Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zniżka w wiedźmińskim sklepiku dla pre-orderowców Wiedźmina!

374 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 21:13, grzesioo napisał:

> Wystarczy dystans i jakieś ciekawe zajęcie. Np. gra w Wiedźmina.
Prezentujesz postawę idealną dla "możnych" świata dzisiejszego. Można robić Cię w konia, obiecywać
cuda, których później się nie dotrzymuje, na koniec rzucać pozornie korzystne deklaracje, a
Ty to właściwie i takmasz w nosie, jesteś bierny. Można Tobą manipulować we wszystkie strony.
Konsument idealny. :)
Zrozum, że nie każdy lubi być nabijany w butelkę. Tyle.


Jest mi to zupełnie obojętne, tyle. Kupiłem wiedźmina dla gry. Kupiłem EK dla albumów i głównie medalionu. Dojdą za parę dni. A jak za paręnaście dni to się nic nie stanie. Dojdą. Cudów nigdzie tu nie ma i nikt ich nie obiecywał, obraziłbym się za Twoją wypowiedź gdyby to było w mojej naturze;]. Nie daję się nabijać w butelkę, rzecz leży w czym innym. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:14, harryslaughter napisał:

> > A cóż mnie to obchodzi?
> Oby Cię tak nikt nie skwitował. Życzę bezstresowego życia. Oczywiście przy zmianie postawy.

> Tym sraniem gówno robicie, dosłownie.
>
>
> > Jeżeli taką gratyfikację bym obiecał, to bym się z niej wywiązał.
> No i obiecali gratyfikację. Nie powiedzieli jaką. Mogła być taka. Zawsze coś.
Wiesz jaka to gratyfikacja? Jakby ktoś cię kopnoł w dupe, tylko nie tak mocno jak chciał. I
właśnie ta różnica sił w kopie, to nasza upragniona gratyfikacja. Innym CDP dupe tak skopało,
że do teraz rowa masują. hHAA


Idź na kaszkę bo Ci serotoniny brakuje. Pewnie po tym jak Cię ktoś kopnoł w dupe.
_-_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zrozumieliscie mojej intencji. Wiem zrobiliscie niezla grę i chcecie pokazać ze jest warta tej 100zł. A moze byscie tak zrobili te pare tematow sami a forumowiczom zabronili tworzenia tematów o tytule wiedzmin. Sorka glupio napisane ale mysle ze sie kapniecie. Teraz mam do ciebie pytanie Lucas the Great. Jesli tworzyliby tematy na cala strone o grze której nienawidzisz to co byś zrobił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarezerwowałem sobie pre-order wiedzmina (zwykłą wersje) niemal od razu jak sie pojawił w sklepie gram.pl. Plus dodatkowo do niego zamówiłem Hellgate:London, którego premiera przewidziana jest za parę dni. Zamówienie czekało już tylko na moje potwierdzenie, którego dokonałem podajże w sobotę lub niedzielę (czyli tuż po premierze wiedźmina).
Czy w takim wypadku otrzymam maila ze zniżką, czy mogę zapomnieć o tym, że coś takiego zjawi się w mojej skrzynce mailowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:13, grzesioo napisał:

> Wystarczy dystans i jakieś ciekawe zajęcie. Np. gra w Wiedźmina.
Prezentujesz postawę idealną dla "możnych" świata dzisiejszego. Można robić Cię w konia, obiecywać
cuda, których później się nie dotrzymuje, na koniec rzucać pozornie korzystne deklaracje, a
Ty to właściwie i takmasz w nosie, jesteś bierny. Można Tobą manipulować we wszystkie strony.
Konsument idealny. :)
Zrozum, że nie każdy lubi być nabijany w butelkę. Tyle.

hohoho ;] ale ześ mu dowalił !! ;] Stary ... On sie cieszy z gry Ja sie ciesz z gry i wielu innych sie cieszy z gry a nie dodatków ... dodatki przyjda ?? przyjda . Karty i kości sa tańsze ?? Są . plakat i nalepa bedzie ?? Bedzie . A więc jeśli czujecie sie nabici w butelke to stań na czele CDP i to zmień .. czekamy z niecierpliwościa na ziany które wprowadzisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzicie? Pojawiają się głosy zadowolonych. Oni przedkładają radość nad honor. Nie widzą szklanki w połowie pustej, ale w połowie pełną. Nieważne. Czas napisać recenzję na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:51, BioZ napisał:

No racja. W pewien sposób bezczelny.
Ale widać, że zależy im i na miarę możliwości chcą jakoś odbić się od dna w naszych oczach...


Zależy ?

Sam Pre-Oder Witchera był reklamowany (btw. nachalnie i w kiepskim stylu) jako jedna z największych polskich i zarazem produkcji, z tego co pamiętam (nie jestem tego absolutnie pewien] padały deklaracje że jest to dla CD Projekt priorytet. Jak określić firmę która z własnej winy zawala priorytetową premierę ? .

Kolejna sprawa - tłumaczenie się błędami firmy kurierskiej i podwykonawców jest szczytem... sam nie wiem czego. To nie podwykonawcy i nie firma kurierska wciskali kit że klienci otrzymają całość zamówień 2 dni przed premierą i nie oni za to odpowiadają, tak więc klienta nie powinno obchodzić kto konkretnie zawinił (poza CDP), po prostu pretensje do firmy która coś obiecała i oczywiście się nie wywiązała są jak najbardziej podstawne, a rekompensata w żadnym wypadku nie adekwatna.

Reasumując (lubię to słowo :P), jeśli dodatkowa możliwość zarobku dla firmy jest tak wielkim darem dla klienta według pomysłodawców... jest to bezczelność. Jeśli jest to bonus "na boku" to ok :). Od dna to oni się nie mają co odbijać, niech najpierw go dosięgną.

Edit : nie kupiłem i nie mam zamiaru kupić wiedźmina więc nie jest to pisane pod wpływem żadnych emocji poza zażenowaniem, to tak na marginesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:17, BioZ napisał:

> > > A cóż mnie to obchodzi?
> > Oby Cię tak nikt nie skwitował. Życzę bezstresowego życia. Oczywiście przy zmianie
postawy.
>
> > Tym sraniem gówno robicie, dosłownie.
> >
> >
> > > Jeżeli taką gratyfikację bym obiecał, to bym się z niej wywiązał.
> > No i obiecali gratyfikację. Nie powiedzieli jaką. Mogła być taka. Zawsze coś.
> Wiesz jaka to gratyfikacja? Jakby ktoś cię kopnoł w dupe, tylko nie tak mocno jak chciał.
I
> właśnie ta różnica sił w kopie, to nasza upragniona gratyfikacja. Innym CDP dupe tak skopało,

> że do teraz rowa masują. hHAA

Idź na kaszkę bo Ci serotoniny brakuje. Pewnie po tym jak Cię ktoś kopnoł w dupe.
_-_

stary zmodyfikuj to bo degrada dostaniesz a nie warto uwierz mi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:18, Irexus napisał:

hohoho ;] ale ześ mu dowalił !! ;] Stary ... On sie cieszy z gry Ja sie ciesz z gry i wielu
innych sie cieszy z gry a nie dodatków ... dodatki przyjda ?? przyjda . Karty i kości sa tańsze
?? Są . plakat i nalepa bedzie ?? Bedzie .


Dla tych, którzy chcieli się cieszyć jedynie z gry była wersja EP. Problem polega na tym, że nabywcy edycji EK wysupłali dodatkowe 120 zł właśnie dla - uwaga! - dodatków. I jak sobie uzmysłowisz, że płacisz 120 zł i jesteś traktowany jako klient gorszej kategorii to wtedy zrozumiesz. Jeśli nie - cóż, takich klientów na pewno wszystkie firmy uwielbiają, można ich nieźle doić przez długi okres czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:18, BioZ napisał:

Widzicie? Pojawiają się głosy zadowolonych. Oni przedkładają radość nad honor. Nie widzą szklanki
w połowie pustej, ale w połowie pełną. Nieważne. Czas napisać recenzję na jutro.

Tak, pojawiają się, dwa - Twój i Irexusa. Ja jednak swojego honoru pragnę bronić. Postawa godna potępienia, faktycznie. Honor w dzisiejszych czasach to towar mocno deficytowy. Idź pisz tę recenzję, tylko nie produkuj takich głupot, jak tutaj. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak określić firmę która z własnej winy zawala

Dnia 30.10.2007 o 21:19, Fagno napisał:

priorytetową premierę ? .

CDPRed nie robił gry i nie składał zestawów sam. Też twórcy gry nie musieli być jednocześnie opiekunami serwerów itp. itd.

Dnia 30.10.2007 o 21:19, Fagno napisał:

Edit : nie kupiłem i nie mam zamiaru kupić wiedźmina więc nie jest to pisane pod wpływem żadnych
emocji poza zażenowaniem, to tak na marginesie ;)

To przecież nie czujesz tego co ci wspaniali gracze, którzy myśleli że dostaną replikę srebrnego miecza! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gó**o a nie gratyfikacja, bezczelność ze strony gram, nie dość że tak potraktowali tych którzy czekali na wydanie kolekcjonerskie które ma przyjść w częściach to każą sobie jeszcze za nie płacić. niech się wypchają następnym razem wolę się wybrać do sklepu niż coś zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:23, BioZ napisał:

CDPRed nie robił gry i nie składał zestawów sam. Też twórcy gry nie musieli być jednocześnie
opiekunami serwerów itp. itd.

Robił grę CDP Red, za opóźnienia odpowiada jedynie CD-Projekt.

Dnia 30.10.2007 o 21:23, BioZ napisał:

To przecież nie czujesz tego co ci wspaniali gracze, którzy myśleli że dostaną replikę srebrnego miecza! xD

No tak, nie mam tego "szczęścia" być jednym z nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:22, Meghan_mph napisał:

> hohoho ;] ale ześ mu dowalił !! ;] Stary ... On sie cieszy z gry Ja sie ciesz z gry i
wielu
> innych sie cieszy z gry a nie dodatków ... dodatki przyjda ?? przyjda . Karty i kości
sa tańsze
> ?? Są . plakat i nalepa bedzie ?? Bedzie .

Dla tych, którzy chcieli się cieszyć jedynie z gry była wersja EP. Problem polega na tym, że
nabywcy edycji EK wysupłali dodatkowe 120 zł właśnie dla - uwaga! - dodatków. I jak sobie uzmysłowisz,
że płacisz 120 zł i jesteś traktowany jako klient gorszej kategorii to wtedy zrozumiesz. Jeśli
nie - cóż, takich klientów na pewno wszystkie firmy uwielbiają, można ich nieźle doić przez
długi okres czasu.

Wtedy to było 100 złotych więcej. I jest jeszcze artbook i medalion. Zawsze coś;]. A licząc że mieliby sami sobie kompletować karty, bestiariusz itp. mając EP zapłaciliby nieco ponad 200(jak koszulka kosztuje 35)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, figurka bardzo kuszaca ;). Ciekawe ile bedzie kosztowala...Mam nadzieje ze ponizej 50zl :P

Reszta mnie raczej nie interesuje :P (no, moze z kumplem kupimy te kosci z kubkiem bo gramy w RPG''i :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:23, grzesioo napisał:

> Widzicie? Pojawiają się głosy zadowolonych. Oni przedkładają radość nad honor. Nie widzą
szklanki
> w połowie pustej, ale w połowie pełną. Nieważne. Czas napisać recenzję na jutro.
Tak, pojawiają się, dwa - Twój i Irexusa. Ja jednak swojego honoru pragnę bronić. Postawa godna
potępienia, faktycznie. Honor w dzisiejszych czasach to towar mocno deficytowy. Idź pisz tę
recenzję, tylko nie produkuj takich głupot, jak tutaj. ;)

To poczytaj poprzednie posty nieco uważniej;). Jeszcze parę osób napisało, która w tym zamieszaniu się nie babra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj ... cholewa .. mało Ci ze dostajesz wszystko taniej ??
A skąd wiesz co mną kierowało przy zakupie EK ??
Nie wiesz ... No właśnie ... Wiec prosze zejdź ze mnie z tymi obłoconymi buciorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować