer do wróżki.

Widzę nie zrozumiałeś aluzji...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 19:03, MTSMAFIOSO napisał:

Mądrzejszej odpowiedzi nigdzie nie dostaniesz, co najwyżej możesz oglądać IZO TV, tam
masz numer do wróżki.

Widzę nie zrozumiałeś aluzji...



Aluzje zrozumiałem że według ciebie wogule nie będzie chodziło albo bardzo kiepsko, ale oczekiwałem normalnej odpowiedzi a nie takiej na poziomie ucznia co najwyżej podstawówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 19:07, Meketh napisał:

Aluzje zrozumiałem że według ciebie wogule nie będzie chodziło albo bardzo kiepsko, ale
oczekiwałem normalnej odpowiedzi a nie takiej na poziomie ucznia co najwyżej podstawówki.


Po 1 - Źle interpretujesz moją wypowiedź. Napisałem Ci co myślę - Powinno iść na High/MAX detalach na takim komputerze...
Po 2 - Jeśli moje wypowiedzi świadczą że chodzę podstawówki, Ty ze swoim "wogule" widocznie nie ukończyłeś nawet przedszkola :P (no offence, ale sam zacząłeś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 19:07, Meketh napisał:

Aluzje zrozumiałem że według ciebie wogule nie będzie chodziło albo bardzo kiepsko, ale
oczekiwałem normalnej odpowiedzi a nie takiej na poziomie ucznia co najwyżej podstawówki.


Heheheh... To jednak nie zrozumiałeś aluzji... ^^'' Konfig minimalny i rekomendowany masz przypięty na górze, więc możesz sobie sam sprawdzić jak w jego ramach plasuje się Twój komputerek. A odpowiedź na "jak mi będzie chodził AC na tym i na tym" jest dosłownie wróżeniem z fusów - bo inaczej się nie da. :> Uruchomi się na pewno, chodzić gładko będzie też. Ale czy na High czy Very High?? A skąd MTSMAFIOSO i inni mamy to wiedzieć?? Zależy od każdego kompa osobno...jaki masz OS, czy masz zaśmiecony komp albo hasają sobie po nim virusy...

Więc podziękuj mu za odpowiedź a nie obrażaj... i kupuj sobie śmiało!!

EDIT: Acha, no to jednak podziękowałeś... ;) Więc niepotrzebnie się wtrącałem, howgh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to w takim razie przepraszam myślałem że zwyczajnie sobie ze mnie żartujesz.Skoro tak twierdzisz to znaczy żę mogę spokojnie kupować.

PS mam ostatnio dużo stresów więc dlatego jestem taki zdenerwowany i sam się łato denerwuję.

Miałem dzisaj ciężki dzien w pracy ledwo żyję i mam zszargane nerwy dlatego wszystkich denerwuję, jeszcze raz przepraszam za tę złośliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 18:42, Meketh napisał:

Wie ktoś może jak by chodził Assassin Creed na konfigu:
Procesor-Core 2 Duo 2,2 GHZ
Pamięć: 2ghz 800MZH
Grafika: Gigabyte Geforce 8800GT 256 MB

Zastanawiam się nad kupnem tej gry,ale nie wiem jak będzie chodzic na tym konfigu.

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest wejdź na tą stronke wybierz assaissin''s creed i kliknij can you run it i jesli uzywasz firewalla to pozwól na to ps. i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 19:19, donard napisał:

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest wejdź na tą stronke wybierz assaissin''s
creed i kliknij can you run it i jesli uzywasz firewalla to pozwól na to ps. i jak?



I tak że było wertowane 10.000 razy w tym temacie iż ta strona kłamie :)
Nie dość że sama nie zna wymagań gry (pokazuje że zalecana karta 256MB a jest 512, czy że zalecane 1GB ram, a naprawdę jest 2 :)

Po za tym. np Mi pokazuje że nie spełniam nawet minimalnych wymagań a gra chodzi na średnich detalach :)

No i nie licząc tego że było wiele osób którym w ogóle nie wykrywało podzespołów hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 18:56, MTSMAFIOSO napisał:

Moim zdaniem pójdzie Ci w High/Max detalach :)
To info mam z fusów, jak coś to poproszę siostrę żeby jeszcze pasjansa Ci ułożyła x]

;] Też tak myślę, wszystkie suwaczki w prawo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze. Wiadomo, że zależy od gry i od posiadanego sprzętu. Lecz śmiem twierdzić, iż w większości przypadkach sie sprawdza ;]
Zresztą na pudełkach gry są ZAWSZE wypisane jasno i czytelnie wymaganie gry. Nawet i one nie zawsze podają prawdę, ale sprawdzając "na oko" wiadomo czy dana gra nam pójdzie czy nie. Ta strona też działa na takiej zasadzie.
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 11:08, fcbarca91 napisał:

Nie zawsze. Wiadomo, że zależy od gry i od posiadanego sprzętu. Lecz śmiem twierdzić,
iż w większości przypadkach sie sprawdza ;]
Zresztą na pudełkach gry są ZAWSZE wypisane jasno i czytelnie wymaganie gry. Nawet i
one nie zawsze podają prawdę, ale sprawdzając "na oko" wiadomo czy dana gra nam pójdzie
czy nie. Ta strona też działa na takiej zasadzie.
pzdr.


Gdyby wierzyć wymaganiom umieszczonym na pudełku, a także na tej stronie , to pewnie na moim kompie: Athlon 64 3000+, GeForce 7300GT, 1280 mb RAM gra raczej nie miałaby prawa się uruchomić. Mój komp nie spełnia minimalnych wymagań w paru punktach, a gra chodzi na średnich detalach bez ścięcia, jedynie w laboratorium występują drobne problemy i myślę co by jeszcze podwyższyć żeby się nie ścinała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 14:56, rafisport napisał:

Gdyby wierzyć wymaganiom umieszczonym na pudełku, a także na tej stronie , to pewnie
na moim kompie: Athlon 64 3000+, GeForce 7300GT, 1280 mb RAM gra raczej nie miałaby prawa
się uruchomić. Mój komp nie spełnia minimalnych wymagań w paru punktach, a gra chodzi
na średnich detalach bez ścięcia, jedynie w laboratorium występują drobne problemy i
myślę co by jeszcze podwyższyć żeby się nie ścinała.

A myślisz, że do czego zmierzam. Jak wyżej napisałem wymagania są mniej więcej po to aby porównywać swój sprzęt do danej gry. Jeżeli podany jest np. wymagane 1GB Ram, zaniżasz i wychodzi Ci 512 Ram. Na pudełkach ukazane są ROZSĄDNE (średnie) wymagania sprzętowe, więc praktycznie zawsze je obniżamy, chcąc pograć w daną gierkę na minimalnych detalach.
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ta historia z animusem mnie nie wciąga. Jak można było zepsuć tak świetny pomyśł na grę tymi wstawkami z labolatorium?? Kiedy już zaczynam zapominać i się wciągać w grę zostaję sprowadzony na ziemię :/. Skaczę z wspomnienia na wspomnienie blech, a tak się fajnie zapowiadała ta gra. Momenty ze średniowiecza są naprawdę bardzo dobre, ale po co te głupie wstawki z animusem??? Wszystko psują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 17:40, Mychaa napisał:

Jakoś ta historia z animusem mnie nie wciąga. Jak można było zepsuć tak świetny pomyśł
na grę tymi wstawkami z labolatorium?? Kiedy już zaczynam zapominać i się wciągać w grę
zostaję sprowadzony na ziemię :/. Skaczę z wspomnienia na wspomnienie blech, a tak się
fajnie zapowiadała ta gra. Momenty ze średniowiecza są naprawdę bardzo dobre, ale po
co te głupie wstawki z animusem??? Wszystko psują!

Dokładnie mam to samo ;] Denerwują mnie te wstawki z przyszłości, mimo, że ich założeniem było urozmaicenie gry. Ciekawy pomysł na zabójce ze średniowiecza tak zepsuty. To oczywiście tylko i wyłacznie moja opinia i wiem, że ktoś może się z nią nie zgadzać. Jednocześnie bardzo bym chciał, by powstawało więcej gier TPP o fabule cichych zabójców. Jak narazie AC i Hitman nie zaspokoiły moich zachcianek. Przydałaby się gra w współczesnych czasach, tylko bardziej realistyczna z większym wykorzystaniem snajperki...hmm... może Hitman 5? Ale się rozmarzyłem. ;]
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 17:40, Mychaa napisał:

Jakoś ta historia z animusem mnie nie wciąga. Jak można było zepsuć tak świetny pomyśł
na grę tymi wstawkami z labolatorium?? Kiedy już zaczynam zapominać i się wciągać w grę
zostaję sprowadzony na ziemię :/. Skaczę z wspomnienia na wspomnienie blech, a tak się
fajnie zapowiadała ta gra. Momenty ze średniowiecza są naprawdę bardzo dobre, ale po
co te głupie wstawki z animusem??? Wszystko psują!


Ja tak samo myślę. Popsuli. Mogli by zrobić w średniowieczu i git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować