Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zniżka w wiedźmińskim sklepiku dla pre-orderowców Wiedźmina!

374 postów w tym temacie

Bez paniki! Właśnie się dowiedziałem,że tą GRATYFIKACJĄ, o którą tak skamlecie od blisko tygodnia jest Pamela Anderson DLA KAŻDEGO SKAMLACZA!!! ...Przestańcie już wreszcie jęczeć bo rzygać sie chce ...Perskie księżniczki ...Wasza była mać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciśnie mi się na usta tylko rotfl, lol i wtf?:P
CDP zamiast "gratyfikowac" swoich najwierniejszych klientów to robi ich jeszcze bardziej w wała, świetna polityka nie powiem,gratuluję pomysłu i życzę wielu straconych klientów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, zainteresowały mnie z tego 2 rzeczy z podpisem wkrótce xD
btw. dla mnie to nie jest żadna gratyfikacja, zamawiąjący ek doznali uszczerbku na honorze, a wy traktujecie nas tak jak resztę zadowolonych klientów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super. zniżka za to ze zrobione ze mnie idiotę..
skoro jutro mają zacząć wysyłać dodatki z ek to chyba powinno być już stosowne info odnośnie gratyfikacji.
nosz kurna...
a co jesli zamowilem przedpremierowo ek? dostane znizke za za preordera a odzielnie za ek?czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:01, Wojman napisał:

Mam nadzieje, ze dobrze dedukuje. Ta zniznka moim zdnaiem nie jest gratyfilacja za problemy
z EK Wiedzmina. Swiadczy o tym chocby wstep do newsa:

Specjalna oferta dla wszystkich, którzy zamawiali w sklepie gram.pl grę Wiedźmin
w pre-orderze(...)


Wojman, też się zastanawiam nad tym zdaniem. Przydało by się jakieś zdanie więcej w tej sprawie, chyba że ci wszyscy to właśnie my z EK w pre-orderze, to wtedy lepiej niech się powstrzymują z komentarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zamiast narzekać dla odmian mam pytanie:
Czy ci, którzy zamówili EK PO premierze(piątek 20.20) też dostaną tą zniżkę? Bo nie jest tam jasno określone...
PS
Narzekacze:
Czy wam coś odbiło? Główka boli? Ludzie, ludzie i ludziska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to ma być ta gratyfikacja, to ja dziękuję bardzo... :/ Jak będą jakieś fajne oferty to może coś zakupię, ale jak to to ma być (ta cała gratyfikacja) to pożal się Boże... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie tego niusika nieco skrócić i sparafrazować:

"Uwaga! W ramach rekompensaty za niedotrzymanie obietnic, dajemy Wam szansę wydać jeszcze trochę pieniędzy w naszym sklepie!"

Bravo! Bravo! Bravissimo! Chciałbym poznać osobę odpowiedzialną za ten świetny pomysł. To naprawdę musi być ciekawa osobowość... traktowanie 2700 najwierniejszych klientów jak stada idiotów... News roku. Aż sobie go wydrukuję i wrzucę do pudełka z EK (jak mi je wreszcie dostarczą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:18, Turek18 napisał:

Czy wam coś odbiło? Główka boli? Ludzie, ludzie i ludziska...

Beje, beje i bejiska. Nic nam nie odbiło. Potraktowano nas jak śmieci, a teraz dla odmiany jak prostytutki.

Ce De Peeeee, jest żałosneeeeeeee...
Ce De Peeeee, jest g***nianeeeeeeee...

Lalalaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie żarty stroicie CDP! Ta grayfikacja powinna być zdecydowanie większa niż naklejka czy plakat a jest zupełnie beznadziejna! Znowu wszystkich zawiedliście! Ja rozumiem, musicie coś zarobić, nie możecie dokładać do tego interesu, ale LUDZIE! Zespuliście sprawe, to teraz musicie jakoś to nam wynagrodzić! Może wreszcie odezwie sie jakis niebieski?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przykład jak bardzo "dbacie o klienta". Jedyne o co dbacie to o własne kieszenie. Jeszcze dzisiaj miałem nadzieję że pomimo waszych wpadek zdołacie z tego wybrnąć z uniesioną głową. A tymczasem wpadliście na kolejny pomysł jak wyciągnąć z nas naiwniaków dodatkowe pieniądze. POGRATULOWAĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować