Zaloguj się, aby obserwować  
Mc_Verti

Milionerzy - ponownie na ekranach TV

226 postów w tym temacie


Dnia 19.01.2008 o 18:36, Tomek1120 napisał:

Tylko że mówił że oglądał.



Mówił tak? Jak żem przyszedł to Mama mówiła że powiedział iż filmu nie oglądał:)
...
Zawsze coś pomyli;)


kapelusz z głowy i przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 18:46, Falconer napisał:

Mówił, że oglądał tylko trzecią część. :) Ale ja bym na tym pytaniu się wyłożył, bo myślałem,
że Wyrocznia. ;P

No ale Trinity, Morfeusz i Wyrocznia występują w 3 części. I żaden nie był zdrajcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i już po Milionerach.. Trza przyznać, że Hubert szybko skończył z Tomkiem, a raczej Tomek sam ze sobą.. i do tego na pytaniu o czapkach ;) Następny odcinek za tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym odcinku powiem krótko....Milionerzy chyba zaszeli na psy mam nadzieje że nastepny odcinek tego teleturnieju będzie lepszy....Panie Macki ja sam jestem licealista co prawda młodszym o rok, ale nie sądziełem ze z Milionerów można zrobić kabaret....nie wiem czy współczuc panu czy się cieszyć....A tak ogólnie poziom pytań był strasznie słaby w porówaniu z poprzednia edycją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, spokojnie: )

Dopiero się rozkręcają:) Gdy Milionerzy lecieli po raz pierwszy pytania też były łatwe... Potem to już chyba każdy wie, biedaki nawet do 1000 czasem dojść nie mogli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 19:02, Gryczka napisał:

No i już po Milionerach.. Trza przyznać, że Hubert szybko skończył z Tomkiem, a raczej Tomek
sam ze sobą.. i do tego na pytaniu o czapkach ;) Następny odcinek za tydzień?


Niet, jutro o 18 ;) Ale fajnie było sobie przypomnieć te stare czasy, a teraz wreszcie jakis porządny teleturniej w tym tv, w którym od dawna nic ciekawego nie było ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm... 20 000 PLN - o wiele lepsza sumka niż te wygrane, które zostały zdobyte przez jego "następców" ;DD
w ogóle ten koleś na końcu - jak zaszalał, lol xDD - taki pewny siebie, a tu proszę! niespodzianka ;)
czekam na następny odcinek ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozmieniali stawki;/ 12 pytań a nie 15;/ ta nowa oprawa też jakoś mnie nie zachwyca. Szkoda tylko, że za późno włączyłem TV to bym zobaczył jeszcze pytanie z Matrix''a ]:-> ale po wcześniejszych wypowiedziach jestem w stanie domyślić się pytania. BTW jak można oglądać 3 część filmu nie oglądając 1 i 2?! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mógłby mnie ktoś uświadomić o co chodzi w nowych milionerach widze tutaj pan M S 13 już coś zdradził ale może więcej szczgułów czy także milion równy do wygrania czy powiększyli stawke ... BTW: Po tylu latach znowu Milionerzy na ekranach jak zobaczyłem reklame to az się ździwiłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 19:30, Sir Braveheart napisał:

No właśnie mógłby mnie ktoś uświadomić o co chodzi w nowych milionerach widze tutaj pan M
S 13
już coś zdradził ale może więcej szczgułów czy także milion równy do wygrania czy
powiększyli stawke ... BTW: Po tylu latach znowu Milionerzy na ekranach jak zobaczyłem reklame
to az się ździwiłem ;]


tak, milion nadal jest do wygrania ;) --- zmniejszono ilość pytań i teraz po odpowiedzi na drugie pytanie ma się zapewnione już 1000 zł, a wcześniej to było to możliwe chyba po udzieleniu poprawnej odpowiedzi na piąte pytanie
<?> ;)

PS. w końcu co to by byli za "Milionerzy" bez tego miliona ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto oglądał dzisiaj milionerów ? Fajnie grał ten młody pierwszy który był w klasie maturalnej :D Urbański "Na co wydasz te 5000 tyś. ?" ..."<mysli> na lody dla klasy" <lol2> to mnie powaliło :D. Dobrze że nie grał już o 40 k bo szkoda by było jak by stracił 20k spoko koleś :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś pierwszy który grał był śmieszny...;)
Ogólnie pierwszy odcinek się podobał, jednak szkoda że w całości nie wrócono do dawnych milionerów, chodzi mi tutaj o takie szczególy jak trochę ciemniejsze światła i tło paneli na których są wyświetlane pytania. Kiedyś były granatowe, a teraz są niebieskie. Niby to szczególy, ale ja sie przyzywczaiłem do tamtych starych, chociaż może i ten wystrój milionerów przypadnie mi do gustu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni z uczestników poległ na drugim pytaniu i było widac po nim, że się mocno wkurzył. Gdy program się kończył Urbański podszedł do niego i poklepał go po ramieniu, a ten ciągle siedział jak wryty na krześle...;D Fajnie, że Milionerzy powrócili bo na TVN, oprócz Szymona Majewskiego nie było nic do oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować