Zaloguj się, aby obserwować  
Mc_Verti

Milionerzy - ponownie na ekranach TV

226 postów w tym temacie

Dowiedziałem się (też z forum Milionerów), że program jest nagrywany rano, a puszczany wieczorem. Tak na dobrą sprawę, to jeśli sobie przypomnę to może tak być, w poprzedni poniedziałek Urbański powiedział coś takiego: "No Milionerzy w lany poniedziałek..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania były żenujące, stracili przez to jakiś % widzów, głosy oburzenia można poczytać na forum milionerów. Zagrywka z łatwymi pytaniami żeby zwiększyć oglądalność chyba im nie wypali, ja przynajmniej w tym czasie obejrzę sobie Czarka w strzale w 10-tkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powiem jedno, takiego łatwego pytania nigdy w Milionerach nie widziałem i to za milion złotych.

Kto posługuje sie tym samym orężem co Artemida?
A: Zorro
B:Legolas
C:Don Kichot
D: Longinus Podbipięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Każdy, kto orientuje się choćby w minimalnym stopniu w mitologii i kojarzy trylogię Tolkiena (założę się, że przynajmniej połowa Polaków widziała chociaż film) nie ma żadnego problemu na odpowiedzenie.
Cholera, gdybym teraz mógł siedzieć na miejscu tej babki. xD
Ale przeczuwam, że mimo, że używa teraz kół to też zna odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 18:11, Piotrbov napisał:

Ja tylko powiem jedno, takiego łatwego pytania nigdy w Milionerach nie widziałem i to
za milion złotych.

Kto posługuje sie tym samym orężem co Artemida?
A: Zorro
B:Legolas
C:Don Kichot
D: Longinus Podbipięta.



Phew. Wczoraj w UWADZE(reportaż o Milionerach) było pytanie o (C)onana Barbarzyńcę - skąd pochodzi. Każdy kto choć trochę zna się na fantasy i podobnych, wie, ze z Rivii pochodził Geralt, z Oz Czarnoksiężnik bodajże, a Mordor to LotR. Zostaje odpowiedź D, której nie pomne teraz ;D

Ale to pytanie o milion rzeczywiście banalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol. Takie proste pytanie i wycofała się. Już ja bym bez kół dobrze odpowiedział bez zastanowienia. Takie pytanie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoL!!!
Zrezygnowała, gdy było:
A:Zorro
B:Legolas
i 46% na Legolasa i 20% na Zorro. Wariatka. Wszyscy na jej uczelni, będą łamać się na jej widok, że nie wygrała tak łatwego miliona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytam bo nie ogladałem, wygrała ta dziewczyna milion?
O już wiem, ale ona dziwna, najpier powinna pół na pół a potem do publiczności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wiedziała, ale trudno jest podjąć decyzję w takiej sytuacji, nawet jeśli zna się odpowiedź.
Wątpliwości potrafią zeżreć ^ ^
Ale faktycznie, to pytanie hmm...pewniak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalna klapa! Bardzo łatwe pytanie, dwa koła i przeciąganie na pół godziny... Jednak we wczorajszym Dzienniku mieli rację. Dziwię się dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 18:42, Woko11 napisał:

Totalna klapa! Bardzo łatwe pytanie, dwa koła i przeciąganie na pół godziny... Jednak
we wczorajszym Dzienniku mieli rację. Dziwię się dziewczynie.

A co mowili w dzienniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 18:38, ppoz93 napisał:

ZAl Dziewczyna miała tak banalne pytanie do miliona, wziela 2 kola i tak , nie wiedziala.


Nie to że nie wiedziała, bo prostu nie była pewna, tak samo jak kilka lat temu, inna osoba grała o milion, również było banalne, również znał odpowiedź lecz zrezygnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia, dziewczyna stała przed milionem złotych, mogła mieć życie jak w Madrycie, padła na żenująco prostym pytaniu... w ogóle wszystkie te jej pytania były zaskakująco proste. Możliwe, że program został ustawiony przez TVN, ale tego nigdy się prawdopodobnie nie dowiemy.

http://pomponik.pl/news/paulina-kowalczyk-nie-wygra-miliona,1086950

P atrzcie o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 18:17, bartek_kawa napisał:

Phew. Wczoraj w UWADZE(reportaż o Milionerach) było pytanie o (C)onana Barbarzyńcę -
skąd pochodzi. Każdy kto choć trochę zna się na fantasy i podobnych, wie, ze z Rivii
pochodził Geralt, z Oz Czarnoksiężnik bodajże, a Mordor to LotR. Zostaje odpowiedź D,
której nie pomne teraz ;D

To było pierwsze pytanie o milion jakie pojawiło się u nas w tv. Gość przynajmniej (w przeciwieństwie do tej studentki) znał odpowiedź na pytanie, ale nie był w 100% pewien. Ta panienka kompletnie nie wiedziała. A użycie na opak kół ratunkowych (najpierw powinna wziąć pół na pół), to żal.ru XD

Adamzzz
Każdy debil widział, że wszystko było ustawione. Teraz przez dłuuuugi czas nikt nie będzie miał tak banalnych pytań jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować