Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nocna premiera Wiedźmina na gram.pl

322 postów w tym temacie

Gra jest wspaniała, mile się zaskoczyłem, że na moim blaszaku mogę pograć na przyzwoitych ustawieniach, po prostu hit. Gratuluję całemu zespołowi odpowiedzialnemu za Wiedźmina takiej roboty, jesteście świetni :)

Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów
A tymczasem idę grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Może ten kto pierwszy dostanie Wiedźmina dostanie jakąś nagrodę?
Zamiast EP to dostanie może EK? :>


Ale tam, ja już mam Wiedźmina(a komputer za słaby więc na razie nie odpalę....), a do Wawy nie pojadę, zbyt dużo zajęć mam i za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FAJNIE MACIE :/
TAAA... GRAJą CI KTóRYM DOBRZE ZAADRESOWALIśCIE PACZKI. Świetna współpraca! Nie ma co!
Jak paczki nie miałem, tak nie mam. Nie obchodzi mnie po czyjej stronie leży wina: CDP czy DPD, ale tak klientów nie zyskacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 20:50, Mistic napisał:

Wywalcie ten cholerny łokieć Geralta ;/ Nic bardziej mnie nie denerwuje niż zasłanianie tekstu
na stronie...

Nie narzekaj na niego. Ten łokieć może wylądować na twojej twarzy jak go zdenerwujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bym z chęcią sobie bym pograł ale cóż mój los zadecydował inaczej.Brak kasy i wogóle ale na premierę i tak poczekam (może :P).Ciekawe ile osób już ma tą grę,założę się ,że gdzieś koło 200 gramowiczów już ma xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 20:50, Mistic napisał:

Wywalcie ten cholerny łokieć Geralta ;/ Nic bardziej mnie nie denerwuje niż zasłanianie tekstu
na stronie...


No dokładnie, musiałem się domyślać, co znajduje się w treści newsa :/ I tak każdy, który gnije na tym forum dłużej niż 2-3 miesiące, wie o Wiedźminie zapewne więcej, niż jego twórcy, tak więc dajcie sobie na wstrzymanie, bo to po prostu denerwuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już od wczoraj mam swoją ''prawie edycję kolekcjonerską''... Prawie robi wielką różnicę niestety... I w 1024x768 strona badziewnie wygląda...
Kiedy wyślecie resztę EK i w jakiej kolejności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A Gramowicze, którzy skorzystali z oferty przedpremierowej już grają!"
Pod warunkiem że otrzymali paczkę z grą. Ja i wiele osób w Krakowie na ten przykład nie!!! Siedzimy sobie juz drugi dzień w domu i czytamy te niesłychanie radujące nasze serca newsy. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2007 o 20:51, Lord Asgaroth napisał:

Ciach/


No cóż muszę przyznać rację... chociaż zamówiłem grę kurierem to jeszcze jej nie dostałem, a nikt z DPD nawet nie raczył się próbować ze mną skontaktować... A tak poza tym to może podejdę obczaić pod empik w Krakowie jak przebiega tam premiera a jak nie dostane dalej wiedźmina do tego czasu to go w empiku kupie a paczki nie odbiorę i poproszę o zwrot kasy z powodu nieotrzymania paczki w gwarantowanym przez CDP terminie:) Powód dobry żeby nie odbierać co nie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram kilku przedmówców , DUŻO OSÓB NIE OTRZYMAŁO TERMINOWEJ PRZESYŁKI .... NALEŻĄ SIĘ CHYBA JAKIEŚ WYJAŚNIENIA TAKIEGO STANU RZECZY A NIE ZACHWALANIE TEGO ŻE CI CO ZAMÓWILI JUŻ GRAJĄ !! TO JEST WREDNE !!! ok już spokojnie ulżyłem sobie ^_^ czy będzie można w Krk przyjść i dostać autograf na swojej EK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować