Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2007 o 16:11, Outlander-pro napisał:

Witam w klubie. Ciekawe czy w tym tygodniu już dostanę dodatki. JEszcze w dodatku kod na wPLN
z EK nie działa. Heh : (


Mój działa bezproblemowo, zarejestrowałem od razu, jak grę otrzymałem. Eh, trzeba czekać :/ wysłałem maila do DOK-u 14 XI, do teraz nie mam odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 14:29, dawid-1992 napisał:

Zapraszam!!


nie zamieszamy na forum reklam, a linki referencyjne są szczególnie niemile widziane. Nie rób tego więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzies bylo napisane wczesniej ze bony na 100zl do wydania na gram.pl beda rozsylane gdy wszyscy otrzymaja swoje dodatki do Ek... wiec rozumiem ze WSZYSCY jutro te dodatki dostaniemy, PRAWDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No. Za jakieś dwa-trzy dni powinienem dostać mój bon. Przyznam, że takie 100zł to naprawdę coś. Będzie gra więcej :D Dziękuję, już się nie gniewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedno trzeba przyznać, że wydanie EK jest na prawdę porządne. art book i bestiariusz to nie jakieś cienkie broszurki tylko prawdziwe albumy. ostatecznie jestem bardzo zadowolony.również breloczek jest wg. mnie najporządniejszy ze wszystkich które dotychczas otrzymałem razem z grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 12:05, mesiu59 napisał:

Dostał już ktoś kod ze zniżką?


Mówisz o zniżce 30/50% do sklepiku Wiedźmińskiego?
To tak, cześć osób dostała. Początkowo błędny ale w ciągu kilku godzin prawidłowy kod.

Natomiast jeśli mowa o 100PLN to:
"nawiązując do informacji przekazanej przez Michała Kicińskiego, dotyczącej rekompensaty dla osób zamawiających przed premierą Edycję Kolekcjonerską gry Wiedźmin, informujemy, że w dniach od 19 do 23 listopada 2007 będziemy realizować wysyłkę pocztą polską listu z kodem aktywacyjnym bonu (w kwocie 100 PLN brutto) do wykorzystania w sklepie gram.pl."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. źle się wyraziłem. Chodziło mi o potwierdzenie meilowe bonu na 100zł, że został wysłany, czy już ktoś dostał ;), bo z tego co się orientuje miały jakieś meile dzisiaj przychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze pytanie do tych, którzy nie otrzymali przesyłki. Czy w "Waszych zamówieniach" w Sklepie macie zaznaczone, że Wasza wysyłka została wstrzymana (tak jak ja), czy macie co innego?

I jeszcze jedno. Czy ktoś, z tych osób, które wysyłały maila do DOK''u, dostał odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gratyfikacje się zaczęły, nie ma co. Jakby ktoś jeszcze miał w swojej EP braki z EK:

"Najlepsze prace nagrodzimy specjalnymi zestawami gadżetów z gry. Każdy zestaw zawiera oryginalną koszulkę z wiedźmińskim motywem, plakat, podkładkę pod mysz z logo gry, kości do gry z kubkiem oraz wiedźmiński medalion!"

http://www.thewitcher.com/community/


Szkoda słów i Wiedźmina....

Edit: A u mnie cały czas wysyłka wstrzymana- "pierwsi będą ostatnimi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 12:43, njord napisał:

oraz wiedźmiński medalion!"


No tak... kolejny "unikatowy" element EK, ktory sie pojawia poza nia. Myslalem ,ze po mojej "unikatowo" wstrzymanej paczce juz nic mnie nie zaskoczy, a tu jednak niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 12:29, hippolitos napisał:

A mam jeszcze pytanie do tych, którzy nie otrzymali przesyłki. Czy w "Waszych zamówieniach"
w Sklepie macie zaznaczone, że Wasza wysyłka została wstrzymana (tak jak ja), czy macie co
innego?

I jeszcze jedno. Czy ktoś, z tych osób, które wysyłały maila do DOK''u, dostał odpowiedź?


Ja mam "wystąpił problem podczas realizacji zamówienia" :D

Maila nie wysyłałem tylko dzwoniłem (co i tak było bez sensu bo nikt nic nie wie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 12:43, njord napisał:

Fajnie gratyfikacje się zaczęły, nie ma co. Jakby ktoś jeszcze miał w swojej EP braki z EK:

"Najlepsze prace nagrodzimy specjalnymi zestawami gadżetów z gry. Każdy zestaw zawiera oryginalną
koszulkę z wiedźmińskim motywem, plakat, podkładkę pod mysz z logo gry, kości do gry z kubkiem
oraz wiedźmiński medalion!"

http://www.thewitcher.com/community/


Szkoda słów i Wiedźmina....

Edit: A u mnie cały czas wysyłka wstrzymana- "pierwsi będą ostatnimi"



Teraz wyjdzie że lepiej było kupić ES z Bestiariuszem, medalion można wygrać, koszulke dokupić. Powoli wszystkie elementy z EK stają się mało unikatowe. Heh
Przynajmniej pudełko będzie chyba nie do zdobycia :P. Tak czy innaczej wydanie jest ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 12:29, hippolitos napisał:

A mam jeszcze pytanie do tych, którzy nie otrzymali przesyłki. Czy w "Waszych zamówieniach"
w Sklepie macie zaznaczone, że Wasza wysyłka została wstrzymana (tak jak ja), czy macie co
innego?

Tak, nadal mam wysyłka zostałą wstrzymana. To już są żarty : / I oczywiście nikt sięnie wypowie co/dlaczego/jak i po co. A telefony do DOKU-u nic nie pomagają bo "oni nic nie wiedzą". To skoro nie oni, to kto ma cholibka wiedzieć ? 3 tygodnie po premierze a ludzie nie mająswoich EK. Użyję tu popularnego zwrotu: żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 18:37, Outlander-pro napisał:

> A mam jeszcze pytanie do tych, którzy nie otrzymali przesyłki. Czy w "Waszych zamówieniach"

> w Sklepie macie zaznaczone, że Wasza wysyłka została wstrzymana (tak jak ja), czy macie
co
> innego?
Tak, nadal mam wysyłka zostałą wstrzymana. To już są żarty : / I oczywiście nikt sięnie wypowie
co/dlaczego/jak i po co. A telefony do DOKU-u nic nie pomagają bo "oni nic nie wiedzą". To
skoro nie oni, to kto ma cholibka wiedzieć ? 3 tygodnie po premierze a ludzie nie mająswoich
EK. Użyję tu popularnego zwrotu: żal.


Jutro mija 4 tydzień odkąd dostałem 1 część , czyli piątek to chyba będzie ... równy miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować