Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niezgodne z umową wcześniejsze otwarcie sprzedaży gry Wiedźmin w polskich sieciach handlowych

425 postów w tym temacie

Nie rozumiem... macie grę możecie se pograć a żołądkujecie się o resztę EK... spokojnie przyjdzie na pewno nie wiem po co tyle krzyku.. ja jakoś nie jestem zły, choć też zamówiłem EK i nie dostałem w terminie całości, cieszę się że nareszcie Polacy mają z czego być dumni (Polacy nie gęsi i swoją grę mają xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 19:10, PioMrex napisał:

Co do dodruków...
> co do faworyzowania kogokolwiek... ja sam składałem zamówienia na EK ze sklepu gram...
i go
> nie mam w ogóle. nie starczyło dla mnie po prostu. Taki lajf. To ze jest więcej edycji
niż
> jedna to tylko na plus. Staramy sie zadowolić wszystkich graczy i fanów. Zrozumcie to
prosze.
>
Świetny pomysł z tymi "dodrukami" EK Wieśka, ze względu na zapotrzebowanie, jak już odpowiadałem
migemowi to ja poproszę EK Company of Heroes, też ze wzg. na zapotrzebowanie :P



:))))

no tak . Łatwiej jest doprodukować 200 szt jak sie ma 3000 :) sprawa wygląda tak ze żadnych dodruków kolekcjonerek nigdy nie będzie bo cena jest zabójcza przy niewielkich nakładach...

cena samego artbooka przy ilości 100 szt to kilkadziesiąt złotych, wiec produkcja wszystkich elementów po czasie to majątek. Inaczej mówiąc możliwe jest jedynie dołożenie kolejnych kilkudziesięciu do produkcji. i to jest jedyna opcja

jeszcze nie tak dawno pamiętam że niektórzy obstawiali że będzie ok 10 K kolekcjonerki do Wiedźmina :)
Wiec pomiędzy 3K, a 3,2 K w tej skali to raczej mało :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 19:24, SzaacH napisał:

Jak wspomniałem decyzja o takiej edycji zapadła w ostatnim momencie. Druga sprawa jest taka
że w porównaiu do zamówień z gram było jej bardzo mało. Dając takiego newsa wprowadzilibyśmy
duże zamieszanie i wyszło by jeszcze gorzej niż jest teraz...

A czym była, jeśli można wiedzieć, spowodowana taka decyzja?

Dnia 28.10.2007 o 19:24, SzaacH napisał:

No to jest niesprawiedliwe. Edycja na gram ma kolorowa poligrafię i specjalne etui (tylko w
preorderze na gram)
Więc kazdy gadżet sie liczy :)

jednak wg większości wypowiadających się tutaj gramowiczów (w tym mnie), informację powinniście byli podać. Nie stało się tak - trudno. Tylko pamiętajcie, proszę, o tym na przyszłość.
Nie informując, nie daliście możliwości wyboru.

Dnia 28.10.2007 o 19:24, SzaacH napisał:

Wiem co to za sklepy... znam je nawet :) kufli było hum.. kilkanaście a smyczki wiedźmińskie...
każdy jak widzisz próbje przyciągnąć klientów.. niektórzy dają dobre ceny, inni dokładają
smycz, a jeszcze inni mają jedno i drugie.

Ale za gadżety najprawdopodobniej odpowiedzialni jesteście Wy, bo Empiki sobie nie wyprodukowały tych smyczy i kufli. Nie zdziwię się, jeśli niedługo w sklepie gram.pl będą smycze do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

Nie wiem skąd tyle złości czasami w Waszych postach. Mamy wspaniałą gre która w końcu możemy
sie pochwalic innym graczom na całym świecie. (BTW niektórzy wciąż gryzą paznokcie bo nie grali
jeszcze w Wiedźmina, a a bardzo by chcieli-premiera Wiedźmina w Stanach np. dopiero 30.X)


Przecież to proste. Jak EK była do zamówienia w lipcu to padł serwer (tak to już bywa złośliwość przedmiotów martwych lub też nie) Pad serwera sprawił wrażenie dużego ruchu. Zadziałała zasada niedostępności - ludzie bardziej chcą mieć co jest niedostępne. A tu nagle okazuje się, że to co miało być niedostępne stało się dostępne, bo można zakupić w Empikach oraz w gram.pl.

Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

Zdarzyło nam sie potknięcie które staramy sie szybko naprawić. (wysyłki EK), mogło sie ono
zdarzyć dokładnie każdemu (i co więcej zdaża sie :) tez innym)


Tyle, że potknięcia w przypadku wysyłek Edycji Kolekcjonerskich to prawie tradycja. Nie wiem czy pracowałeś ponad 3,5 roku temuw CDP. Ale w lutym 2004 CDP robił pionerski projekt w postaci Białego Kruka - Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej(Świątynia Pierwotnego Zła) 666 sztuk. Ta edycja miała dostrzeć do zamawiających ją osób 2 dni przed premierą.
I jaki był efekt podobny jak w przypadku Wiedźmina. Część osóby nie otrzymała swojego Białego Kruka przed premierą. Potem Adam Kiciński Dyrektor Handlowy CDP(to chyba obecny CEO CDP Red Studio ?) wysłal maila w którym wyjaśniłał sprawe i obiecywał w dołożyć wszelkich starań, aby błędy wymienione w mailu nie zostały powtórzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ogole nie rozumiem osob ktore tak sie zyłują nad tym ze nie dostali jeszcze reszty EK... dostaniemy przecież, spokojnie... grunt że gra jest.

ale miło byłoby żebyśmy teraz dostali przynajmniej te smycze... ;)

co do wPLN, bezsens totalny, na EK nie bylo w ogole zniżki.. to chociaz przesyłka mogłaby być za wPLN, a tak leżą i... co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 19:32, Taschon napisał:

> Jak wspomniałem decyzja o takiej edycji zapadła w ostatnim momencie. Druga sprawa jest
taka
> że w porównaiu do zamówień z gram było jej bardzo mało. Dając takiego newsa wprowadzilibyśmy

> duże zamieszanie i wyszło by jeszcze gorzej niż jest teraz...
A czym była, jeśli można wiedzieć, spowodowana taka decyzja?
> No to jest niesprawiedliwe. Edycja na gram ma kolorowa poligrafię i specjalne etui (tylko
w
> preorderze na gram)
> Więc kazdy gadżet sie liczy :)
jednak wg większości wypowiadających się tutaj gramowiczów (w tym mnie), informację powinniście
byli podać. Nie stało się tak - trudno. Tylko pamiętajcie, proszę, o tym na przyszłość.


To powinna zrobić sieć handlowa. Nie możemy informować o ofercie naszych partnerów :)
Z tego co wiem akcja dokładania do pierwszych (bo tez nie do wszystkich) zamówień i była komunikowana przez Empik.

Jest jeszcze jedna rzecz. Pamiętajcie o fanach Wiedźmina którzy nie mają takiego wyboru jak mieszkańcy wielkich miast. *chodzi mi wyboru miejsca zakupu) czasami sklep internetowy jes jedna z najlepszych opcji , stąd tak wiele internetowych promocji choc jak podkreślam na bardzo małą skalę.

Dnia 28.10.2007 o 19:32, Taschon napisał:

Nie informując, nie daliście możliwości wyboru.

> Wiem co to za sklepy... znam je nawet :) kufli było hum.. kilkanaście a smyczki wiedźmińskie...

> każdy jak widzisz próbje przyciągnąć klientów.. niektórzy dają dobre ceny, inni dokładają

> smycz, a jeszcze inni mają jedno i drugie.
Ale za gadżety najprawdopodobniej odpowiedzialni jesteście Wy, bo Empiki sobie nie wyprodukowały
tych smyczy i kufli. Nie zdziwię się, jeśli niedługo w sklepie gram.pl będą smycze do kupienia.


Smyczki i kufle ( w limitowanej ilości) były dostępne tylko w jednym sklepie internetowym. Co więcej preordery w tym sklepie były zbierane równocześnie ze sklepem z gram .pl. Wiec mielicie wybór. Albo edycja Gram albo inna (z tego sklepu) ze smyczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 19:37, kkamil88 napisał:

w ogole nie rozumiem osob ktore tak sie zyłują nad tym ze nie dostali jeszcze reszty EK...
dostaniemy przecież, spokojnie... grunt że gra jest.

Jakbyś nie zauważył, spór jest teraz o coś innego. Co nie znaczy, ze zapomniano o tym aspekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 19:38, Arclight napisał:

Przecież do EK można było wziąć przesyłkę za wPLN :P
Sam z tego skorzystałem.


bylem pewien ze nie mozna... no to sam siebie wyrolowałem ;P


teraz jest podane "zamawiajac teraz otrzymasz przesylke w wPLN" - jestem prawie pewien ze jak zamawialem, z listy rezerwowej, tego nie było.

lista rezerwowa, to ja myslalem ze jestem wyjątkowy ze sie mi trafiło a tu bach, dodruk 200 sztuk.... :[
czar prysł, nie czuje sie wyjątkowym posiadaczem EK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 19:24, SzaacH napisał:

1.Sytuacja wygląda kuriozalnie, bo to był preorder, ale wynika tylko i wyłączeni z tego że edycja
EK produkcyjnie była spoźniona. zamierzenie było takie że gramowicze dostaję Ek w pierwszej
kolejności. wyszło inaczej.

Zależy na kogo się stawia na sieci... no one mogę kary umowne a pojedynczy klient ... pomarudzi...

Dnia 28.10.2007 o 19:24, SzaacH napisał:

2.O tym nic nie wiem. Przykro mi. Powienien na to pytanie odpowiedzięc ktoś z pracowników sklepu.

Nie pierwszy raz: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29210&pid=252
DOK? Do nich to nie dociera, pewno Michał Kiciński musiałby się pojawić, bo on ostatnio obiecywał zmiany a ot wpadki rok temu nic się nie zmieniło powinien być wybór kuriera.

Dnia 28.10.2007 o 19:24, SzaacH napisał:

Jak wspomniałem decyzja o takiej edycji zapadła w ostatnim momencie. Druga sprawa jest taka
że w porównaiu do zamówień z gram było jej bardzo mało. Dając takiego newsa wprowadzilibyśmy
duże zamieszanie i wyszło by jeszcze gorzej niż jest teraz...

Myślę mniejsze niż jest teraz... Tylko oczywiście nie cichaczem, tamtą ES też musiano wcześniej dodrukować, jak podjęto decyzję (pewno miesiąc wcześniej) trzeba było to ogłosić.

Dnia 28.10.2007 o 19:24, SzaacH napisał:

> 4. Dodrukowanie EK. Przecież to paranoja. Miało nie być dodruków! I to nie ma nic wspólnego
> z akcją charytatywną, bo równie dobrze, mogliście dać 3zł z każdej sprzedanej EK, co łącznie
> dało by nie 6000, a 9000. Ale te 3zł z każdej EK to dla was za dużo prawda? Łatwiej było zagrać
> na nosie klientom.
Jak pisał migem... przy skali całej produkcji 200 szt wydawało sie niewiele. Pamiętaj jednak
że ta edycja i dodruk to kolejne numery.... po prostu kolejne osoby (200) mogły ją kupić...
chodziło tez o sprawy techniczne (rozliczanie itp jeśli chodzi o akcje charytatywne)

Ja jednak będę za dodrukiem EK Company of Heroes, a nawet samym pojemnikiem na amunicję się zadowolę ;)

Dnia 28.10.2007 o 19:24, SzaacH napisał:

> 6. Dopiero teraz jest jakiś odzew od CDP. Czemu nie było tego wcześniej?
Zaczekaj. pracownicy CDP jak i sklep gram .pl rozmawia z Wami i to dość często (i wcale nie
póżno) ja sam odpowiadałem w sprawach kolekcjonerki w ubiegły weekend już... Wydaje mi sie
że jest zbyt wiele watków wiedzińskich w których padaja odpowiedzi na pytania. Wszystko powino
byc zebrane w jednym miescu tak by nikt nie musiał szukac. Tu sie z tobą zgodze. byc może stąd
biorą sie pytania i "szum informacyjny"

Był za późno i niewystarczająco nas poinformowano "co dalej", sprzeczne informacje forum/DOK

Dnia 28.10.2007 o 19:24, SzaacH napisał:

> 7. W niektórych sklepach dodają kufle i smycze. Ja też chce takie coś! Ale nie, moje wPLN się kiszą, gniją
Wiem co to za sklepy... znam je nawet :) kufli było hum.. kilkanaście a smyczki wiedźmińskie...
każdy jak widzisz próbje przyciągnąć klientów.. niektórzy dają dobre ceny, inni dokładają
smycz, a jeszcze inni mają jedno i drugie.

Tak. Torba lniana i kufel oraz smycz załatwią wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2007 o 19:41, kkamil88 napisał:

lista rezerwowa, to ja myslalem ze jestem wyjątkowy ze sie mi trafiło a tu bach, dodruk 200
sztuk.... :[
czar prysł, nie czuje sie wyjątkowym posiadaczem EK ;)


jesteście wyjątkowi :)
Po pierwsze spóźniła sie Wasza kolekcjonerka ;) po drugie... zamówień i możliwości sprzedaży było na duuuuuuże więcej niż 200 szt które dorobiliśmy i to też nie zupełnie "komercyjnie"

Poza tym jak pisałem niejednokrotnie EK jest jedyna i niepowtarzalna bo poza polskimi graczami nikt nie ma takiej na całym świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 28.10.2007 o 19:45, PioMrex napisał:

Był za późno i niewystarczająco nas poinformowano "co dalej", sprzeczne informacje forum/DOK

> > 7. W niektórych sklepach dodają kufle i smycze. Ja też chce takie coś! Ale nie, moje
wPLN się kiszą, gniją


:) w tym tygodniu ruszy sklep z gadżetami wiedźmińskimi wiem ze będzie można w nim wykorzystać po cześci wirtualne pieniądze. Więc może na coś sie przydadzą ;)

Dnia 28.10.2007 o 19:45, PioMrex napisał:

> Wiem co to za sklepy... znam je nawet :) kufli było hum.. kilkanaście a smyczki wiedźmińskie...

> każdy jak widzisz próbje przyciągnąć klientów.. niektórzy dają dobre ceny, inni dokładają

> smycz, a jeszcze inni mają jedno i drugie.
Tak. Torba lniana i kufel oraz smycz załatwią wszystko :D



tak jak napisałem jest szum informacyjny, więc mam nadzije że bedzie przypięty specjalny watek dotyczacy waszych zamówień EK, wszystkie informacje zebrane w jednym miejscu . tak by było najprościej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2007 o 19:52, SzaacH napisał:

:) w tym tygodniu ruszy sklep z gadżetami wiedźmińskimi wiem ze będzie można w nim wykorzystać
po cześci wirtualne pieniądze. Więc może na coś sie przydadzą ;)



czyli jednak macie magazyn pełen gadżetów wiedzminskich? ;D
ale otworzycie sklepik zamiast dodac po smyczy dla wyjątkowych posiadaczy EK? ;)

ktos juz o tym wspominał w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

Cześć

No hej ;]

Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

pozwólcie że wypowiem się i odpowiem na kilka waszych pytań/watpliosci:
1. Cena na gram.pl vs. cena w innych sieciach handlowych:
Nie wiem czy wiecie ale żaden dystybutor nie może narzucać swoim partnerom handlowym cen na
swoje produkty. Nie za bardzo rozumiem głosy tych że ich ktoś "oszukał" bo w MM Wiedźmin był
po 70 zł...
Istnieje coś takiego jak cena sugerowana i na Wiedźmina wynosiła ona 99 zł. Jeśli ktoś chce
sprzedawać go taniej .... jego wola, ma do tego.

Ja do tego akurat pretensji nie mam. Znaczy się - wkurza mnie to, ale nie o to mam konkretnie pretensje.

Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

2. Unikalność EK vs pojawienie sie edycji w MM z bestiaruszem (do niewielkiej cześci nakładu
notabene )
Wasze głosy sa następujące. Skoro ktoś kupi podstawkę a wraz z nią bestiariusz to moja EK
już nie jest unikalna....

Nie chodzi dokładnie o to.
DLACZEGO (podkreślam ten wyraz!) klienci MM dostali niby jedną z unikalnych zawartości EK, a ja nie? (zrezygnowałem z EK i zamówiłem EP) Dlaczego oni mają lepszą edycję od nas? Dlaczego unikalny dodatek nie jest unikalny?
Dlaczego MM ma lepszą edycję niż sam dystrybutor?
I nie do niewielkiej części nakładu. Już podawałem linka do odpowiednich postów - niektórzy forumowicze twierdzą, że nazwanie półki z ilością 200 czy 300 egzemplarzy (w jednym MM) małą liczbą jest "trochę" dziwne.

Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

pozwólcie że wyliczymy sobie parę elementów:
kupując MM fan otrzymał :
podstawkę + bestiarusz

Posiadacz kolekcjonerki nabywa:
podstawkę + bestiariusz oraz... :

1. 200 stronicowy Artbook
2. Koszulkę wiedźmińską
3. Medalion wiedźmiński
4. Specjalna wersję gry karcianej
5. Mapę w dużym formacie na super papierze.
6. Wypasione duże pudło na wszystkie elementy tej kolekcji...


Tylko w MM kupuję ES za niższą cenę niż na gram.pl, a mam Bestariusz!

Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

Pytanie czy w kolekcjonerce jest coś więcej wydaje się retoryczne. Poprawcie mnie jeśli się
mylę.

Jak możesz porównywać produkty różniące się cenowo 120zł?

Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

3. dostępność EK w sklepach vs. zamówienia w preorderze.
Na początku napisze najważniejszą rzecz : Nikt nie planował i celowo przygotował takiej akcji
że zamówienia na gram EK przychodzą później niż do sklepów... Pierwotnie pierwsze egzemplarze
miały trafic do rak fanów z Gram.pl. Przez opróżnienie produkcyjne dostali (wcześniej niż inni
gracze w Polsce) tylko wersję podstawową (która jest elementem całego pakietu) a potem zostaną
dosłane pozostałe elementy.

Wiemy, że nikt nie planował. Jednak ktoś to źle wykonał i:
a) nie wiemy kto
b) nie otrzymaliśmy żadnej oficjalnej wypowiedzi CDP

Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

To też wyjaśnialiśmy wcześniej i myślałem że jest to oczywiste. Sam to pisałem w swoich postach
tylko w innych wątkach.

Wcześniej? Trzy dni przed wysyłką?

Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

Jest to dla nas sytuacja absolutnie niekomfortowa. Jak sami wiecie przyznaliśmy się do niej
, przeprosiliśmy za zaistniałą sytuacje i próbujemy ją jak najszybciej wyjaśnić...

Eee... możesz mi dać link do tych przeprosin. Z moim wzrokiem wszystko jest w jak najlepszym porządku. Zauważyłem tylko informacje o "Bezprawnej przedwczesnej sprzedaży", a nie zauważyłem nic o kompletnym olaniu graczy, zerowej odpowiedzi przez dwa dni ze strony pracowników CDP itd.

Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

Niektórzy z Was zachowają sie tak jakby CDP schowało głowę w piasek i od kilku dni nie udzielało
Wam odpowiedzi w tych tematach, co jest nie prawdą.

Chmmm... nie? To dlaczego w piątek nie dostaliśmy od "niebieskich" żadnych informacji, ani od gram.pl?
Wczoraj dopiero popołudniu przybył migem, który zarzucał nam mówienie kłamstw (przepraszam - mijanie się z prawdą), a sam nie wiedział ile jest EK... :/

Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

CDP jak i gram udzielał sie na forum i
odpowiadał na wasze pytania po kilka razy na ten sam temat czasami.

Opisałem to wyżej.

Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

Samą sytuacja z informacjami opublikował tez sklep gram.pl i rozesłał do zainteresowanych osób.

Tak? Chyba mam wadliwą skrzynkę mailową...

Dnia 28.10.2007 o 16:51, SzaacH napisał:

Nie zmieni to faktu że edycja polska zarówno EK jak i wydania podstawowego jest najbogatsza
na świecie! (przy atrakcyjnej cenie).
Spójrzcie na to pod tym kątem ...

Chmmm... nie edycja polska, lecz Edycja Specjalna MM...
Przepraszam za moją byc może lekką niekulturalność w poście, ale naprawdę jestem wściekły na CDP...
I jeszcze jedno - przypominam o mojej propozycji - Bestariusz za 100wPLN (a nawet może być +10zł).
Powtórzę: Na chwilę obecną czuję się okłamany i oszukany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 18:32, Keroth napisał:

Hmm... nie zaprzeczam, że CDP w przypadku kolekcjonerski się nie popisało. A wręcz przeciwnie
i rekompensatę wszyscy powinni otrzymać.

Dnia 28.10.2007 o 18:32, Keroth napisał:

Ale ludzie - coście się tak uczepili coponiekórzy tego dziecka? Jestem prawie pewien, że te
200 egzemplarzy rozeszło by się na dniach i bez pomocy dla niego.

Dnia 28.10.2007 o 18:32, Keroth napisał:

Dzięki tym 200 egzemplarzom dzieciak dostanie 200x30=6000 złotych, które są mu niezbędne. I
naprawdę robienie o to problemu wydaje się być mocno niesmaczne. Szczególnie, że te dodatkowe
200 egzemplarzy na tle całego nakładu to jakaś znikoma ilość.


Ludzie są zawistni, bo zdali sobie sprawę, że kupując na Gram.pl zwyczajnie przepłacili - myślę, że gdyby nie to, nie było by takiego "halo". Przykre jest to, że cel charytatywny niknie w całym tym zgiełku - wydaje się, że to wina chaotycznej i po prostu bardzo złej polityki informacyjnej działu Public Relations CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 17:45, Taschon napisał:

IMHO Mike tu powinien sie zalogować i sporządzić długą listę rzeczy, które nam dorzucą do paczuszek.
Bo jak Mike napisze "nie wiem", to załamie się i zainstaluję sobie Cenzora specjalnie na witrynę
gram.pl, a stronę Cenegi ustawię sobie jako startową.


LOL. Logika pod tytułem "Na złość mamie zajdę w ciążę". No comments.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 19:52, SzaacH napisał:

> Tak. Torba lniana i kufel oraz smycz załatwią wszystko :D
:) w tym tygodniu ruszy sklep z gadżetami wiedźmińskimi wiem ze będzie można w nim wykorzystać
po cześci wirtualne pieniądze. Więc może na coś sie przydadzą ;)


Oby nie zabrakło... ;)

Dnia 28.10.2007 o 19:52, SzaacH napisał:

tak jak napisałem jest szum informacyjny, więc mam nadzije że bedzie przypięty specjalny watek
dotyczacy waszych zamówień EK, wszystkie informacje zebrane w jednym miejscu . tak by było
najprościej :)

O popieram, wreszcie jakaś rozsądna decyzja, tylko tak dalej (wogóle myślę, ze powinny być podkategorie (katalogi) na forum, bo obecna płaska struktura forum już jest nie do opanowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dla mnie miła muzyka, że będą gadżety dot. "Wiedzmina" w sklepie "gram.pl" za wPLZ - bo mi się właśnie to marzy (i swoja droga marzą mi się gadżety dot. "Total War"):))

Podkładka, kubek, ładne plakaty, karty... etc.

A czy moglibyście zrobić screensavery - jakieś nowe tapety dot. "Wiedżmina"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować