Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zniżka w wiedźmińskim sklepiku dla pre-orderowców Wiedźmina!

374 postów w tym temacie

Niektórzy w ramach gratyfikacji to chyba liczyli na dożywotnią wysoką rentkę.

I can''t get no satisfaction
I can''t get no satisfaction
CDP You must try and better try and better try
I can''t get no, I can''t get no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:19, Irexus napisał:

> > > > A cóż mnie to obchodzi?
> > > Oby Cię tak nikt nie skwitował. Życzę bezstresowego życia. Oczywiście przy zmianie

> postawy.
> >
> > > Tym sraniem gówno robicie, dosłownie.
> > >
> > >
> > > > Jeżeli taką gratyfikację bym obiecał, to bym się z niej wywiązał.
> > > No i obiecali gratyfikację. Nie powiedzieli jaką. Mogła być taka. Zawsze coś.

> > Wiesz jaka to gratyfikacja? Jakby ktoś cię kopnoł w dupe, tylko nie tak mocno jak
chciał.
> I
> > właśnie ta różnica sił w kopie, to nasza upragniona gratyfikacja. Innym CDP dupe
tak skopało,
>
> > że do teraz rowa masują. hHAA
>
> Idź na kaszkę bo Ci serotoniny brakuje. Pewnie po tym jak Cię ktoś kopnoł w dupe.

> _-_
stary zmodyfikuj to bo degrada dostaniesz a nie warto uwierz mi ;]

Co mi po degradzie, czasem fajnie się zniżać do czyjegoś poziomu;].
Oni nie rozumieją, że fakt faktem, że CDP daje ciała, ale ten nadmiar emocji nie jest dla nikogo potrzebny, bo zatacza błędne koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:16, BioZ napisał:

Jest mi to zupełnie obojętne, tyle.

Jakby nasi (pra)pradziadkowie prezentowali podobną postawę, to aktualnie byśmy raczej nie mieli okazji prowadzić takiej dyskusji, bo właśnie przy świeczuszce czytalibyśmy jakieś cyrylicą pisane książydło, w chatce na głębokiej prowincji radzieckiego mocarstwa.

Dnia 30.10.2007 o 21:16, BioZ napisał:

obraziłbym się za Twoją wypowiedź gdyby to było w mojej
naturze;].

Och nie, no tego ty bym chyba nie zniósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może od razu rzuć stwierdzeniem że ci co nie wrzeszczą jak opętani to osły nie normalni klienci, bo chyba ku temu twoje "wypowiedzi" zmierzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:25, BioZ napisał:

Wtedy to było 100 złotych więcej. I jest jeszcze artbook i medalion. Zawsze coś;]. A licząc
że mieliby sami sobie kompletować karty, bestiariusz itp. mając EP zapłaciliby nieco ponad
200(jak koszulka kosztuje 35)...


Co najmniej kilka osób wypowiadało się, że zamówiło EK głównie dla bestiariusza, inni godzili się płacić taką kwotę za UNIKALNOŚĆ LIMITOWANEJ edycji. Okazało się to błędem i nie wątpię, że co prawda nie wydawca, ale sklep gram.pl za to zapłaci - wielu potencjalnych klientów stracił, może nawet bezpowrotnie. A jak to już mówiłam w innym poście, największy jednostkowy zarobek na danej grze jest przy zakupie bezpośrednio przez internet i w związku z tym celem gram.pl powinno być raczej zachęcanie do tej formy kupna, nie zniechęcanie.

Do pozostałych: po pierwsze nie włażę nigdzie z ubłoconymi butami, nie wmawiam nikomu dlaczego kupił EK (tu ilu kupujących tyle wersji, aczkolwiek napisałam o kilku, o których wiem). Nie twierdzę też, że każdy ma wrzeszczeć wniebogłosy, niemniej uważam za niewłaściwe bagatelizowanie i posądzanie o dziecinność tych, którzy mają do CDP pretensje. Płacę i wymagam, a jeśli wymagania nie zostały spełnione to jak najbardziej mam prawo narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:28, Mistic napisał:

Może od razu rzuć stwierdzeniem że ci co nie wrzeszczą jak opętani to osły nie normalni klienci,
bo chyba ku temu twoje "wypowiedzi" zmierzają...

Nie, ale ci którzy nie wyrażają swojej opinii w sposób kulturalny i którzy nie starają się dochodzić swoich racji raczej nie powinni na nic liczyć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:27, grzesioo napisał:

> Jest mi to zupełnie obojętne, tyle.
Jakby nasi (pra)pradziadkowie prezentowali podobną postawę, to aktualnie byśmy raczej nie mieli
okazji prowadzić takiej dyskusji, bo właśnie przy świeczuszce czytalibyśmy jakieś cyrylicą
pisane książydło, w chatce na głębokiej prowincji radzieckiego mocarstwa.

Przesadzasz. Porównujesz dwie zupełnie odmienne sytuacje.

Dnia 30.10.2007 o 21:27, grzesioo napisał:

> obraziłbym się za Twoją wypowiedź gdyby to było w mojej
> naturze;].
Och nie, no tego ty bym chyba nie zniósł.

Lżej mi na duszy;}.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:27, BioZ napisał:

Co mi po degradzie, czasem fajnie się zniżać do czyjegoś poziomu;].
Oni nie rozumieją, że fakt faktem, że CDP daje ciała, ale ten nadmiar emocji nie jest dla nikogo
potrzebny, bo zatacza błędne koło.

No bez kitu fajnie się zniżyć do czyjegoś poziomu. Ja np. wypowiadam się na poziomie rzetelności CDP :)

CDP!!! STAĆ BO STRZELAM!!! SRATATATA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:32, Fagno napisał:

> Może od razu rzuć stwierdzeniem że ci co nie wrzeszczą jak opętani to osły nie normalni
klienci,
> bo chyba ku temu twoje "wypowiedzi" zmierzają...
Nie, ale ci którzy nie wyrażają swojej opinii w sposób kulturalny i którzy nie starają się
dochodzić swoich racji raczej nie powinni na nic liczyć :).

To Wy jeszcze coś wyciskać z CDP chcecie? Cieszcie się że to nie jest zupełne w Waszym mniemaniu maniewdupie, bo mogli nic nie robić. Mogli być ślepi jak pewne grupy społeczne i polityczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:33, harryslaughter napisał:

> Co mi po degradzie, czasem fajnie się zniżać do czyjegoś poziomu;].
> Oni nie rozumieją, że fakt faktem, że CDP daje ciała, ale ten nadmiar emocji nie jest
dla nikogo
> potrzebny, bo zatacza błędne koło.
>
No bez kitu fajnie się zniżyć do czyjegoś poziomu. Ja np. wypowiadam się na poziomie rzetelności
CDP :)

CDP!!! STAĆ BO STRZELAM!!! SRATATATA!!!

Sorry, ale wypowiadasz się na poziomie dziecka. Z poczuciem humoru, masz plus;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:32, BioZ napisał:

Przesadzasz. Porównujesz dwie zupełnie odmienne sytuacje.

To się nazywa hiperbolizacja. Taki retoryczno-literacki zabieg, mający na celu zwrócenie uwagi na istotę problemu, poprzez jego wyolbrzymienie. Widzę, że tym razem nie trafił na podatny grunt...

Myślę, że ciągnięcie polemiki z panem BioZ większego sensu nie ma, bo on i tak wciąż będzie trwał w postawie zadowolenia z zainstaniałej sytuacji.
Ja swoich uczuć zamiaru zmieniać nie mam, więc oficjalnie występuję o zaprzestanie ciągnięcia tego off-topa. Mam nadzieję, że ta sugestia na podatny grunt trafi. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:19, Irexus napisał:

> Idź na kaszkę bo Ci serotoniny brakuje. Pewnie po tym jak Cię ktoś kopnoł w dupe.

> _-_
stary zmodyfikuj to bo degrada dostaniesz a nie warto uwierz mi ;]

Problem w tym , że tu się pewnie degrady nie posypią, bo zaraz byłoby piekło jeszcze większe. Przeklinający rozżaleni klienci staliby się jeszcze bardziej rozżalonymi klientami, twierdząc, ze dostali degrada nie za język, a za krytykowanie wydawcy i sklepu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:34, BioZ napisał:

> CDP :)
>
> CDP!!! STAĆ BO STRZELAM!!! SRATATATA!!!
Sorry, ale wypowiadasz się na poziomie dziecka. Z poczuciem humoru, masz plus;].

Wiem, ale dzisiaj wysiadły mi wszsytkie szare komórki, jak zobaczyłem gratyfikacje CDP : - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:33, BioZ napisał:

To Wy jeszcze coś wyciskać z CDP chcecie? Cieszcie się że to nie jest zupełne w Waszym mniemaniu
maniewdupie, bo mogli nic nie robić. Mogli być ślepi jak pewne grupy społeczne i polityczne.

... i dostrzec jakieś dziwnie mniejsze cyferki w ich zestawieniu finansowym ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować