Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zniżka w wiedźmińskim sklepiku dla pre-orderowców Wiedźmina!

374 postów w tym temacie

Chociaż to trzeba wam przyznać, handlowe cwaniactwo i wyrachowanie opanowaliście perfekcyjnie... rekompensata owszem, ale i tak musisz nam gramową sakiewkę zasilić... Szczwany plan, nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no niezle .... kolejny element "limitowanej" EK jest dostepny poza nia .... niedlugo bedzie mozna kupic breloczki z wiedzmina na targu ...no ale nic ... przynajmniej mozemy (posiadacze ,a wlasciwie jeszcze nie posiadacze ..) kupic sobie zapasowa koszulke jakby ta sie poniszczyla lub cos innego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że wszyscy "coś sądzą" wcale nie oznacza ze to jest prawda :) Skoro to jest gratyfikacja to po pierwsze czemu o tym nie napisali wprost ? a po drugie czemu jest dla wszystkich, nawet dla tych którzy nie mieli problemów z dostawą ??

Ja bym poczekał z tymi postami, do momentu kiedy będzie wiadomo na 100 % Poużywacie sobie teraz, a potem się okaże że to jednak nie jest ta gratyfikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ta zniżka będzie miała jakąś ograniczoną "żywotność"? - nie tyle ilościową, bo i tak nie planuje kupować nic z tego sklepiku hurtowo (choć dobrze byłoby, gdyby na każdy z przedmiotów - nawet tych, których jeszcze w sklepiku nie ma :P - można było choć raz kupić za niższą cenę), co czasową.
Głupio byłoby gdyby się okazało, że dajmy na to za miesiąc, możemy sobie ten kod co najwyżej na ręce wytatuować, bo innej wartości mieć nie będzie. A teraz po wydatkach na Wieśka i modernizację sprzętu ciężko byłoby znaleźć jakieś środki na dodatkowe gadżety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gratyfikacja to czysta kpina.
CDP w ramach przeprosin i gratyfikacji łaskawie pozwala mi wydać trochę pieniędzy...
Brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim pierwszym poscie ostatnie slowo to "porszaki", wiecie taki samochod :D

Nie ma co liczyc na zlote gory, takie juz zycie. Pewnych rzeczy wprost pisac nie trzeba. Wydaje mi sie, ze news jest bardzo klarowny -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze dobrze dedukuje. Ta zniznka moim zdnaiem nie jest gratyfilacja za problemy z EK Wiedzmina. Swiadczy o tym chocby wstep do newsa:

Specjalna oferta dla wszystkich, którzy zamawiali w sklepie gram.pl grę Wiedźmin w pre-orderze(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehu jestem klientem EK i oczywiście narzekałem na to co się stało, byłem [EDIT] i jestem [KONIEC EDIT]:) rozczarowany i zawiedziony lecz ludzie spokojnie. JA mam taki wniosek żeby żadnego preordera tym bardziej EK już tu nie kupować bo będą i tak w empikach:) idzie się wcześniej i prosi o odłożenie i po po sprawie.

Ale jeżeli CDP wraz z gram.pl chce jednak jakoś przeprosić za to to niech próbują. Przecież wy skorzystacie z tego 50% a i tak możecie te same wnioski mieć z tego co się zdarzyło. Fajne to 50% chociaż nawet 100% by u mnie nie naprawiło tego ale czy warto już o tym mówić? Chyba że ktoś nie otrzyma w tym tygodniu drugiej części EK to może mieć pretensje (ja jeszcze nie otrzymałem żadnej z dwóch paczek i czekam).

Krytyka ok.. ale już bez przegięć krytykować wszystko co firma proponuje lub tworzy. Powtórzę się.. to nie znaczy że już ma być wszystko ok i że problemu nie było i CDP o tym wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania:

1) "Zrealizowane do końca" w sensie wysłane wszystko?
2) Kody będą działały do kiedy? (bo poczekam na figurkę pewnie) :P
3) Będą działały na konkretną rzecz czy na zamówienie?

Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może ciężko było im zdecydować się na to co by nas zadowoliło. Jeśli ta gratyfikacja będzie dotyczyć produktów w miarę ciekawych to ok, ale nikt raczej nie będzie tu chciał plakatu, smyczy, czy podkładki z pianki oklejonej materiałem. Ale nad skórzaną podkładką, lub płytą z muzą inspirowaną Wiedźminem może bym pomyślał w drodze wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli na zniżki z EK można liczyć... powód by zdobyć EK:) Tak tam patrzę i myślałem, że to będzie za Wpln, a tamm łaskawie zniżka tylko za nie... Ale soundtrack będę musiał kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łałiii!!! Dostanę zniżkę abym mógł wydać wiecej kasy dlatego, ze robi sie ze mnie idiotę cool!!!

^ Powyższy tekst napisałbym gdybym amputowął sobie mózg (i tak zastanwiam sie czy tego nie zrobięłm zamawiając ten "eksluzywny"[mam przy tym odruch wymiotny] preorder EK). Jeśli cos takiego CDP rozumie ajko rekompensatę to niech lepiej zaniecha przeprosin itp., a poprostu przyśle mi moje zamówienie miast sobie coraz większy obciach robić X<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować