Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zniżka w wiedźmińskim sklepiku dla pre-orderowców Wiedźmina!

374 postów w tym temacie

ja dostalem identyczny kod co kumpel

a na jakie produkty wiedzminskie jest ten koD????

w INFO PODALI ZE NA NIEKTORE A NIE NA WsZYSTKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 17:37, draakhul napisał:

Jaką postać ma taki kod? Bo dostałem dziś maila, ale wygląda to tak, jakby był wpisany z błędem
jako zmienna systemowa, a nie konkretny kod.

Tak, to wygląda. Pewno wyjaśnią tę kwestię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w nadesłąnym e-mailu jest napisane: "...chcemy przekazać Ci bonus kod dający 50% rabatu na część gadżetów do wykorzystania w "sklepiku Wiedźmińskim".

Co znaczy część gadżetów? Czy to znaczy że te kody np. na plakaty "tak" a na "figurkę" czy "kości" już nie?
Czy można łączyć kody i np. na raz uwzględniać kod na 50 % i 30 % jeśli komuś "przysługują" np. oba?

Przydałoby się wyjaśnienie kompetentnych w tej sprawie osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, dostałem kod promocyjny. Ciekawe co oznaczają "niektóre gadżety" i czy ich ilość jest ograniczona do jednej sztuki na jeden kod czy do grupy produktów ?

W przeciwieństwie do tego co zostało napisane w regulaminie kodów, nie ma w mailu zbyt wielu szczegółów odnośnie wykorzystania tej konkretnej promocji.

Tak czy inaczej nie opłaca mi się zamawiać karcianki. Z przesyłką wyjdzie niemalże na to samo co zakup w Empiku może jeśli będzie więcej do zamówienia a to kolejne pieniążki zostawiane w Gram. Ehh te promocje w Gram.pl ;)

Btw. na stronie informującej o wykorzystaniu kodów są literówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostałem kod,ale NIE MAM JESZCZE DRUGIEJ POŁOWY EK GRAM.PL weźcie sie w garść ile można czekać nadal wstrzymana wysyłka to już sa cyrki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, kod dostałem na 30%, nawet wygląda jak kod. Czy działa nie wiem, towar, który mnie interesuje ze sklepiku jeszcze nie jest dostępny. Mam tylko nadzieję, że znajdzie się on w tej tajemniczej "części gadżetów", które jednak umożliwiają wykorzystanie kodu :).

Przy okazji mam pytanie do władzy: kiedy pojawi się reszta gadżetów w sklepiku? Bo mam dwa fajne typy, ale nie ma towaru, ani nawet przybliżonej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:47, Phobos_s napisał:

No właśnie... W kodzie jakieś nawiasy, procenty.... Kurczę, może ten co kody losował to po
procentach był ;P


Kod dostalem i po co mi in teraz... Skoro nie dziala to nawet sprzedać nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam zainteresowało co innego - kod dla preoredrowców dostałem, a to oznacza, że nim (znaczy pre-orderowcem) jednak jestem. To gdzie mój plakat i naklejka, pytam się Was? <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, ten %bonuskodsratatat% jest błędny. Dostałem wcześniej pierwszy kod i składa się z 6 znaków, dwóch grup po 3 znaki. Znowu ktoś coś spartolił i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem jakieś krzaczki zamiast kodu, mam nadzięję że to się jakoś szybko wyjaśni. Ile jeszcze babolków będzie? Może by tak choć jedną rzecz zrobić poprawnie? Może przy okazji wysyłki bonów? Nie chciałbym otworzyć koperty i znaleźć w niej czystą kartkę. To już byłby szczyt chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem poprawny kod na zakupy w sklepiku Wiedźmińskim :D ale i tak nie mam zamiaru go wykorzystywać :P Czekam na moją stówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować