Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nocna premiera Wiedźmina na gram.pl

322 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2007 o 11:56, morgonn napisał:

Dziekuje firmie CD Projekt za wyciecie mojego krytycznego komentarza. Zastanawia mnie dlaczego
cenzurujecie wypowiedzi niezadowolonych klientow. Wpis byl kulturalny, bez wulgaryzmow i przedstawial
jedynie krytyczna ocene tego jak wyglada sytuacja z wysylkami Wiedzmina, ktora przedstawilem
w oparciu o rozmowe przeprowadzona z pracownikiem DPD. Nie dosc ze nie szanujecie klientow
to nie potraficie nawet wysluchac konstruktywnej krytyki.


bardzo ciekawa sytuacja, hmm, jeśli to prawda to i ja chciałbym usłyszeć odpowiedź na tego posta, ponieważ sam czasem korzystam ze sklepu gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

crypto.crk tylko że ja mam szacunek dla twórców gry wolałem oszczędzic i kupić nową aniżeli pirata... oszczędzałem troche czasu ale ja jestem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 12:03, crypto.crk napisał:

Przeciez ludzie juz w to graja od 2 dni:)
The Witcher CLONEDVD-PLATiN



I tu sie pojawia konflikt moralny czy oplaca sie bycie uczciwym...
Jak widac nie... Gra wczesniej, za darmo i z rozwiazanymi problemami walidacji plytki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 12:03, crypto.crk napisał:

Przeciez ludzie juz w to graja od 2 dni:)
The Witcher CLONEDVD-PLATiN


prosze nie pisz tu i nigdzie indziej o piratach, a to co napisałeś jest zwykłą reklamą.. za taki post powinieneś dostać to co powinieneś.. ale to sprawa moderatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga pamietam ze pare(nascie) dni temu byla gdzies na forum dyskusja o zabezpieczeniach Wiedzmina:) Tworcy mowili ze zlamanie ich zajmie sporo czasu i ze nie beda w zaden sposob krzywdzic uczciwych uzytkownikow...
A wyszlo zgola inaczej uzyty system zabepieczen nie pozwala posiadac zadnych legalnych programow pokroju "Alcochol". Na niektorych czytanikach DVD nic nie pomaga... A piraci moga grac przed premiera.
Cudne zabezpieczenia, jak zwykle krzywdzace tylko legalnego nabywce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xzwart zawsze znajdzie sie jakiś koleś który zdejmie zabezpieczenia... ale pytanie jest teraz takie czy wersje pirackie nie są naładowane w Bugi... poczytaj o tym na forum stronki NWN2 oficjalnej (polskiej) to wtedy sie przekonasz ze niektórych questów nei da sie wykonac mam nadzieje ze w przypadku wiedźmina piraci tez tak będą miec!!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 12:03, crypto.crk napisał:

Przeciez ludzie juz w to graja od 2 dni:)


Ja gram od wtorku...


Żadnych treści "pirackich" nie zamieszczaj na forum... regulamin tego zabrania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram od wczoraj a i tak jestem zadowolony z tego że mogłem otworzyć pudełko :D pograć w Wiedźminka :) i przed snem delektować się wspaniałą ścieżką dźwiękową !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie gralem w wiedzmina i grac nie bede...
Nie popieram piractwa... Jak gra mi sie podoba to kupuje oryginal.

I uwazam ze to co napisalem powyzej to zadne propagowanie piractwa...chcialem jedynie zaznaczyc zeby CDP sie tak nie podniecal ta premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 12:29, Qubus16 napisał:

Xzwart zawsze znajdzie sie jakiś koleś który zdejmie zabezpieczenia... ale pytanie jest teraz
takie czy wersje pirackie nie są naładowane w Bugi... poczytaj o tym na forum stronki NWN2
oficjalnej (polskiej) to wtedy sie przekonasz ze niektórych questów nei da sie wykonac mam
nadzieje ze w przypadku wiedźmina piraci tez tak będą miec!!! ;D


Moja legalna wersja nvn 2 tez byla naladowana w bugi jak jez. Pamietam ze CD projekt przez 2 miesiace nie wydawal patcha:P Narmalnie mnie wtedy cholera brala, na zachodzie juz patch 1.4 a my nie mamy 1.3:) Gdy wreszcie wyszedl patch gra juz mi sie dawno znudzila(po 2 krotnym przejsciu):) Co do bugow z pirata to sie nie wypowiem, nie gralem... Ale przewaznie z piratami to kwestia zgrania najnowszego patcha i cracka do tej wersji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xzwart może i ale twierdze i będe twierdzic że Piraty to nie ten Komfort co oryginał... a pozatym szanuje kogoś prace.. w tym wypadku całego CDP.. proste nie gram wiele ale jak jest fajna gra to odkładam i mam :)
a nie przekonuja mnie gadania piratów że kasy nie mają... ja też nie mam a jakos sobie radze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

crypto.crk>>> Co chciałeś zaznaczyc? Żeby CDP nie podniecało się premierą swojej pierwszej gry na którą czekają gracze z całego świata? A niby czemu? Bo jakiś idiota wpuścił pirata do internetu ? Nie bądź śmieszny. Poza tym, też gram w Wiedźmina od dwóch dni, paczka przyszła we wtorek po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 12:38, Xzwart napisał:

> Xzwart zawsze znajdzie sie jakiś koleś który zdejmie zabezpieczenia... ale pytanie jest
teraz
> takie czy wersje pirackie nie są naładowane w Bugi... poczytaj o tym na forum stronki
NWN2
> oficjalnej (polskiej) to wtedy sie przekonasz ze niektórych questów nei da sie wykonac
mam
> nadzieje ze w przypadku wiedźmina piraci tez tak będą miec!!! ;D



To sie nazywa trigger ...taki feature SecuRoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 12:01, Tuddrussel napisał:

zapewne tak, jaka odpowiedz uzyskales od nas. jak pisalem wyzej,
wszystkie niedoreczone przesylki wyjasniamy - niestety, przy tak duzej operacji logistycznej,
zawsze zdazy sie pewien ulamek z problemami. przykro mi, na pewno jednak nie pozostawiamy
nikogo bez odpowiedzi i pomocy z naszej strony.


zaiste polityczna wypowiedź:) nie ma to jek dezorientacja...jedni piszą że będzie najpóźniej dziś inni że nie napewno....cudownie:)
i to "nikogo bez odpowiedzi i pomocy" bardzo ładnie brzmi ale do rzeczywistości ma się nijak:P ja nadal nie wiem nic:)
ah i ze względu na moje operacje logistyczne dzisiejszy dzień jest ostatnim w którym mogę odebrać przesyłkę więc chciałbym zapytać czy istnieje możliwość rezygnacji z zamówienia drogą mejlową(coś chyba gdzieś tu było ale już nie pamiętam) bo już nie chcę męczyć sympatycznych pań w dok:) oraz drugie pytanko jak długo czeka się na zwrot uiszczonej należności za grę i czy pociąga to ze sobą konieczność "latania, proszenia i grożenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiec mam nadzieje ze jak dzis worce z pracy i zobacze ze nie dotarla moja gra to uzyskam pomoc. Strasznie drazni mnie ze juz 4 dzien od poniedzialku mija a ja nie mam gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 12:44, Gacek07 napisał:

crypto.crk>>> Co chciałeś zaznaczyc? Żeby CDP nie podniecało się premierą swojej pierwszej
gry na którą czekają gracze z całego świata? A niby czemu? Nie bądź śmieszny. Poza tym, też gram w Wiedźmina od dwóch dni, paczka przyszła
we wtorek po południu.


Powiedz , mi czy masz wszystko oryginalne?
Jesli nie to wynika z tego ze jestes idiota. A czemu? ["Bo jakiś idiota wpuścił pirata do internetu ? "]
Czy z reka na sercu jestes wstanie powiedziec ze masz same oryginaly? Jak tam twoje mp3/filmy/gry?

Kupiles wiedzmina i hojraczysz?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nieuwjaar mógłbys anulować jeżeli przesyłka była by niewysłana , natomiast ja wysłali to już nie możesz , pisze wszystko na stronce sklepu GRAM.pl w dziale pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować