Zaloguj się, aby obserwować  
Mc_Verti

Milionerzy - ponownie na ekranach TV

226 postów w tym temacie

Z niecierpliwością czekałem, bo był jedyny teleturniej jaki oglądałem, obejrzałem... i czekam na następny odcinek. Pytań jest 12 - tyle samo co w "oryginalnej" edycji programu. Ten maturzysta był świetny :) ciekawe czy pieniądze rzeczywiście wyda na korepetycje... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 20:04, Woko11 napisał:

Z niecierpliwością czekałem, bo był jedyny teleturniej jaki oglądałem, obejrzałem... i czekam
na następny odcinek. Pytań jest 12 - tyle samo co w "oryginalnej" edycji programu. Ten maturzysta
był świetny :) ciekawe czy pieniądze rzeczywiście wyda na korepetycje... xD


Też sie zastanawiam ;] . Może w kasynie przepuści, ale dobrze sie z tą kasą zabawi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety zdążyłem tylko na drugą połowę Milionerów- ale dobrze, że jutro też jest ten program. ;-) Poszczęściło się chłopakowi- 20.000 tysięcy(minus podatek) to już coś.

A pierwszym Milionerem dzięki temu programowi będzie i tak Hubcio. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 20:33, mefiperes napisał:

A pierwszym Milionerem dzięki temu programowi będzie i tak Hubcio. ;-)


Dokładnie:)Za jego płace spokojnie sobie 1 milion uzbiera,i nawet na pytanie nie będzie musiał odpowiadać:)

Swoją drogą-bardzo się cieszę,że ten świetny teleturniej znów jest na antenie.To był i jest mój ulubiony Teleturniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 20:36, pan m. napisał:

Dokładnie:)Za jego płace spokojnie sobie 1 milion uzbiera,i nawet na pytanie nie będzie musiał
odpowiadać:)


No ba, kto by tak nie chciał. ;-) Mu już i tak nic do szczęścia niepotrzebne. :P

Khazi-> Bo to święta prawda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno z pytań z wczorajszych Milionerów:
Radio, którego dyrektorem jest ojciec Rydzyk to Radio:
A: Bój się Boga! :D B:Maryja
C:Chryste! D:Pożal się Boże :D
Myślałem, że pęknę ze śmiechu jak to widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliście dzisiaj? Niezłe kwasy były, szczególnie przy drugim zawodniku. Nie wiedział, którą samicę można nazwać dojną ;D Kolejne pytanie jeszcze lepsze. Swoją drogą, niektóre pytania są naprawdę trudne, wyciągają je chyba z najgłębszych zakamarków internetu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 17:39, temek napisał:

> Chyba nikt nie wygrał jeszcze w tej grze miliona, pamiętam, że jeden facet wygrał
500 tysięcy.
> Dobrze, że teleturniej wraca na ekrany , chętnie pooglądam ;)

No ja też pooglądam,
tylko troche denerwuje to, jak Urbański po 10 razy pyta czy ?
"jesteś pewny", "na bank, zastanów się jeszcze ?" ;P


Jak w polskiej edycji ktoś mówi: Zapytam się publiczności To hubert mówi: Jesteś tego pewien? Na Bank?

W wersji amerykańskiej Wystarczy raz powiedzieć Poproszę publiczność o pomoc a już prowadzący mówi.
Proszę państwa, proszę wziąść piloty do ręki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to Ci przeszkadza? Przecież takie zagrywki i ruchy budują napięcie oraz nerwową atmosferę, o to przecież tu chodzi... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ohoho... Dzisiaj w Milionerach niezła jazda :D . Jakaś starsza pani dojechała do czterdziestu tysięcy i ma wszystkie trzy koła ratunkowe, nieźle. :D Ma duże szanse na główną wygrana, bo odpowiadała wcześniej na na prawdę trudne pytania...


Aż nie mogę się doczekać soboty. :D Na prawdę życzę jej tego, aby wygrała milion... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 23:17, Falconer napisał:

Ohoho... Dzisiaj w Milionerach niezła jazda :D . Jakaś starsza pani dojechała do czterdziestu
tysięcy i ma wszystkie trzy koła ratunkowe, nieźle. :D Ma duże szanse na główną wygrana,
bo odpowiadała wcześniej na na prawdę trudne pytania...


Aż nie mogę się doczekać soboty. :D Na prawdę życzę jej tego, aby wygrała milion... :)


Trzymam kciuki ;D A tak pozatym dosyć często oglądam milionerów i szczerze mówąc bardzo mi
sie podoba ten teleturniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się zbulwersowałem! Widzieliście dzisiejszy odcinek? No tak prostego zestawu pytań sobie nie przypominam. Tylko co do tego psa miałem pewne wątpliwości (myślę, że 50:50 by wystarczyło), ale proszę Was - Kaka, Las Vegas, Batman, drzewiec...? Bez komentarza.

Ech, już miałbym mieszkanie w Warszawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, wygrała tylko ćwierć miliona.

ALE!

ALE!

Paulina Kowalczyk zakończyła odcinek z sumą 500,000zł i w Sobotę za tydzień zagra o... MILION tak - usłyszy to JEDNO pytanie za 1,000,000zł! I ma dwa koła ratunkowe. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 19:35, Falconer napisał:

No szkoda, wygrała tylko ćwierć miliona.

ALE!

ALE!

Paulina Kowalczyk zakończyła odcinek z sumą 500,000zł i w Sobotę za tydzień zagra o...
MILION tak - usłyszy to JEDNO pytanie za 1,000,000zł! I ma dwa koła ratunkowe. :]



O mój boże ale przypał muszę to obejrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 19:35, Spaykus napisał:

Aż się zbulwersowałem! Widzieliście dzisiejszy odcinek? No tak prostego zestawu pytań
sobie nie przypominam. Tylko co do tego psa miałem pewne wątpliwości (myślę, że 50:50
by wystarczyło), ale proszę Was - Kaka, Las Vegas, Batman, drzewiec...? Bez komentarza.


Ech, już miałbym mieszkanie w Warszawie :D


Nie marudź, tylko zgłoś się do programu, będę Ci kibicować. :D

I co do tych pytań - myślę, że celowo dają takie łatwe, żeby wreszcie jakaś osoba wygrała milion. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 19:37, Bratek196 napisał:

> No szkoda, wygrała tylko ćwierć miliona.
>
> ALE!
>
> ALE!
>
> Paulina Kowalczyk zakończyła odcinek z sumą 500,000zł i w Sobotę za tydzień zagra
o...
> MILION tak - usłyszy to JEDNO pytanie za 1,000,000zł! I ma dwa koła ratunkowe. :]

Dnia 30.03.2008 o 19:37, Bratek196 napisał:

O mój boże ale przypał muszę to obejrzeć...


Tutaj jest ten filmik:

http://milionerzy.plejada.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować