Zaloguj się, aby obserwować  
Mc_Verti

Milionerzy - ponownie na ekranach TV

226 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2008 o 19:35, Spaykus napisał:

Aż się zbulwersowałem! Widzieliście dzisiejszy odcinek?


Taa, szansa na podobny zestaw pytań jest jak jeden do...miliona ;]. No ale, niech ma dziewczyna milion złotych, minus podatek...Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 19:38, Falconer napisał:

Nie marudź, tylko zgłoś się do programu, będę Ci kibicować. :D


Znając moje szczęście, dostałbym takie pytania, że na drugim bym poległ :D

Poza tym taki zestawik już się raczej nie powtórzy. Kurcze,banał :)

Dnia 30.03.2008 o 19:38, Falconer napisał:

I co do tych pytań - myślę, że celowo dają takie łatwe, żeby wreszcie jakaś osoba wygrała
milion. :)


Dziwnym trafem akurat przed pytaniem o milion się program skończył. I teraz czekać tydzień, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2008 o 19:43, Spaykus napisał:

Dziwnym trafem akurat przed pytaniem o milion się program skończył. I teraz czekać tydzień,
ech...

A to tak... Zrobili celowo, żeby w sobotę pół Polski oglądało program. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego miliona na 90% nie będzie, czytałem na tym forum Milionerów, odcinki są nagrywane kilka tygodni wcześniej, ktoś tam był i pytanie będzie o jakiejś bogini, odpowiedź to będzie Diana, a ta dziewczyna się wycofa chociaż będzie znała poprawną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 22:23, jcl99 napisał:

Pierwszego miliona na 90% nie będzie, czytałem na tym forum Milionerów, odcinki są nagrywane
kilka tygodni wcześniej, ktoś tam był i pytanie będzie o jakiejś bogini, odpowiedź to
będzie Diana, a ta dziewczyna się wycofa chociaż będzie znała poprawną odpowiedź.

Dzieki po prostu DZIEKI !! Wiesz co to jest SPOILER ?? !! I tyle mam z czekania tydzien by to obejrzec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy przeczytałeś "ktoś tam był i pytanie będzie o jakiejś bogini" nie musiałeś dalej czytać ;P
A myślisz, że dla mnie to nie był spoiler, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla ciebie, wielkie kurczę brawo. Jakbyś pomyślał chwilę, to napisałbyś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na początku posta i nie byłoby kłopotu. Dlatego nie ostrzegłeś, bo sam się tego przypadkiem dowiedziałeś? Ojej, trzeba się zemścić, no tak. Jeszcze raz brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem napisac jedynie do moderatorow (co juz uczynilem), ale jak zobaczylem jak tlumaczysz sie jakbys mial 10lat (choc i tak pewnie jestem bliski co do Twojego wieku) to jednak nie odbiore sobie tej przyjemnosci napisania ci paru slow:

Sluchaj. To, ze ty sie dowiedziales co i jak (modl sie by to co przeczytales nie bylo prawda, bo jak jest to nie pozyjesz tu dlugo raczej - znienawidza cie wszyscy co to przeczytali) nie znaczy, ze mozesz miec czelnosc psucia ogladania tego programu komus innemu. Jak ci ukradnal samochod to rowniez ukradniesz go komus innemu? A moze ukradniesz wtedy DWA samochody (''bo muj byl wyjontkowo cenny''!)? Pewnie jak cie degraduja to zaraz lecisz na skarge na kogos innego?. Naprawde, nie probuj sie tlumaczyc w taki sposob, bo swiadczy to o twoim dziecinnym podejsciu do zycia. Odzwyczaj sie od tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 23:38, Piotrek K. napisał:

Mialem napisac jedynie do moderatorow (co juz uczynilem), ale jak zobaczylem jak tlumaczysz
sie jakbys mial 10lat (choc i tak pewnie jestem bliski co do Twojego wieku) to jednak
nie odbiore sobie tej przyjemnosci napisania ci paru slow:

Sluchaj. To, ze ty sie dowiedziales co i jak (modl sie by to co przeczytales nie bylo
prawda, bo jak jest to nie pozyjesz tu dlugo raczej - znienawidza cie wszyscy co to przeczytali)
nie znaczy, ze mozesz miec czelnosc psucia ogladania tego programu komus innemu.
Jak ci ukradnal samochod to rowniez ukradniesz go komus innemu? A moze ukradniesz wtedy
DWA samochody (''bo muj byl wyjontkowo cenny''!)? Pewnie jak cie degraduja to zaraz lecisz
na skarge na kogos innego?. Naprawde, nie probuj sie tlumaczyc w taki sposob, bo swiadczy
to o twoim dziecinnym podejsciu do zycia. Odzwyczaj sie od tego...

Ja go nie znienawidze, bo co mi niby zrobił zdradzeniem tego, co i tak dziś przypuszczałem? Hahahahaha, nie przeginaj, stary XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, słuchajcie plotek, a zostaniecie dziećmi pudelka.pl. ;-)

Jestem niezmiernie ciekaw, czy padnie w końcu ten pierwszy milion- ma dwa pytania ratunkowe, i jedno pytanie- to istna droga do szczęścia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie padnie. Ma dziewczyna przerwe w nagraniu programu (ciekawe ile), więc się zestresuje i będzie oczekiwała trudniejszych pytań od tych banalnych, które miała. Pewnie będzie znała odpowiedź na ostatnie, ale się z nerwów wycofa. Tak, jak koleś, który lata temu grał o milion. Szkoda, że postanowił zostawić sobie 500 tys., znał odpowiedź, ale niepewność go zjadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 23:55, Shini napisał:

Nie padnie. Ma dziewczyna przerwe w nagraniu programu (ciekawe ile), więc się zestresuje
i będzie oczekiwała trudniejszych pytań od tych banalnych, które miała.

I myślisz, że oni nagrywają podczas jednej sesji tylko jeden odcinek i mają spokój na tydzień? ;>
Niestety Cię rozczaruje - nagrywają ciągiem kilka godzin i później tną to na kilka odcinków. I pomysł, by przerwali nagranie w takim momencie jest co najmniej naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem, nie wiem jak to kręcą. Ale co stoi na przeszkodzie temu, że akurat tego dnia nakręcili kilka popdzenich odcinków, a ten będą kończyć dopiero za dzień/dwa? Zresztą nerwy i tak robią swoje, nawet jeśli przerwali nagranie na 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 22:23, jcl99 napisał:

Pierwszego miliona na 90% nie będzie, czytałem na tym forum Milionerów, odcinki są nagrywane
kilka tygodni wcześniej, ktoś tam był i pytanie będzie o jakiejś bogini, odpowiedź to
będzie Diana, a ta dziewczyna się wycofa chociaż będzie znała poprawną odpowiedź.


Nie uważasz, że jeśli to jest prawda, to właśnie popsułeś zabawę wielu ludziom? I po co? Znasz pojęcie "spoiler"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 22:23, jcl99 napisał:

Pierwszego miliona na 90% nie będzie, czytałem na tym forum Milionerów, odcinki są nagrywane
kilka tygodni wcześniej, ktoś tam był i pytanie będzie o jakiejś bogini, odpowiedź to
będzie Diana, a ta dziewczyna się wycofa chociaż będzie znała poprawną odpowiedź.


No co ty, czytałem też że wygrała albo że będzie pytanie o wojsku polskim albo o dziecku Bellerofonta.
Odcinki z tego co mi się wydaje to są nagrywane w piątek, więc se ludzie poprostu robią jaja.
Może powiesz jeszcze o tym że jak wnoszą fotele do studia to ta scena jest wycięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem dlaczego robisz "halo" bo się dowiedziałeś (ode mnie), że ta dziewczyna miliona nie wygra, czy to będzie ostatni uczestnik czy co? Ktoś kiedyś ten milion musi wygrać, jeśli nie ta osoba to inna. Nie mam zamiaru się z tobą kłócić, jeśli uważasz, że zachowuje się jak 10-cio latek to jest to twoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi mówił, że jednak nie jest to w żaden sposób cięte, tylko po prostu są dwa nagrania programu - karzą nawet do Milionerów brać ze sobą na wszelki wypadek 2 komplety ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować