Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2008 o 22:39, player000 napisał:

ja na wejście stawiam że on ma z 24 lata minimum bo zbyt poważnie wygląda... z tym wiekiem
to trochę przesadziłeś bo w zapowiedziach było że był już najlepszym z Assassynów i miałby
taki poziom osiągnąć w wieku lat 14?? wtedy jest się jeszcze dzieckiem:/


Głos w sumie podobny do oryginalnego, wiecie, nie każdy człowiek po 20 roku życia brzmi jak wykończony życiem dziad, ze strunami głosowymi wypalonymi przez alkohol i papierosy. ;)

Z kolei aktorstwo trochę przesadne i na zbyt wysokiej nucie, ale cóż, to akurat niestety jeszcze normalka... Zresztą, zobaczymy jak finalny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No głos nawet nawet dobrali, ale ja bym wolał napisy, wolę tak jak kamceg. Chociaż szczerze mówiąc to mi nie pasuje coś ten głos, wiem że sam sobie zaprzeczam. No mogło być lepsze, zobaczę jeszcze tych innych

A dałby ktoś linki do tych innych lektorów bo znaleźć nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie 14 lat tylko 16:) Po drugie skąd wiesz czy wygląda powanie? Każdy może chodzić z taką miną, chodzić w kapturze i mieć papierosa w ustach. I co będzie wyglądał poważnie? Będzie ale tak na prawdę jest to tylko głupi dzieciak który chce wyglądać poważnie. Poza tym nigdy nie widziałeś go bez kaptura, w normalnym ubraniu. Dobra może przesadziłem z tymi 16 latami ale na pewno nie ma więcej niż 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ma góra 22 lata.

Ogólnie mówiąc to wolę napisy i oryginalny głos w grach. Może nie jest źle, ale przyzwyczaiłam się właśnie do czytania napisów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zomg, nie, to jest tylko "polecane". Do każdej gry z konsoli (PoP) dodają notkę o lepszej grze na padzie. Kłamstwo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 16:49, ryczypisk napisał:

słyszłame że ma być 9 misji,

Ja chyba też tak słyszałem. I jeszcze 4 dodatkowe.
>zero pobocznych
Tu się nie zgodzę. Już na samyc gameplayach na konsole są pokazane misje typu "Kill 40 Templars" itp. Poza tym od początku zapowiedzenia gry była mowa o tym że wykonując jakąś misje dla np. Kościoła, zakonnicy pojawią się w odpowiednim czasie i na zamaskują. Ale nie wiem czy Ubisoft z tego nie zrezygnował...
>i minumum 40godzin gry :D
Ja słyszałem o minimum 16 godzinach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 16:53, Master J napisał:

>i minumum 40godzin gry :D
Ja słyszałem o minimum 16 godzinach gry.

serio czytałem gdzieś dokładnie coś takiego: "gra zapewnia nam minimum 40godzinin rogrywki..." albo mi się śniło xD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 17:01, rafekx 12 napisał:

Hmm... No jeśli chcesz zwiedzić cały teren to moze będzie to 40 h,ale jeśli będziesz
wykonywał tylko głowne questy to max.Gra zajmie ci 20 h.Pozdro

czyli mi zajmie 40h :D... ja się tą grę będe musiał "najeść"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobrze to ująłeś "najeść":D ale co do gry to słyszałem że każdy cel mozna wyeliminować na wiele sposobów wiec gre też mozna nawet[powinno się] przejsc kilka razy.Poadro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 17:24, rafekx 12 napisał:

Hehe dobrze to ująłeś "najeść":D ale co do gry to słyszałem że każdy cel mozna wyeliminować
na wiele sposobów wiec gre też mozna nawet[powinno się] przejsc kilka razy.Poadro

ja tak Dark Messiah przechodziłem :D... a tutaj to już wogóle, jak ta gra nie jest liniowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 17:25, ryczypisk napisał:

> Hehe dobrze to ująłeś "najeść":D ale co do gry to słyszałem że każdy cel mozna wyeliminować

> na wiele sposobów wiec gre też mozna nawet[powinno się] przejsc kilka razy.Poadro

ja tak Dark Messiah przechodziłem :D... a tutaj to już wogóle, jak ta gra nie jest liniowa
:D


To zależy jak się spojrzy na liniowość w tej grze, no bo niby mamy wykonać te misje i koniec,, no ale z drugiej strony też można robić co się chce, więc ja nad tą liniowością bym się zastanowił ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 17:05, player000 napisał:

przydało by się jakieś oficjalne info na ten temat (wiek) ;)


A oto i oficjalne info :)

Imię i nazwisko: Altaïr Ibn La-Ahad (dosłownie: "latający, syn niczyj")
Wiek: 25 lat
Waga: 77 kg
Wzrost: 183 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło by było, gdybyś podał źródło, skoro to oficjalne wieści. W google znalazłem tylko wiek, o wadze ani wzroście nie słyszałem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jednak miałem rację za pierwszym razem że ma ponad 24 lata:D jeśli chodzi o gabaryty to jest kilka centymetrów i kilka kilogramów większy ode mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 23:57, milten6 napisał:

Miło by było, gdybyś podał źródło, skoro to oficjalne wieści.


Najbardziej oficjalne z oficjalnych, bowiem pochodzą z... instrukcji do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować