Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Klawiatura, która dostosowuje się do używanego programu - rewolucja, czy zbędny bajer?

81 postów w tym temacie

Ja na pewno nie kupie takiej klawiatury ponieważ:
1.Za droga
2.Po co komu taki bajer??Wystarczy mi zwykła klawiatura :P.
3.Wkurzały by mnie takie obrazki na klawiaturze :P.Zamiast mi pomagać by mi przeszkadzały :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak się wzięli za to i mamy już działające urządzenie :)
Jakiś rok czy dwa temu czytałem o tej klawiaturce, kiedy istniała wyłącznie na papierze i jakoś nikt nie wiedział czy kiedykolwiek wejdzie do produkcji.
Z początku będzie to zapewne bajer dla bogatych, ale myślę, że za jakieś kilka-kilkanaście lat technologia upowszechni się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wyświetlaczach tego typu było w CDA, m. in. o właśnie tej klawiaturze. Jak dla mnie? Przydałoby się takie cuś do grania, ale cena nie dla mnie - wolę kupić sobie niezłego kompa, niż samą klawiaturę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co to za różnica czy są strzałki czy w,s,a i d bo dla mnie żadna szczególnie że w quake gram przeszło od 10 lat i mam świetne wyczucie palców przy pisaniu itd. a po za tym chyba nikt nie patrzy na klawiaturę podczas grania nie????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykła lepsza no ale nie powiem ładnie się prezentuję... według mnie ekraniki OLED by się po jakimś czasie zjechały albo zarysowały i byłaby klapa tylko na pokaz klawiaturka według Mnie no ale jak kto woli ja wolę zostawić te pół tysiąca zielonych i kupić coś innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest zbędny bajer. Poza tym trudno by mi było się przyzwyczaić do takiej klawiatury. Napewno bym nie zapamiętał ustawień do każdego programu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie także jest raczej zbędnym bajerem. Jestem przyzwyczajony do zwykłej klawiatury i z początku mógłbym mieć pewne problemy z opanowaniem nowej, ale cóż ogólnie gadżet mógłby się sprawdzać, lecz odstrasza od kupna dość wysoka cena. Technika idzie do góry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować