Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2008 o 17:17, Kraju92 napisał:

W przyszłości??? To kiepsko. Czyli oni chcą przenieść Altaira w nasze czasy a Desmonda
wysłać w XII w.

No bo: Jak ten naukowiec i jego firma abstargo to templariusze to w teraźniejszości są asasyni. Czyli ,że mogli by wykorzystać Desmonda jako asasyna przyszłości. xD

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 17:20, albinskia napisał:

> W przyszłości??? To kiepsko. Czyli oni chcą przenieść Altaira w nasze czasy a Desmonda

> wysłać w XII w.
No bo: Jak ten naukowiec i jego firma abstargo to templariusze to w teraźniejszości są
asasyni. Czyli ,że mogli by wykorzystać Desmonda jako asasyna przyszłości. xD

Pozdrawiam.


Jeszcze tego nie wiem że są templariuszami bo nie doszedłem tak daleko, ale jeżeli tak to AC2 i 3 zapowiada się bardzo ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, to AC2 będzie w Teraźniejszości, a AC3 będzie w Przyszłości, zwiedzimy sobie Enterprise ze Star Treka, i wypijemy kubek herbaty z Ridickiem...
<ironia mode off>


Mnie tam fabuła nie przypadła do gustu, wolał bym aby była to zwykła średniowieczna gra, coś jak Gothic czy Oblivion.
Ale o gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 17:17, Kraju92 napisał:

> Zależy też gdzie będzie miała miejsce akcja AC2 lub AC3. Bo twórcy zapowiedzieli,
że
> jedna (lub 2) część będzie miała miejsce w przyszłości.

W przyszłości??? To kiepsko. Czyli oni chcą przenieść Altaira w nasze czasy a Desmonda
wysłać w XII w.


Z tego ich opisu ja to zrozumiałem jako przyszłość od naszych czasów, a nie przyszłość od akcji z AC1, czyli teraźniejszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś komiks AC z ,,EK" ?? To tam Desmond ,,wciela" się w asasyna a abstargo w templariuszy. :)

Pozdrawiam.

A to fragment artykułu wikipedii: Dzisiaj asasyni działają głownie w Indiach jako charytatywna organizacja muzułmańska pod władzą Agy Khana III. :D Ale to nie ma dużo wspólnego z Altairem i Desmondem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 17:29, albinskia napisał:

Widziałeś komiks AC z ,,EK" ?? To tam Desmond ,,wciela" się w asasyna a abstargo w templariuszy.


Widziałem i się wciela. Prawdę mówiąc na początku myślałem że ten doktorek to szef asasynów.

Ecko09
No nic zobaczymy jaka będzie fabuła, oby była ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2008 o 15:56, lukac900 napisał:

^^> i zaje*** mu za to co robi z tymi ludzmi a oni blokują i trzeba go szukać puźniej


Ee tam, wystarczy przejść obok nich i już, a gdy doktorek pochwyli się nad "pacjentem" to nóż w plecy i po robocie. Potem to po belkach uciec, przez ulice i do jakiejś kryjówki i załatwione :) Dziś to robiłem. Teraz zabieram się za kupca z Damaszku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się muszę pochwalić - właśnie zabiłem Sibranda i wyszedłem z portu niezauważony (bez ciągłego chodzenia ze złożonymi rękami) :)
A na X360 ta misja była taka trudna... dla mnie, bo nienawidzę padów :P

No i kiedy gram.pl się bierze za rozszyfrowywanie "wiadomości" na koniec gry? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za oftopa bo napewno padło już to pytanie, ale musze zapytac , czy jest gdzies do zdobycia demo Assasin''s creed''a? Bardzo ważne ! napiszcie bo jutro kupuje gre i nie wiem czy pojdzie takze dzisaj demo bym sobie sciagnal :)
Pozdrawiam

.P.S. PLEASe szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 18:25, DreaN napisał:

Sorki za oftopa bo napewno padło już to pytanie, ale musze zapytac , czy jest gdzies
do zdobycia demo Assasin''s creed''a? Bardzo ważne ! napiszcie bo jutro kupuje gre i
nie wiem czy pojdzie takze dzisaj demo bym sobie sciagnal :)
Pozdrawiam


Przykro mi ale Dema AC nie ma i nie będzie. Ale przeczytaj to:

<edit> balduran2
Widzę, że ciągle mnóstwo ludzi pyta się "Czy pójdzie mi Assassin's Creed PC?"...
Dlatego też właśnie, specjalnie dla tych osób przygotowałem wyciągnięty z gry program testujący sprzęt i pokazujący wynik czy nasz komputer spełnia wymagania sprzętowe gry.
Instrukcja obsługi:
1. Ściągamy plik (2,7 MB): http://www2.przeslij.net/download.php?file=Detection_AC.rar
2. Rozpakowujemy archiwum
3. Z folderu o nazwie Detection AC uruchamiamy plik Detection.exe - program sprawdza konfigurację komputera, a po chwili wyświetla nam się wynik - czy komputer spełnia minimalne, czy też zalecane wymagania.
[M - w] 16.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 18:27, Alteir napisał:

no to nawet dobrze bo i tak nie grał bym w demo albo pełną albo wcale


Demo gównie ma pokazać jak dana gra będzie chodziła i żeby wypróbować czy się spodoba graczowi. Dlatego dema są potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 18:28, Kraju92 napisał:

> no to nawet dobrze bo i tak nie grał bym w demo albo pełną albo wcale

Demo gównie ma pokazać jak dana gra będzie chodziła i żeby wypróbować czy się spodoba
graczowi. Dlatego dema są potrzebne.


gownie ? :D a tak przy okazji zauwazylem pewna tendencje, ze dema czasem lepiej chodza niz pelniaki. Przez to wprowadzaja gracza w blad, odpala on demo, wszystko plynnie itp, idzie do sklepu, kupuje gre, odpala na chacie i tnie sie. A przeciez demo dobrze dzialalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne odczucia co do dema. Miałem demo Gothica 3 i prawie obrazu nie miałem bo co chwila robił mi się czarny. Gdy zainstalowałem pełną wersję było o wiele lepiej. Teraz mam nowy sprzęt i działo super.
Żeby nie było OT to zadam pytanie związane z grą.
Czy nasi przeciwnicy w walce mają kusze lub sztylety którymi mogą rzucać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 19:26, songohanssj2 napisał:


Czy nasi przeciwnicy w walce mają kusze lub sztylety którymi mogą rzucać?


Nie mają. Mogą co najwyżej w ciebie kamieniami rzucać, gdy sie wspinasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 19:26, songohanssj2 napisał:

Czy nasi przeciwnicy w walce mają kusze lub sztylety którymi mogą rzucać?


Gdzieniegdzie występują łucznicy na dachach robiący kuku na odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować