Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zniżka w wiedźmińskim sklepiku dla pre-orderowców Wiedźmina!

374 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2007 o 21:49, Wolus1 napisał:

> A ja nie dostałem żadnego kodu do dziś...

Chyba jeszcze nikt nie dostal...


Pewnie to był Prima Aprilis CDP nie jest lepsza od zwykłych złodziejaszków i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam całośc od piątku, a jakoś jeszcze maila nie otrzymałem... Może będzie tak jak z podzieleniem przesyłki na dwie części, że zamiast otrzymac maila dowiedziałem się o tym z newsa. CD Projekt za dużo sobie pozwala... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 19:37, nazgul47 napisał:

A ja od dziś mam już całą EK :] A zniżka sie przyda, na karciankę.


To nie bylo jej już aby w zestawie EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 19:37, nazgul47 napisał:

A ja od dziś mam już całą EK :] A zniżka sie przyda, na karciankę.

Tyle, że w sklepiku stoi - dostępność: brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zostaną wysłane maile z kluczem żeby mieć tą zniżkę ? Mam rozumieć że wtedy jak wszyscy dostaną EK do swoich domów? Nie żebym się niecierpliwił czy coś... tylko tak pytam z ciekawości bo może coś kupie ;) :P

p.s.
karcianka i figurka kuszą... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 08:14, nazgul47 napisał:

Na razie i tak nie mam pieniędzy. A zniżka chyba nie będzie miała ograniczenia czasowego, nie?

Nie zdziwi mnie, jeśli będzie ograniczenie np. 2 tygodnie od otwarcia sklepu ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co w tym rewelacyjnego. Dostaniecie "kod promocyjny", a żeby go wykorzystać trzeba znów pompować kase w CDP. Ja tu nie widzę żadnej rekompensaty, tylko kolejne zdzieranie pieniędzy.

Wychodzi na to, że owszem dostaniecie te swoje dodatki, za stracony czas w oczekiwaniu na pre-ordery, ale jak ZAPŁACICIE !! Ja nie widzę w tym zadnej skruchy ze strony CDP.

Przypuśćmy, że zamówie "Wiedźmiński mousepad", ze zniżką 40%. Jeżeli towar kosztuje 19.99, po zniżce wyniesie ~12 zl. Doliczając koszt wysyłki (nie było mowy o darmowej przesyłce) dodatkowe 8-12 zl. Suma sumarum 20-24 zl Tak czy innaczej to lipny interes jak dla mnie...

Gdyby był darmowy 1 gadget, to ja się zgadzam. Ale dodatkowe płacenie za mój zmarnowany czas i nerwy w strzępach nie mam ochyty brać w tym udziału. CDP i tak wyjdzie na tym lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś dodatki EK i mile się zaskoczyłem bo nie słyszałem aby dołączali plakat. Wielki + dla gram.pl za to że jednak dali jakiś bonus za zwłokę. Plakat bardzo dobry, reszta także świeża i pachnąca. Jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 15:03, domi8 napisał:

Dostałem dziś dodatki EK i mile się zaskoczyłem bo nie słyszałem aby dołączali plakat. Wielki
+ dla gram.pl za to że jednak dali jakiś bonus za zwłokę. Plakat bardzo dobry, reszta także
świeża i pachnąca. Jestem zadowolony.


A dostałeś naklejkę? bo powinna jeszcze być naklejka, ja właśnie jej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 15:06, myszkiness napisał:

> Dostałem dziś dodatki EK i mile się zaskoczyłem bo nie słyszałem aby dołączali plakat.
Wielki
> + dla gram.pl za to że jednak dali jakiś bonus za zwłokę. Plakat bardzo dobry, reszta
także
> świeża i pachnąca. Jestem zadowolony.

A dostałeś naklejkę? bo powinna jeszcze być naklejka, ja właśnie jej nie mam.


Czyżby kolejne klamstwo ze strony gram.pl i CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 15:10, Wolus1 napisał:

Czyżby kolejne klamstwo ze strony gram.pl i CDP?


Nie to nie kłamstwo, bo ze zdjęć i opisów widzę, że dużo osób ma taką naklejkę, tylko jakoś się trafiło, że mi nie zapakowali:((( i właśnie Ci co mają już swoje dodatki EK - gdzie mieliście tą naklejkę, gdzie była umieszczona w tej przesyłce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 15:13, myszkiness napisał:

> Czyżby kolejne klamstwo ze strony gram.pl i CDP?

Nie to nie kłamstwo, bo ze zdjęć i opisów widzę, że dużo osób ma taką naklejkę, tylko jakoś
się trafiło, że mi nie zapakowali:((( i właśnie Ci co mają już swoje dodatki EK - gdzie mieliście
tą naklejkę, gdzie była umieszczona w tej przesyłce?


U mnie (i pewnie u wszystkich) naklejka była tam gdzie standardowo powinna znajdować się pudełko z grą, muzyką itd. Tam obok kart i breloczka ;]

A kodu jak nie było tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować