Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zniżka w wiedźmińskim sklepiku dla pre-orderowców Wiedźmina!

374 postów w tym temacie

To się zaczyna robić niesmaczne. O czym wy teraz myślicie ? Jeżeli patrzycie na najpopularniejsze artykuły na stronie gram.pl to co widzicie ? A właśnie ten o zniżce. I co ? I żaden łaskawca nie napisze nawet z jakiego powodu są opuźnienia. Uznali, że jesteśmy do tego przyzwyczajeni i jeżeli już dostali swoją kasę do ręki, to nie będą się nami przejmować. Czy wy macie może kalendarz ? Albo czy macie oczy ? Mija tydzień od tej plotki (bo informacją tego w takim przypadku nazwać nie można) i nic nie wyniknęło. Jak mi się zdaje, ANI RAZU NIKT Z niebieskich nas nie poinformował co jest grane. Nagle masowe urlopy czy może wreszcie zwolnienia macie ? Rozumiem, że fora to nie jest wasze najważniejsze pole działań - ale to zaczyna być wkurzające (bo za inne słowo by mnie zbanowali).
Nie wiem czemu, ale czas chyba mieć nadzieję, że Cenega się rozrośnie (choć ją to od zawsze nienawidzę). Równa konkurencja = walka o klienta. Teraz jakoś wam nie wychodzi. Klient to nitk, a nie chlebodawca. GRRRRRRRR

PS: Nie zrozumcie mnie źle. Nie mam wam za złe, że coś poszło nie tak tylko mam wam bAAAAAAAAAAARdzo za złe, że okłamujecie klienta - albo nie mówicie prawdy (co w tym przypadku jest równoznaczne). Grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie jakas onzaka zycia ... dostalem przed momentem maila ze paczka bedzie w tym tygodniu (uff....) a juz na prawde zaczynalem sie nie pokoic o moje EK. Sorki za poprzedni post ale pisany byl w przyplywie nie opanowanej zlosci ;) a tak wogule to nie czuje sie zbyt dobrze z tym ze otrzymalem maila wyjasniajacego kilka minut po moim poprzednim wspanialym przepelnionym frustracja postem ... a nie wazne ... mam tylko nadzieje ze dostane tym razem za niedlugo maila z kodem i ze bede mogl zamowic te karty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noo...to znowu pozostaje mi powiedziec - KU*wa ZES MAC !!! jak CDP nie doda tych kart zeby osoby ktore znikze mialy dostac mogly je zamowic to sam osobiscie podloze bombke pod ich siedziba .... a teraz na powaznie , jestem naprawde nie zadowolony z tego co zrobili bo nie dosc ze czekalem na EK (no dobra rozumiem problemy ze skompletowaniem) to jeszcze objecali nam jakies znizki z ktorymi g* za przeproszeniem mozemy zrobic bo wysylaja te kody w momencie kiedy juz niczego w sklepie nie ma!!! albo nie uprzedzajmy faktow jeszcze nie wyslali i nie wiadomo czy to nie byla sciema .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech i co teraz zrobić. Popatrzyłem na ten kalendarz mi powiedział, że sporo czasu już minęło od tej ich wiadomości. Coś czuję, że szybciej moje Hordy wyjdą, niż oni się jednak postarają nam to wysłać. Oczywiście to, że już są wykupione rzeczy ze sklepiku to już inna sprawa i tylko można się wpiepr**ć za to, że tym razem to jest całkowite wystawienie do wiatru. Nawet jak dostaniemy tę zniżkę czy ktoś wierzy, że dodadzą nakład np Wiedźminowej Karcianki, bo ja już przestałem. Cały czas mam w koszyku razem z dwoma grami, teraz czekam tylko na kod by można było to zrealizować przynajmniej wirtualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 15:11, Seavus napisał:

Eghem. 31 października miałem mieć kod. Jest 13. Hello ?!?! Czy ktoś nas ignoruje czy mi się
wydaje ?!


Nie wydaje Ci się, jesteś olani i nik nawet nie raczy tego wytlumaczyć. Niebiescy, tlumaczyć się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 15:11, Seavus napisał:

Czy ktoś nas ignoruje czy mi się
wydaje ?!

A mi się wydaje że w pewnym NIESAMOWICIE ŁATWYM DO ZNALEZIENIA wywiadzie z M. Kicińskim jest wszystko wytłumaczone? Że w tym tygodniu dostaniemy 100zł na dowolną rzecz ze sklepu w ramach gratyfikacji? :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytuje:
"Specjalna oferta dla wszystkich, którzy zamawiali w sklepie gram.pl grę Wiedźmin w pre-orderze. Już wkrótce otrzymacie mailowo specjalne oferty zniżkowych zakupów w otwartym dziś wiedźmińskim sklepiku!"

Ja rozumiem to w ten sposób, że jednak to jest co innego niż gratyfikacjia za opóźnione EK ale jako dodatek za zakupienie na gram.pl, a nie w empiku. Pozatym wyraźnie jest napisane że otrzymamy tę oferte w drodze mailowej, a nie newsa na głównej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No! Właśnie dzisiaj otrzymałem kod promocyjny upoważniający mnie do 30% zniżki w wiedźmińskim sklepiku! Myślę, że wykorzystam je dopiero, jak będą dostępne kości do gry.

A czy ktoś z Was też już otrzymał ten kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem kod na 30 procentową zniżkę - czy ten kod dot. wydania podstawowego czy też Edycji Kolekcjonerskiej „Wiedźmina”?

Wiem że jestem jak Murzyn - dasz palce to i rękę zażąda ale pytam się bo w pre-orderze zamówiłem i wersję podstawową i wersję kolekcjonerską - więc czy ten kod dotyczy obu egzemplarzy?

I czy zapowiedź zniżki 50 procentowej dla zamówionych w pre-orderze EK jest nieaktualna (nie mam pretensji - chciałby tylko wiedzieć)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już wiem - dostałem właśnie drugi e-mail - tym razem z zniżką 50 procentową za zakup Edycji Kolekcjonerskiej "Wiedźmina" w pre-orderze - jesteście kochani:)

Teraz poczekam sobie na... kości, figurkę:) Oj kiedy, kiedy będą dostępne?:)

PS
Tylko jakiś "dziwny" ten kod? Dziwne "znaki". Mam nadzieję że nie jest to pomyłka przy np. transferze e-maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamowilem EK i dostalem 50% znizki
Musisz chyba poczekac

dlaczego kod ktory jest rozsylany jest taki sam u roznych osob??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 17:37, draakhul napisał:

Jaką postać ma taki kod? Bo dostałem dziś maila, ale wygląda to tak, jakby był wpisany z błędem
jako zmienna systemowa, a nie konkretny kod.


No właśnie mnie to też zastanowiło - nie możemy go podać dla ilustracji tu na forum ale pierwszy raz w życiu widzę kod w którym zapisano takie... dziwne "znaki"!
Oczywiście mówie o kodzie za zakup w pre-orderze Edycji Kolekcjonerskiej "Wiedźmina".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować