Zaloguj się, aby obserwować  
cienio

Jaka jest najlepsza gra w jaką graliście

369 postów w tym temacie

1.heroes 3
2.twierdza i twierdza krzyżowiec
3.call of duty
4.jest jeszcze wiele innych gier które mógłbym tu wymieniać i wymieniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 18:31, ShadowG napisał:

1. Thief: The Dark Project
2. Fallout 1i 2
3. Splinter Cell
4.Hitman 1i 2
5. The Punisher

Jeszcze muszę dodać Deus Ex 1, bardzo dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex 1
System Shock 2
Baldurs Gate 1
Gothic - seria
Morrowind - bez dodatków, uważam, że odbiegały jakościowo od podstawki

Duke Nukem 3D :)
Grim Fandango
Seria Myst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No toś mi zabił klina. (zastanawia się przez dłuższą chwilę)
Cywilizacja II - moja pierwsza cywilizacja pożyczona od kumpla z muzką i filmikami do cudów. Naprawde bawiłem się przy niej niesamowicie dobrze, dzięki niej zakochałem się w cyklu Cywilizacja i wogóle w strategiach, gierka naprawde cudna. Wkurza mnie troche że jak teraz próbuje ją odpalić na XP to za chiny ludowe nie chce pójść
Baldurs Gate 2 - moje pierwsze cRPG, gra od której zaczeła się moja miłość do fantasy, gier fabularnych i wielu innych wspaniałych rzeczy z tym związanymi :-]
Fallout 2- gierka na której praktycznie UCZYŁEM się angielskiego. Wspaniała fabuła, cudowny trening dla języka i wyobraźni, jedna z moich ukochanych gierek
Beyond Good & Evil - gierka która chwyciła mnie za serce i za kieszeń. Jak tylko uzbierałem troche kasy to ją sobie kupiłem i spędziłem naprawde rozkoszy weekend w świecie Hylis. Gierka, która wyciska z człowieka łzy niczym imadło. I''am loving it:-]
Swoją drogą mam taką małą propozycje. Może zamiast tylko wypisywać które gry najfajniejsze dorzucić jeszcze krótki opis Czemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 14:31, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą mam taką małą propozycje. Może zamiast tylko wypisywać które gry najfajniejsze
dorzucić jeszcze krótki opis Czemu??


Właśnie zabiłes temat. Ludzie tu piszą, by sobie poprawić status na forum a ty wyjeżdasz z jakimś opisem :P

Ja chyba nie będe zbyt oryginalny - Heroes III wśród strategii góruje. Nie zliczę godzin (dni, tygodni), ile przy niej spędziłem. W RPG króluje Gothic II - za doskonały klimat który przykuwał do monitora - oraz NWN - niektórzy wieszali na niej psy, ale mi się tak podobała, że 4 razy przeszedłem (a chyba z 10 razy skończyłem połowie :P) , a niedługo zamierzam przejść ją raz jeszcze, i tym razem będe ZŁY :) . W kategorii symulator jest bezsprzecznie Freespace 2 - gra, w której duże statki są NAPRAWDĘ DUŻE. Zaś w przygodówkach The Longest Journey - bardzo piękna (i wzruszająca) gra. Najgorzej jest z FPP, chociaż lubię ten gatunek to... po prostu nie ma zbyt wielu strzelanek, do których bym teraz wrócił. Najczęściej to są gry na raz. Chociaż jakby pomyśleć.... stawiam na Soldier Of Fortune (pierwszą część - druga mnie nie wciągnęła) oraz egzekwo (nie wiem, jak to się pisze :P) No One Lives Forever (również tylko pierwsza, powód jak wyżej + za częsty respawn wrogów). I został Beyond Good and Evil, który również miło wspominam (i żałuje niskiej sprzedaży - nie będzie seqela :( ).

PS. Jeszcze ze starych gierek to Supaplexa lubię - naprawdę wspaniała gra logiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2006 o 14:52, DragonLord napisał:

Właśnie zabiłes temat. Ludzie tu piszą, by sobie poprawić status na forum a ty wyjeżdasz z
jakimś opisem :P

Nie sądzę by tak łatwo udało mi sie go zabić :-]. hehe to mnie właśnie troszke zmierzwiło że nie piszą niczego sensownego tylko machają krótką listę i tyle z wysiłku intelektualnego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Splinter Cell 1 i 2 - za niesamowity klimat i po prostu "to cos" co sprawialo ze nie mogles sie oderwac od kompa i kazda kolejna misja coraz bardziej dawala zludzenie ze to ty tam jestes a nie agent Fisher

Max Payne 1 i 2 - Coz jedynka byla w swoim czasie bezapelacyjnym krolem wsrod gier akcji takim jak teraz WoW wsrod onlinowek.Co mi zapadlo w pamiec najbardziej?.....hmmm napewno niesamowita filmowosc gry, przerywniki-komiksy i oczywiscie namietnie juz teraz wykorzystywany nawet w budzetowkach BULLET TIME.Dwojka za to ze po prostu byla porzadnanastepczynia jedynki i nie zrobiono z niej odcinacza kuponu tak jak to jest w grach serii FIFA ostatnimi czasy

Commandos 2 - Dla mnie najlepsza czesc cyklu i najbardziej grywalna - jedynka byla troche dziwna, a trojka juz nie trzymala tego klimatu co dwojka.Dwojka to byla po prostu poezja, fantastyczne, intuicyjne sterowanie, wiele drog do celu i slabiutkie wymagania sprzetowe ktore to sprawily ze nawet uzytkownicy slabszych komputerow mogli sie cieszyc ta gra bez zadnych zaciachow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierki które najbardziej utkwiły mi w pamięci:
1.Heroes III(chyba nie trzeba uzasadniać)
2.Age of Empires (pierwsza część miała swój specyficzny klimacik)
3.Populous the Beginning
4.Constructor (czy ktoś to jeszcze pamięta??)
5.GTA I ( a co?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Operation Flashpoint (w które gram do dziś, i nadal mi się nie znudziło- a to dzięki nieskończonej liczbie modyfikacji i addonów do niej)
2. GTA San Andreas (za swobodę i KLIMAT)
3. Seria Splinter Cell (za te wsyztskie gadżety [termowizja rulez!] oraz swobodę w części trzeciej)
4. Hitman 2 (za różne ciekawe rozwiązania [przebieranie się itp.] oraz za nieliniowość misji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to opiszę czemu uważam te gry za najlepsze.
Deus Ex1 za nieliniowość, możliwość wielu rozwiązań jednego problemu, genialną i zawiłą fabułę, ciekawie wykreowany świat( wielki rozwój technologii, który na pierwszy rzut oka nie jest widoczny), a także klimat.
No i oczywiście za muzykę.

Thief: The Dark Project, również za świat( średniowiecze z elektrycznością i maszynami parowymi, kamerami, robotami), również ciekawą fabułę i mroczny klimat. Jedyną wadą tej gry jest nadmiar sił nadprzyrodzonych ( zombie i zmutowanych pająków).

Hitman2 za oryginalny temat, wiele możliwości wykonania misji, fabułę i " filmowość", klimat i wreszcie to, że nie musisz ratować świata. Muzyka w tej grze też jest bardzo dobra, stoi na równym poziomie co muzyka w Deus Ex.


Serię Fallout( oprócz "Tactis") za to samo co Deus Ex. Świat tej gry też mi się podoba.

Splinter Cella, bo poprostu lubię skradanki, a to jest bardzo solidna skradanka. Nie może się równać z Thiefem, ale też jest bardzo grywalna.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Mafia
2. Commandos - wszystkie części
3. Operation Flashpoint
4. Hitman 2
5. Medal of Honor
6. Call of Duty
7. Desperados
8. Hidden & Dangerous 2

To najlepsze gry według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezapelacyjnie Planescape: Torment -klimat, fabuła, muza, zrobione z niesamowitym rozmachem animacje czarów, możliwości dialogowe, interakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam mocnych na Morrowinda.Poza tym, że się często wiesz i wczytuje nie ma dla mnie minusów.Ogromny rozbudowany świat, wielowątkowa fabuła, multum zadan i dróg rozwoju postaci i nadal wspaniała oprawa audiowizualna.To jest mój numer 1 wśród gier singleplayer.
W multiplayerze WoW jest nie do pokonania.Szkoda, że trzeba płacić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować