Zaloguj się, aby obserwować  
blow_me

Diablo II Battlenet - Temat Ogolny

769 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2006 o 15:42, Abi Dalzim napisał:

I ma friendów, którzy mu zrobią fast taxi :)


Długo gra na BN to i to może wliczyć sobie w podatek dochodowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2006 o 15:29, Rayic napisał:

Kojarzysz mojego smite''a i tristr? xP To jest wlasnie ten build, tylko rekawiczki na dracule,
amu na gniew lorda i koniecznie ravena na palcu :-) Tylko kapa w tristr jest jak lt z draculi
nie wchodzi (co zreszta tez widziales xP).


Dzieki wiekszosc tych itemkow juz mam ostatnio Mefi sie rzucil i calkiem fajny Dracula i Zaka polecial dlatego sie skusilem na robienie Smita... tylko ile DEX dac bo nie zabardzo rozumiem pojecie DEX pod blok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>tylko ile DEX dac bo nie zabardzo rozumiem pojecie DEX pod blok?

Tyle, żeby z włączoną i mymaxowaną świętą tarczą mieć 75% szansy na blok - to zależy od poziomu postaci, więc musisz to kontrolować na bierząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 19:06, Abi Dalzim napisał:

Tyle, żeby z włączoną i mymaxowaną świętą tarczą mieć 75% szansy na blok - to zależy od poziomu
postaci, więc musisz to kontrolować na bierząco.


Dzieki za szybka Odpowiedz :D Obecnie gram na koszmarze mam 64lev w dex nie dalem nic a juz mam 75%szansy na blok :D Jezeli wejde na hell to ta szansa spadnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z każdym levelem szansa na blok obniża się (bodajże o 1% z każdym lvl). Dlatego im większy level postaci, tym więcej dexa potrzebuje ona do osiągnięcia max bloku. Paladyni są uprzywilejowani, ponieważ mają holy shielda. :< Dlatego do max bloku na jakimś ~85 levelu będziesz musiał mieć tylko około 100-120 pkt dexa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 19:06, Chaber1 napisał:

Na jakim lvl powinienem byc przy Durdlu
bo jestem PALADYNEM na 22 lvl i nie wiem zdobywac dalej przed walka czy nie?!


Spokojnie go pojedziesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadam pewnie banalne pytanie, ale czy postacią, którą mam na 83 poziomie można grać na Battle.necie, czy trzeba stworzyć nową i doskonalić od "0"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozna grac ale tylko Na OPEN BATTLENET - ale nie warto gryz tam prawie nikt nie gra i mozna latwo sie nadziac na gosci z "podrobionymi itemami" Jeżeli chcesz grac na BN to wedłóg mnie tylko i wyłąćżnie na CLOSED BT a tam trzeab zrobic postac od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, wiecie, przypomniała mi się pewna historyjka związana z battlenetem więc ją przytocze:
Otóż grałem na bn całiem sporo, w końcu założyłem sobie drugie konto i tak sobie pykałem, aż nagle jakiś gościu odezwał się do mnie na bnowym chacie. Miał ikonke, czy awatar, którego normalnie niekt nie ma. Powiedział, że jest moderatorem, więc poszedłem z nim na inny kanał, gdzie powiedział mi, że mam niby czitowane itemki :d Uwierzyłem, wpisałem komende jaką mi wpisa kazał do skanu. Oczywiście onto straciłem :P Ale niee straciłem zimnej krwi i szybko zalogowałem się na drugie konto. I zacząłem go tego pajaca urzędującego na moim drugim koncie rzucać teksty takie jak "Siema Stefan! Jedziemy na ryby w soobote tak jak się umawialiśmy?" Koleś to załapał, rzucił hasło "Słuchaj jestem w stresie możesz mi pomóc przerzucić itemy?". I na to czekałem :D Zgodziłem się i pomogłem mu przerzucać przedmioty z dwóch moich postaci, niestety gdy już mi itemki dał, rozłączałem się i przepraszałem go, że mnie wywaliło :P Na koniec nazwał mnie oszustem i zwiał z mojego konta :D

Ta historyjka była przestrogą dla innych: nie ufaj ludziom podającym się za adminów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2006 o 16:02, Mistic napisał:

Ta historyjka była przestrogą dla innych: nie ufaj ludziom podającym się za adminów :)


Nie wiem z jakiego powodu Ci sie to przypomnialo ale jest to calkiem na czasie. Gralem dzis sobie i kilka razy jakis koles <nawet nie jeden lecz kilku za kazdym razem bylo inne ACC> probowal mi wkrecic ze uzywam jakiegos programu do kopiowania itemkow i koniecznie musze podac mu haslo do swojego konta. Celem tego mialo byc przeskanowania mojego konta. Ale wiem ze na swoje konto bym juz nie wszedl. Ja nie wierze w takie bajki nie uzywam mh i innych programow ktorych nazw nawet nie znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gostek na battlu zaproponiwał mi kopiowanie itemków- ja jak głupi zgodziłem się i zwiał kolo z moimi itemami..... do lasu łupieżców! Pobiegłem za nim i zabiłem go. Zabrałem złoto (25000000) iwyszedłem na swoje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 18:47, Budyn napisał:

Dzisiaj gostek na battlu zaproponiwał mi kopiowanie itemków- ja jak głupi zgodziłem się i zwiał
kolo z moimi itemami..... do lasu łupieżców! Pobiegłem za nim i zabiłem go. Zabrałem złoto
(25000000) iwyszedłem na swoje :]


ee? Oo

to przekroczylo mozliwosci mojej wyobrazni xP rozwin temat, prosze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 18:47, Budyn napisał:

Dzisiaj gostek na battlu zaproponiwał mi kopiowanie itemków- ja jak głupi zgodziłem się i zwiał
kolo z moimi itemami..... do lasu łupieżców! Pobiegłem za nim i zabiłem go. Zabrałem złoto
(25000000) iwyszedłem na swoje :]


Na jego miejscu, (chociaż nie jestem złodziejem) wyszedłbym z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z battlenetem i nie wiem, czy to wina kompa, czy czegos innego. Mianowicie gdy gram w Diablo 2 z dodatkiem na kompie bez łączenia się z battlenetem wszystko jest OK. Natomiast kiedy chcę pograć sobie na necie, loguje się (mam najnowszego patcha), tworze postać, krainę i gram jakieś 10 minut i przy jakiejś większej ilości potworów komp mi się zwiesza i muszę go na twardo resetować, bo inaczej się nie da. Zaznaczam, że bez battlenetu mi się tak nie dzieje... Czy ktoś ma pomysł, co się dziej, proszę o pomoc... Gdzie jest problem?
ODPOWIEDZURL

Gimline30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 18:47, Budyn napisał:

Dzisiaj gostek na battlu zaproponiwał mi kopiowanie itemków- ja jak głupi zgodziłem się i zwiał
kolo z moimi itemami..... do lasu łupieżców! Pobiegłem za nim i zabiłem go. Zabrałem złoto
(25000000) iwyszedłem na swoje :]

ad1.nikomu obcemu niedawaj NIC !!nawet na sekunde(a i kolesiom*patrz na rece)
ad2.itemy jesli dobre wiecej warte nisz jakiekolwiek złoto
ad3.postac na 99 lev moze miec w skrzyni 2 500 000 ,plus 990 000 pod ręką.a gdy ginie wypada to co pod ręką lub 10 % złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 23:38, Gimline30 napisał:



Najpierw przeinstaluj całe diablo 2, zainstaluj jeszcze raz wszystko, zainstaluj patche i zobacz wtedy czy nadal to się będzie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2006 o 09:36, volc1k napisał:

ad3.postac na 99 lev moze miec w skrzyni 2 500 000 ,plus 990 000 pod ręką.a gdy ginie wypada
to co pod ręką lub 10 % złota


Może mi się omskło to zero :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować