Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmiński dzień o Was, przez Was i dla Was już w niedzielę!

38 postów w tym temacie

gram.pl

Dwa tygodnie z Wiedźminem to nie tylko cykl kilkunastu artykułów napisanych przez siedmiu redaktorów. Już w najbliższą niedzielę, czyli w dzień podsumowujący dotychczasowe publikacje, okazję do zaprezentowania się będziecie mieli przede wszystkim Wy!

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmiński dzień o Was, przez Was i dla Was już w niedzielę!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę o tym zapomnieć :)
Ja też bardzo chętnie skorzystam, ale nie wiem czy w niedziele będę na kompie... ;/

A ten boss to najprawdopodobniej Biały Wilk ;P Chociaż nie wiem, to by raczej było zbyt łatwe do odgadnięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, nie wiem czy może mnie coś ominęło (nieczęsto tu wchodzę), ale były już może wyniki konkursu na najlepszy plakat wyborczy dla Geralta? Bo jakoś nigdzie nie widzę werdyktu, temat taki z forum też gdzieś zniknął (nie mogłem znaleźć w wyszukiwarce). Co jest z tym konkursem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie będzie warto! Wszystkich zapraszamy do wspólnej zabawy. Przez niemal całą niedzielę publikowane będą kolejne stworzone przez Was materiały. Nie zabraknie również elementów, na których kształt to Wy będziecie mieli decydujący wpływ. Zachęcamy także do zamieszczania na swoich gramsajtach opinii, komentarzy i wszelkiego typu innych publikacji związanych z Wiedźminem. Najciekawsze z nich wyłowimy i zaprezentujemy w niedzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, nie wezme udziału, nawet nie spróbuję. Historyjkę jeszcze bym ułożył, obrazek to już ledwo. A film, to bym musiał to zrobić z kumplami i dużo roboty by było. : /

Ale i tak czy siak, nagrody niezbyt specjalne(no, oprócz monitora ;>).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować