Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War PC - Edycja Kolekcjonerska - ujawniamy część składu!

87 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 21:04, crypto.crk napisał:

<prosze wyrzucic tego posta..pomylilem sie>


jak na razie cena jest 80zł tyle, że wersji podstawowej
http://www.ultima.pl/Gears_of_War_PL/i5065/

----> roos-
bywało już nie raz, że dystrybutor (też CDP) obniżał cenę tuż przed premierą ale zapewne nie taki HIT;

jest też w regulaminie Ultimy, że cena preorderu może ulec zmianie a jest jeszcze trochę czasu do premiery, więc jeśli zamówimy za 80 PLN to nie oznacza, że przy finalizacji będzie taka cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 07:40, Talarius napisał:

Kolejny nius o GoW i znowu ani slowa o premierze. Bedzie 9-tego, jak w cywilizowanej Europie,
czy znowu udowodnicie, ze jestesmy 100 lat za murzynami ?


w Polsce przewidywana data to
21 listopada 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę!
Po chałturze jaką CDP odwaliło z edycjami kolekcjonerskimi Wiedźmina (jeszcze nie dostałem mojego egzemplarza ani nawet informacji kiedy do mnie dotrze), ja się już wkręcić nie dam. Po prostu poczekam sobie do premiery i kupię wersję orginalną od producenta w Anglii. Ludzi można oszukać tylko raz.
Na koniec takie małe pytanie: Czym różni się postępowanie CDP w sprawie ek Wiedźmina od wyłudzenia (skoro nasze ek pojechały do marketów a pieniądze od nas wzięli)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 22:46, Tomash20PL napisał:

>(...) a różnicę przeznaczę na to, żeby samemu sobie zrobić koszulkę (koszt
to
> około 20-30 zeta).

Popieram :) Koszulki zawsze samemu można zrobić :) wystarczy kupić czystą czarną koszulkę dać
do Firmy Reklamowej np która robi nadruki na koszulki :) dać im projekt loga np GoW lub jak
ja zrobiłem CoD 4 :) i np z napisem na plecach :) Nick lub jakaś strona lub co kto woli :)
i to za jedyne 20/40 zł :)

Dwie sprawy:
+ własnoręcznie zrobiona koszulka prawie na pewno będzie jakościowo lepsza od tego co oferuje CDP,
- coś mi się wydaje, że symbole z gry mają znaczek (TM) a to oznacza, że trzeba poprosić o zgodę na ich wykorzystanie.
Co do tego minusika to proszę kogoś o potwierdzenie/zaprzeczenie.

Jeśli chodzi o dodatki do GoW to radzę się przyjrzeć EK BioShocka. Metalowe pudełko wygląda bardzo ładnie. Pojawiają się one w grach Cenegi oraz EA, może warto je dodawać w waszych EK? Zwłaszcza, że projekt pudełka dla GoW praktycznie jest gotowy (patrz: EK dla X360). Figurka z BioShocka to klasa sama w sobie. Nie przypominam sobie aby w jakiejś innej EK dostępnej na polskim rynku było coś takiego (oczywiście piszę o grach a nie o filmach).
Być może jest to związane z moim wiekiem, ale po EK skierowanych dla 18+ latków oczekuję dodatków w stylu: album, figurka (porządna, taka jak we Władcy Pierścieni albo BioShocku, a nie to coś z Medievala II), płyta z muzyką, making of. Dodatki typu koszulka, smycz, czapeczka są na przeciwnym biegunie. Smycze bardziej nadają się jako reklamówka promocyjna. Koszulki i czapeczki nie przypadły mi do gustu ze względu na ich jakość oraz wzornictwo. Robicie produkt dla przeciętnego gracza (12-15 lat) więc nie dziwi mnie fakt, że nie podobają się one osobie dwa razy starszej. Takich jak ja jest ledwie kilku na tle całej rzeszy młodych graczy więc nie widzę ani szansy, ani możliwości aby coś uległo zmianie. Jak mawiają górale: si non confectus, non reficiat.

PS Dodajcie opcję podglądu posta. Bardzo mi jej u was brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 10:38, roos- napisał:

Ktos chce sie zalozyc o maly palec u nogi czy premiera w cywilizowanej europie bedzie 9 listopada?


Zależy tylko o czyj mały palec ;)

Mam nadzieję, że gra w wersji na PC okaże się równie miodna, jak na XBoxie. Pożyjemy, zobaczymy.

A do EK trzeba było dać bandankę z logo, a nie czapeczkę. Byłaby bardziej w klimacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 10:38, roos- napisał:

Ktos chce sie zalozyc o maly palec u nogi czy premiera w cywilizowanej europie bedzie 9 listopada?


Nie bardzo rozumiem co chcesz powiedziec. Premiera gow w Europie juz zostala ustalona na 9-tego. Chodzi o to, zeby w Polsce tez byla 9-tego a nie iles tam tygodni pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ek na x-boxa 360 zawierała:# specjalne, metalowe pudełko książka "Destroyed Beuty" opisującą i ilustrująca świat gry płyta DVD z dodatkowymi materiałami: film "making of Gears of War", trailery Gears of War, film "Gears of War: The Race to E3" ukazujący przygotowania do pokazu gry na targach E3
ciekawe jak na PC bedzie to wyglądało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 10:38, roos- napisał:

Ktos chce sie zalozyc o maly palec u nogi czy premiera w cywilizowanej europie bedzie 9 listopada?


Zależy co uznasz za cywilizowaną Europę ;-) Ludzie mają często różne opinie ;)

Swoją drogą produkt trochę drogi jak za podstawkę ;)

P.S. Miło widzieć Twoją ksywkę :) Pamiętam Cię jeszcze dość dobrze z Gamblera ;) Potem z Resetu... a potem mi gdzieś Twój nick zniknął tylko raz na jakiś czas przewijając się na serwerach Online ale jako ''SooR'' ;) Miło wiedzieć że legenda polskiej sceny Q ma się dobrze ;) Pozdro! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh... Kolejne EK, boję się :P Mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie ok :-)

Btw. Dla wszystkich zapaleńców co chcą łykać gry z Ultima.pl mam kubek zimnej wody :)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6972&pid=81

Dorzucę jeszcze do tego z problemami z Metroid Prime 3 na Wii , również preorder, ale oni robią nadal sobie jaja, mieli posłać w piątek, nadal cisza, fajnie, nie? ;-)

"Ale co ja tam wiem ;)"
Jak chcecie, to spoko, czekajcie miesiąc, moją LoZ: Phantom Hourglass , gdybym był debilem i nie zrezygnowałbym z zamówienia to pewnie nadal mieli by ją niezaksięgowaną, a bym czekał jak głupi :-)
A tak zamówiłem gdzie indziej i mam już tą cudną grę od kilku dni :)

Pozdrawiam..

Btw.2. Precz z Ultimą :P
...
Serio, nie wierzcie, to nie, ja tylko ostrzegałem, bo potem będzie żal, jak u mnie, że inni już mają, grają, relacjonują, jaki super tytuł, a tylko wy będziecie czekać jak głupi, zanim Ultima zaksięguje wasze zamówienie (trwa to pewnie tydzień, minimum, może więcej, tego nie wiem, nie czekałem aż tyle... ) ;-)

Jeszcze raz pozdrowienia i powodzenia życzę ;->

Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie bardzo rozumiem co chcesz powiedziec. Premiera gow w Europie juz zostala ustalona na 9-tego. Chodzi o to,
>zeby w Polsce tez byla 9-tego a nie iles tam tygodni pozniej.

Chce spytac, czy zalozysz sie ze mna o swoj maly palec u nogi, ze 9 listopada bedziesz mogl gdzies w europie kupic pudelko z ta gra.


Krondar - czolem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie kupie EK przeed premierą żebym dostał gre w częściach to lepiej w saturnie czy empiku kupić bo zawsze jakiś gadżet sie dostanie z EK tak jak m.in wiedźminem nei mam już zaufania do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 13:07, Mr.M napisał:

Btw.2. Precz z Ultimą :P


No cóż, wpadki, jak widać, zdarzają się każdemu. Ja z Ultimy zamawiałem już różne rzeczy, nie tylko gry, ale np. mojego Razera Copperheada też u nich kupiłem, i nigdy nie miałem najmniejszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś biedna ta EK Gears of War. Koszulka wydaje sie całkowicie zbyteczna i tylko podbija cenę. Zamiast niej można by było dać coś znacznie ciekawszego. Po MS można się było spodziewać czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować