Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War PC - Edycja Kolekcjonerska - ujawniamy część składu!

87 postów w tym temacie

Mam Gears of War na xboxa. I żałuje że w polsce nie było edycji kolekcjonerskiej na xboxa. Chociaż zamiast jakiejś czapki i koszulki wolałbym figurkę Locusta. Ale to i tak bez porównania najlepsza gra na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myslicie ze ktos po tych wybrykach z wiedzminem zaryzukuje zakup GoWa EKa ??? smiech na sali... pewniej, szybciej bedzie w miejscowym empiku - wybaczcie ale takie sa fakty, bedziecie musieli dluuuuugo pracowac na powrot dobrej opini....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gra zostanie dostarczona w okolicach premiery. Resztę elementów edycji kolekcjonerskiej, podobnie jak w przypadku Wiedźmina, będziemy dosyłać sukcesywnie w pierwszej połowie 2008 roku."

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, nawet nie wiecie jak chciałbym zagrać w GoW na moim piecyku ;( Tyle że mi nie ruszy (najprawdopodobniej, a jak ruszy to szybciej komp mi się spali w menu, niż nacisnę "Single Player" -_-). No, ale upgrade się zbliża, a wtedy będzie... Domyślcie się ^^
P.S. Coś drogi ten GoW na pieca... 130 zl? heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!! CHODŹCIE CHODŹCIE!! ZAKUPY NA RATY !! TYLKO W CDPROJEKT PIERWSZA RATA TYLKO 100% CENY! ALE TO JESZCZE NIE WSZYSTKO, DRUGA RATA 0ZŁ, NIE PŁACISZ A DOSTAJESZ! JAK BĘDZIESZ GRZECZNY TO I 3 RATA DO CIEBIE PRZYLECI OPÓŹNIONYM KURIEREM O TYDZIEŃ, ALE ZAWSZE:)
NIC TYLKO BRAĆ I SIĘ RADOWAĆ XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet Power Rangers i Chuck Norris nie są w stanie przezwyciężyć połączonych sił nieprofesjonalizmu CDP i DPD. Przepraszam, ale to co wy wyprawiacie przy każdym pre-orderze to kpina :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podajcie kurka wymagania!
CHyba będę zmuszony do zassania "darmowej" wersji z netu, aby sprawdzić czy mi działa, a potem oczywiście zakupię EK dla czapeczki i gry po sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:05, Linux M napisał:

Ile za edycję podstawową? Myślałem, że takie ceny ma tylko ĘĄ... ;)
Cóż, szykuje się kolejna "wielka" premiera.


zachodnim wydawcą GoW jest Microsoft Game Studios a gry MGS w Polsce wydaje CDP, to cena i tak nie jest zła w porówaniu do HALO 2, które w Polsce wycenili na 249,90 PLN (angielska i tylko na Vitę) i sprzedali "parę" sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować