Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niezgodne z umową wcześniejsze otwarcie sprzedaży gry Wiedźmin w polskich sieciach handlowych

425 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2007 o 19:59, Vojtas napisał:

Ludzie są zawistni, bo zdali sobie sprawę, że kupując na Gram.pl zwyczajnie przepłacili - myślę,
że gdyby nie to, nie było by takiego "halo". Przykre jest to, że cel charytatywny niknie w
całym tym zgiełku - wydaje się, że to wina chaotycznej i po prostu bardzo złej polityki informacyjnej
działu Public Relations CDP.

IMO cel charytatywny to tylko przykrywka.
Jeśli chce się komuś pomóc, to mu się po prostu przelewa forsę, mogli dać więcej niż 6k PLN, a nie informuje się o tym na stronie głównej serwisu i to jeszcze w momencie, kiedy sypie się grad.
(Pewnie, mogli po prostu wybrać nieodpowiedni moment, ale przecież wiedzą, jaka jest sytuacja. newsa o pomocy mogli dać potem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 19:59, Vojtas napisał:

Ludzie są zawistni, bo zdali sobie sprawę, że kupując na Gram.pl zwyczajnie przepłacili - myślę,
że gdyby nie to, nie było by takiego "halo". Przykre jest to, że cel charytatywny niknie w
całym tym zgiełku - wydaje się, że to wina chaotycznej i po prostu bardzo złej polityki informacyjnej
działu Public Relations CDP.

Tak, podsumowanie celne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 19:30, SzaacH napisał:

Wiec pomiędzy 3K, a 3,2 K w tej skali to raczej mało :)


To nie chodzi o to ILE dodrukowaliście, ale że wogóle coś takiego wpadło wam do głowy po zapowiedziach, że dodruków nie będzie ! Robienie z gęby cholewy nie przystoi solidnej firmie. Powedz, jak po czymś takim można Wam w czymkolwiek zaufać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 20:02, strajker napisał:

To dla mnie miła muzyka, że będą gadżety dot. "Wiedzmina" w sklepie "gram.pl" za wPLZ - bo
mi się właśnie to marzy


Przeczytaj wpis niebieskiego jeszcze raz. Będą to gadżety PO CZĘŚCI za wPLN. Czyli pewnie i tak trzeba będzie spory kawał żywej gotówki nawet na smyczkę wyłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 20:02, Taschon napisał:

IMO cel charytatywny to tylko przykrywka.
Jeśli chce się komuś pomóc, to mu się po prostu przelewa forsę, mogli dać więcej niż 6k PLN,
a nie informuje się o tym na stronie głównej serwisu i to jeszcze w momencie, kiedy sypie
się grad.
(Pewnie, mogli po prostu wybrać nieodpowiedni moment, ale przecież wiedzą, jaka jest sytuacja.
newsa o pomocy mogli dać potem)

Tak to niestety wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 19:52, SzaacH napisał:

:) w tym tygodniu ruszy sklep z gadżetami wiedźmińskimi wiem ze będzie można w nim wykorzystać
po cześci wirtualne pieniądze. Więc może na coś sie przydadzą ;)


Czyżby jednak znalazł się magazyn z gadżetami?

Nie uważasz, że ludzie, którzy zostali tak potraktowani (jak - masz już opisane) powinni takie bajerki otrzymać gratis? A nie wydawać kasę (wirtualną czy nie)? Wiem, że to nie od Ciebie zależy (a może zależy?), ale chętnie poznam Twoją opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 20:06, grzesioo napisał:

Przeczytaj wpis niebieskiego jeszcze raz. Będą to gadżety PO CZĘŚCI za wPLN. Czyli pewnie i
tak trzeba będzie spory kawał żywej gotówki nawet na smyczkę wyłożyć.

Nie mylmy gratyfikacji z ofertą gadżetów w sklepie za wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 20:09, PioMrex napisał:

Nie mylmy gratyfikacji z ofertą gadżetów w sklepie za wPLN.

Dokładnie.

a.) Powinniśmy dostać coś za free (tak, chciwy jestem, ale też żądam porządnego traktowania mnie)
b.) Takie coś będzie dla wszystkich, a nie tylko dla EKowców-preorderowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 20:06, grzesioo napisał:

Przeczytaj wpis niebieskiego jeszcze raz. Będą to gadżety PO CZĘŚCI za wPLN. Czyli pewnie i
tak trzeba będzie spory kawał żywej gotówki nawet na smyczkę wyłożyć.


Faktycznie masz rację:(
Ręce opadają - No comment!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2007 o 20:11, Taschon napisał:

a.) Powinniśmy dostać coś za free (tak, chciwy jestem, ale też żądam porządnego traktowania
mnie)


Jasne, popieram w stu procentach. CDP musi jakoś ten cyrk nam wynagrodzić... Nie wyobrażam sobie, żeby miało być inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2007 o 20:16, grzesioo napisał:

Jasne, popieram w stu procentach. CDP musi jakoś ten cyrk nam wynagrodzić... Nie wyobrażam
sobie, żeby miało być inaczej.


CDP nic nie musi.....niestety ale taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 20:18, yeżu napisał:


> Jasne, popieram w stu procentach. CDP musi jakoś ten cyrk nam wynagrodzić... Nie wyobrażam

> sobie, żeby miało być inaczej.

CDP nic nie musi.....niestety ale taka jest prawda.


Ale są pewne granice przyzwoitości, które oni już dawno przekroczyli. I takie podratowanie reputacji rzuceniem nam, pre-orderowcom, jakichś gadżetów jest dla nich po prostu najrozsądniejszym wyborem, żeby wyjść jako tako w z twarzą z całej tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 20:22, grzesioo napisał:

Ale są pewne granice przyzwoitości, które oni już dawno przekroczyli. I takie podratowanie
reputacji rzuceniem nam, pre-orderowcom, jakichś gadżetów jest dla nich po prostu najrozsądniejszym
wyborem, żeby wyjść jako tako w z twarzą z całej tej sytuacji.

Zgadzam się w 100%, co zresztą wcześniej pisałem.

Teraz pytanie: honor czy kasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Twoje wytłumaczenia nie bardzo mnie przekonują. Troszke lejesz wode.

Fakt jest jeden. Cała masa rozgoryczonych graczy nie może się mylić. I obaj dobrze o tym wiemy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym tylko Wam wszystkim przypomnieć: w tej sytuacji KAŻDY może zrezygnowac z zakupu EK odsyłając NA KOSZT CDP tę część kolekcjonerki, którą juz otrzymał (informując o tym w wymaganej - przez Ustawę o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2.03.2000 - Dz.U. z 2000 r. nr 22 poz. 271 wraz z późniejszymi zmianami - formie) odzyskując w ten sposób całą zapłacona kwotę. Dla srodze zawiedzionych i zdesperowanych klientów jest to jakieś wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 20:34, Taschon napisał:

@madjudje, Be-Yacz
Tak, ale jest jeszcze szansa na ratowanie resztek godności. Żeby odzyskać reputację, od czegoś
CDP powinno zacząć.

Czy ja wiem?

PS. Pamiętacie jeszcze żałosny "konkurs" CDP pt. "Reakcja łańcuchowa"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować