Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zniżka w wiedźmińskim sklepiku dla pre-orderowców Wiedźmina!

374 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2007 o 17:33, Wolus1 napisał:

> Nie no super ten kod jest nie ma co. Daje mi 10 zł zniżki na wybraną gierkę (wybór to
6 gier
> wg mnie niesamowicie kiepskich). Brawo naprawdę mi to zrekompensowało straty... dzięki
bardzo
> chyba jednak nie skorzystam z "kodu promocyjnego" ;| Zaczynam się zastanawiać czy w ogóle
jeszcze
> kiedyś skorzystam z usług CDP

Możesz napisać jakie gry?


Settlers: Dziedzictwo Królów - Misje Dodatkowe, SWAT 4: Syndykat, Rainbow Six Złota Edycja, War Plan Orange: Dreadnaughts in the ..., Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata i Jade Empire (jedyna sensowna wg mnie) ale i tak nie mam zamiaru żadnej z nich kupować bo nie potrzebne mi one a te 10 zł to żadna rekompensata bo koszt przesyłki oczywiście płacić muszę... kupię sobie karciankę w empiku i będę miał spokój ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 18:25, jacosz napisał:

Settlers: Dziedzictwo Królów - Misje Dodatkowe, SWAT 4: Syndykat, Rainbow Six Złota Edycja,
War Plan Orange: Dreadnaughts in the ..., Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata i Jade Empire
(jedyna sensowna wg mnie) ale i tak nie mam zamiaru żadnej z nich kupować bo nie potrzebne
mi one a te 10 zł to żadna rekompensata bo koszt przesyłki oczywiście płacić muszę... kupię
sobie karciankę w empiku i będę miał spokój ;/

Chyba padnę [RotFL] pod wrażeniem wspaniałomyślności CDP :D
A już (chyba kolejny raz) wyglądało, że cyrk, kpina i parodia się skończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 19:10, PioMrex napisał:

> Settlers: Dziedzictwo Królów - Misje Dodatkowe, SWAT 4: Syndykat, Rainbow Six Złota Edycja,

> War Plan Orange: Dreadnaughts in the ..., Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata i Jade Empire

> (jedyna sensowna wg mnie) ale i tak nie mam zamiaru żadnej z nich kupować bo nie potrzebne

> mi one a te 10 zł to żadna rekompensata bo koszt przesyłki oczywiście płacić muszę...
kupię
> sobie karciankę w empiku i będę miał spokój ;/
Chyba padnę [RotFL] pod wrażeniem wspaniałomyślności CDP :D
A już (chyba kolejny raz) wyglądało, że cyrk, kpina i parodia się skończą.


To się chyba nigdy nie skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie przepraszam, jeśli odpowiedź na moje pytanie już padła, nie chcę mi się wertować tylu stron tekstu.

Otóż chyba wczoraj dostałem dwa maile, z kodami promocyjnymi. Pisało w nich, że każdy umożliwia zniżkę 50% na niektóre artykuły ze sklepiku wiedźmińskiego. Jakie to artykuły? I czy każdy z was (posiadaczy EK) dostał dwa maile, gdy zamawiał tylko jedną grę?

Gdzieś na forum ktoś wspominał, że posiadacze EK powinni dostać także rabat 100-złotowy na zakupy w gram.pl. Ta zniżka miała być przesyłana na maila, czy w pudełku, razem z grą? Jeśli z grą (a tak wynikało z jego posta) to nie dostałem jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś dwa maile ponieważ w pierwszym był błędny kod (przynajmniej ja tak miałem). A te artykuły to wszystko oprócz karcianki, koszulki i gry - czyli wszystkiego, co nie wyprodukowało CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 10:16, Ciachoo666 napisał:

Gdzieś na forum ktoś wspominał, że posiadacze EK powinni dostać także rabat 100-złotowy na
zakupy w gram.pl. Ta zniżka miała być przesyłana na maila, czy w pudełku, razem z grą? Jeśli
z grą (a tak wynikało z jego posta) to nie dostałem jej.

100-ka przyjdzie Pocztą Polską w osobnym liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 10:20, Arclight napisał:

Dostałeś dwa maile ponieważ w pierwszym był błędny kod (przynajmniej ja tak miałem). A te artykuły
to wszystko oprócz karcianki, koszulki i gry - czyli wszystkiego, co nie wyprodukowało CDP.

W końcu mógłby ktoś obeznany w temacie z CDP/gram.pl podać tu listę artykułów objętych zniżką, to już robi się nudne.

Co do bonu 100PLN:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29697&pid=521

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>to wszystko oprócz karcianki, koszulki i gry - czyli wszystkiego, co nie wyprodukowało CDP.
Dobrze, że chociaż na kości, płytkę i figurkę jest. No właśnie. Jakbym wrzucił do koszyka wspomniane rzeczy i kosztowało by to załóżmy 80zł i wykorzystał rabat to zapłaciłbym 40? Czy (jeśli muzyka kosztowała by 30) 80-30*50%=65? A czy setka przyjdzie pocztą, czy mailem to dla mnie żadna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 13:30, Arclight napisał:

Na figurkę też nie ma, tak samo na płytę. Zapomniałem dopisać :/

Super. Czyli CDP stawia na dzieciaki, sprzedając gry dla dorosłych. Co ja mam zrobić z tym kodem, plakatów sobie nakupić? Takie rzeczy mnie kręciły jakieś 15 lat temu, teraz to żona by mnie pogoniła z takim wystrojem mieszkania. Szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie ta cała zniżka to jest jedno wielkie nieporozumienie jak takie coś można reklamować łaskę nam robią czy co ?! Brak dalszych słów...
draakhul widocznie tak plakaty chcą wcisnąć po 20zł :| żal, a figurka nigdy chyba nie bedzie dostępna z rabatem ani nawet jakieś porządne gadżety dla dorosłych... po prostu kod jest bezużyteczny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 13:30, Arclight napisał:

Na figurkę też nie ma, tak samo na płytę. Zapomniałem dopisać :/

No to może chociaż na te kości. A może pojawią się jakieś inne artykuły w tym sklepiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak ze na kosci tez nie bedzie znizki a i wyzej zauwazylem post jak ktos myslal ze t gratyfikacja to znizka na gry (ktore juz wymienil) otoz jest raczej i znizka 50 % na sklepik (plakaty smycz podkladka) i te 10 zl na gry bo jak zamawialem pare zeczy takie jak karty (nie am znizki) smycz (jest) podkladka (jest) itd. to przeszedlem do dlaszej czesci zamowienia i doszlo do wyboru gry ktora moge wizac (lub nie) z ta wlasnie znikzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować