Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zniżka w wiedźmińskim sklepiku dla pre-orderowców Wiedźmina!

374 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2007 o 11:25, stalker10 napisał:

A czy ja osoba która u znajomego w MM zamówiła sobie Wiedźmina przed premierą(żeby mi odłożył:D)
tez dostane tą zniżke??? xD;)

To oczywiste, że nie. To miał być żart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zalapalem sie na Ek-choc bardzo chcialem.
kupilem na Alegro za 325z-nie przeszkadza mi cena,bo na te gre czekale b.dlugo
tak jak na film Wladca Pierscienia.Ciagle nie mam Ek kupionej na Allegro,ale mam za to edycje wydana po angielsku/kosztowala mnie 39.99£/.Mam tez e-maila od cdp ze moge kupic ek/tydzen temu/.
Pokrecone to jakies wszystko.
Chyba kupie sobie smycz.
Ps
WIEDZMIOR wymiata wszystkie inne gry -jak sie ktos nie zgadza-wyzywam na kosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może wie ktoś kiedy Wiedźmin pojawi się w Irlandii ponieważ chciałbym go dostać pod choinkę ale nie wiem czy czekać na Wiedźmina czy znaleźć coś innego więc jak wiecie kiedy Wiedźmin pojawi się w Irlandii to piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:03, Corian napisał:

Czy może wie ktoś kiedy Wiedźmin pojawi się w Irlandii ponieważ chciałbym go dostać pod choinkę
ale nie wiem czy czekać na Wiedźmina czy znaleźć coś innego więc jak wiecie kiedy Wiedźmin
pojawi się w Irlandii to piszcie!


Chyba powinien juz być, bo premiera światowa miała być chyba też 26.10 a w niektorych krajach 30.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie w Irlandii w zeszłym tygodniu byłem w sklepie z grami i widziałem tylko takie gry jak S.T.A.L.K.E.R, Bio Shock czy Dark Messiah ale Wiedźmina nie było patrzyłem na stronie internetowej tego sklepu i pisze że był już tak miesiąc temu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News mówi, że promocja obejmuje tych, co złożyli zamówienie przed premierą, ale co jeśli ktoś inny zamówił, a ktoś inny zarejestrował grę? Komu w takim wypadku przypada zniżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

że tak ładnie powiem pierd**e , ta zniżkę, już słyszałem, że zamiast plakatu i naklejki mamy to gówno. Najgorsze jest to, że nadal status paczki z dodatkami do EK to WSTRZYMANE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam EK w domu. Całą. Plakat, naklejka, artbook, koszulka, medalion, karty, mapa, gra, ścieżka dźwiękowa, materiały dodatkowe + oczywiście pudełko - nic nie jest uszkodzone, wszystko pachnie nowością, wszystko jest pięknie wykonane. Dodatki dostałem w piątek - telefon: za max godzinę u pana będziemy, pokwitowanie zero cashu. I coś mi się stało, że chwilę poczekałem ? NIEEE. Teraz cierpliwie czekam na tą zniżkę, a mam czas, bo chce zamawiać Wiedźmina: Gra karciana razem z NWN2 dodatkiem i Heroes dodatkiem. I jak się uda to zapłacę o parędziesiąt złotych mniej. I się cieszę, że jesteście CDprojekt ! To, że macie OOOOOOGROMNE wpadki to jest często niewybaczalne, ale cóż - trzeba się do was przyzwyczaić. Bynajmniej to nie pierwsza moja EK, ale pierwsza pre-order.
A o grze mam coś powiedzieć ? To nie ideał, każdy to widzi, ale czy to ważne ? Ważne, że Polacy pokazali, że potrafią zrobić dobrą (ale nie bardzo dobrą) grę i umiejętnie ją sprzedać, przy pomocyh marketingu. Chwała wam za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam, kiedy w końcu ktoś z CDP odezwie sie w sprawie tych kodów. i mam jeszcze małe pytanie czy Wiedźmina:grę karcianą będzie znowu mozna kupić w waszym sklepie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam i po co mi ta cho***** zniżka. Przecież kupilem grę i tylko na niej mi zależalo, a za problemy w wysylce powinienem mieć coś co nie będzie jakąs zniżką w wiedźminińskim sklepiku. Nie chcę kupować żadnych plakatów ani gry karcianej. Gdyby to byla zniżka na powiedzmy 3 gry w sklepie gram.pl to bylo by mi znacznie bardziej na rękę, a z tego sklepiku nic nie potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 21:24, Wolus1 napisał:

tak się zastanawiam i po co mi ta cho***** zniżka. Przecież kupilem grę i tylko na niej mi
zależalo, a za problemy w wysylce powinienem mieć coś co nie będzie jakąs zniżką w wiedźminińskim
sklepiku. Nie chcę kupować żadnych plakatów ani gry karcianej. Gdyby to byla zniżka na powiedzmy
3 gry w sklepie gram.pl to bylo by mi znacznie bardziej na rękę, a z tego sklepiku nic nie
potrzebuję.


No dobrze, ale niektórym(np.mnie)ta znizka jest bardzo na rękę i ogónie uważam to za dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 21:30, Camelowaty napisał:

No dobrze, ale niektórym(np.mnie)ta znizka jest bardzo na rękę i ogónie uważam to za dobry
pomysł


No to mogla by być na trzy dowolne przedmioty w sklepie gram.pl. To bylo by dobre chyba dla wszystkich, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 21:32, Wolus1 napisał:

> No dobrze, ale niektórym(np.mnie)ta znizka jest bardzo na rękę i ogónie uważam to za dobry

> pomysł

No to mogla by być na trzy dowolne przedmioty w sklepie gram.pl. To bylo by dobre chyba dla
wszystkich, co nie?


No tak, wliczając naturalnie z Wiedźminskim sklepikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 21:33, Camelowaty napisał:

> > No dobrze, ale niektórym(np.mnie)ta znizka jest bardzo na rękę i ogónie uważam to
za dobry
> > > > pomysł
> > > No to mogla by być na trzy dowolne przedmioty w sklepie gram.pl. To bylo by dobre chyba
dla
> wszystkich, co nie?

No tak, wliczając naturalnie z Wiedźminskim sklepikiem.


To teraz pomyślmy że tak 1/4 tych którzy zamówili wiedźmina pre-orderem nie skorzysta z tej zniżki bo nie chcą nic z tego sklepiku. Powiedźmy że wiedźmina pre orderem zamówilo 15000 osób. to okolo 4000 z tego nie skorzysta. Dla CDP jest to malu szczegól, którym się wogóle nie przejmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować