Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niezgodne z umową wcześniejsze otwarcie sprzedaży gry Wiedźmin w polskich sieciach handlowych

425 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 16:36, grzesioo napisał:

A mnie smuci co innego. Przez Ciebie przemawia totalne niezroumienie tematu i brak zdolności
wczucia się w naszą sytuację.

Nie mam zamiaru tłumaczyć tego po raz n-ty. Zerknij sobie na trzynastą stronę topicu o ponownej
sprzedaży EK przez gram.pl


Też zamówiłem EK i jestem w takiej samej sytuacji jak Wy. A gry o Wiedźminie wyczekiwałem od czasów dawniejszych, niż w głowach członków CDPRed zrodził się pomysł na nią. Powinienem być o wiele bardziej rozgoryczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 16:32, mtwarog napisał:

> Ej to jest lekko nietenteges żebyśta tak marudzili na to, że parę bestiariuszy poszło
czy gdzieś
> rozdali parę karcianek czy smyczy czy kij wie czego... Nawet parędziesiąt... Liczby tak
małe
> że praktycznie nieistotne.

Małe liczby powiadasz... 8 moich kumpli dostało karciankę, koszulkę i płytę z muzyką inspirowaną
grą (a w tym jednym EMPiKU, to w sumie rozdano jakieś 50 smyczek, 30 płyt CD, 20 gier, z 30
koszulek i tyle samo karcianek), do tego dwóch jeszcze kupiło ES z Bestiariuszem i wyciułali
od babki smyczkę i wisiorek (tak, tak ten wisiorek z EK!) i teraz mają ze mnie niezłą polewę,
bo wychodzi na to, że wydałem 120zł więcej za artbook, duże pudełko i lepszej jakości mapę
(i tu się pojawia pytanie, jak lepszej? Czy to będzie to samo co mapa w G3 drukowana na super,
specjalnym, wypaśnym materiale, czyli papierze kredowym, i co więcej, którą otrzymałem zgniecioną
na pół? - nie zgiętą, a zginiecioną, jakby ktoś się pytał :P Po kontakcie z DOK''iem powiedziano
mi, że nic nie można z tym zrobić, po czym Pani, któa odebrała telefon, zwyczajnie się rozłączyła,
nie czekając na moją reakcję...).



Widzisz tylko, że ty piszesz swoje a do Szaaach''a i tak to nie dociera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Z naszymi klientami musimy pracować na dobre i na złe."

A my z wydawcą gier musimy być niesamowicie cierpliwi - najczęściej na złe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować