Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2007 o 17:38, Paladynka napisał:

Właśnie przed momentem dostałam ten kod. Ale ten fragment, o zniżce na część gadżetów
jest co najmniej zastanawiający. Myślę, że większość osób (w tym ja) oczami wyobraźni widzi
tu: smyczkę i podkładkę ;P
Mam nadzieję, że wszyscy się mylimy :)


Od początku było wiadomo, że zniżka będzie na część. Nie liczyłabym więc raczej na figurkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 17:50, ksv napisał:

> Właśnie przed momentem dostałam ten kod. Ale ten fragment, o zniżce na część gadżetów

> jest co najmniej zastanawiający. Myślę, że większość osób (w tym ja) oczami wyobraźni
widzi
> tu: smyczkę i podkładkę ;P
> Mam nadzieję, że wszyscy się mylimy :)

Od początku było wiadomo, że zniżka będzie na część. Nie liczyłabym więc raczej na figurkę
;)

Ja tam napalam się na kości (ach ten nałóg), ale wolałabym mieć przede wszystkim pewność, że te kody są poprawne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 17:53, Paladynka napisał:

> > Właśnie przed momentem dostałam ten kod. Ale ten fragment, o zniżce na część gadżetów

>
> > jest co najmniej zastanawiający. Myślę, że większość osób (w tym ja) oczami wyobraźni

> widzi
> > tu: smyczkę i podkładkę ;P
> > Mam nadzieję, że wszyscy się mylimy :)
>
> Od początku było wiadomo, że zniżka będzie na część. Nie liczyłabym więc raczej na figurkę

> ;)
Ja tam napalam się na kości (ach ten nałóg), ale wolała bym mieć przede wszystkim pewność,
że te kody są poprawne .


To może chociaż karty :P.
Oby działały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stale zastanawiam się nad tym w jaki sposób będą te kody rozsyłane, może nie o sposób chodzi tylko o to jak podejdą do każdego klienta, bowiem jest wielu graczy którzy swoje EK zakupili u "allegrowiczowych" pośredników, teraz wychodzi na to, że ci co gry sprzedali za niezłą kasę otrzymają w promocji od CD-P stówę luzem, Ciekawe jak to CD-P rozwiąże, a co wy na ten temat uważacie, czy jest wogóle ktoś z tych co się tutaj wypowiadają zakupili w taki właśnie sposób przez allegro swoje edycje kolekcjonerskie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2007 o 17:53, Paladynka napisał:

Ja tam napalam się na kości (ach ten nałóg), ale wolałabym mieć przede wszystkim pewność, że
te kody są poprawne .

To zapytam tak, czy kod wyglądna mniej więcej tak?
%xxxxxxxx[xx]% na wszelki wypadek w miejsce liter wstawiłem X :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:07, Mychaa napisał:


> Ja tam napalam się na kości (ach ten nałóg), ale wolałabym mieć przede wszystkim pewność,
że
> te kody są poprawne .
To zapytam tak, czy kod wyglądna mniej więcej tak?
%xxxxxxxx[xx]% na wszelki wypadek w miejsce liter wstawiłem X :D

Jak najbardziej to, że tak powiem cóś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem wiadomość o kodzie bonusowym i też wydaje mi się, że powinien być chyba jakiś inny. Mam nadzieje, że to jest tylko "przystawka" i obiecany bon na zakupy w gramowym sklepie też dostaniemy. Przydałaby się jakaś informacja na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:13, mooman napisał:

Też dostałem wiadomość o kodzie bonusowym i też wydaje mi się, że powinien być chyba jakiś
inny. Mam nadzieje, że to jest tylko "przystawka" i obiecany bon na zakupy w gramowym sklepie
też dostaniemy. Przydałaby się jakaś informacja na ten temat...

Przeczytaj info na górze strony napisane kolorem niebieskim a napewno znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.

Paladynka>>> No to pięknie, chyba wszyscy takie coś otrzymali heh, szkoda słów. Jeszcze dodam że starałem się to to wpisać na różne sposoby i teraz mam zablokowane wpisywanie kodów na 24h :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 17:55, marselus napisał:

Ja stale zastanawiam się nad tym w jaki sposób będą te kody rozsyłane, może nie o sposób chodzi
tylko o to jak podejdą do każdego klienta, bowiem jest wielu graczy którzy swoje EK zakupili
u "allegrowiczowych" pośredników, teraz wychodzi na to, że ci co gry sprzedali za niezłą kasę
otrzymają w promocji od CD-P stówę luzem, Ciekawe jak to CD-P rozwiąże, a co wy na ten temat
uważacie, czy jest wogóle ktoś z tych co się tutaj wypowiadają zakupili w taki właśnie sposób
przez allegro swoje edycje kolekcjonerskie..?


Prawdopodobnie będą rozsyłać na adres, na który szła EK. Większość sprzedających na allegro wpisywała w zamówieniu adres kupującego, żeby kurier bezpośrednio przyniósł. Inni kupowali "konta z zamówieniem", mają chyba trochę łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:16, Mychaa napisał:

Jeszcze dodam że starałem się to to wpisać na różne sposoby i teraz mam zablokowane wpisywanie kodów
na 24h :/

Luz, myślę, że nie wyślą tych kodów do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:16, Mychaa napisał:

Przeczytaj info na górze strony napisane kolorem niebieskim a napewno znajdziesz odpowiedź
na swoje pytanie.


OK, dzięki!
Czasem to dobrze mieć oczy szeroko otwarte... ;)

Tylko niech jeszcze podadzą konkretnie, na które produkty jest ta 50% zniżka, bo na razie wiadomo, że to tylko część gadżetów ze sklepiku Wiedźmińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:24, Bartek 93 napisał:

Mam pytanie: Czy wszystcy Ci którzy dostali kod zniżkowy dostali zniżkę "50% na wszystko",
czy też jestem wyjątkiem?:)

Skąd wiesz że masz zniżkę na wszystko? Jak narazie ja nie mam zniżki na nic mimo że dostałem maila w którym powinien być kod ale go nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:28, Mychaa napisał:

> Mam pytanie: Czy wszystcy Ci którzy dostali kod zniżkowy dostali zniżkę "50% na wszystko",

> czy też jestem wyjątkiem?:)
Skąd wiesz że masz zniżkę na wszystko? Jak narazie ja nie mam zniżki na nic mimo że dostałem
maila w którym powinien być kod ale go nie ma :/

ja tam dostałem:) Zapewne niedługo i ty będziesz miał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:32, Bartek 93 napisał:

ja tam dostałem:) Zapewne niedługo i ty będziesz miał :D

Sprawdziłeś czy działa? Hehe też myślałem że dostałem i lipa :)

dający 50% rabatu na część gadżetów do wykorzystania w "sklepiku
Wiedźmińskim".
Bo takiego maila też dostałem, ale kod jest błędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:34, Mychaa napisał:


> ja tam dostałem:) Zapewne niedługo i ty będziesz miał :D
Sprawdziłeś czy działa? Hehe też myślałem że dostałem i lipa :)

nie nie sprawdzałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tffff zajżałem na poczte i przeczytałem wiadomość od Sklepu.Gram.pl i mnie zamurowało myślałem przez chwile że to zamiast tych 100zł . Ale już jest dobrze :P . Przestraszyłem się że już na laurach siedli i mają nas gdzieś ;P A tak przy okazji ten kod to mi nie jest już potrzebny już mam wszystkie te rzeczy ( nie licząc smyczy ).
Bym zapomniał jeszcze jedno dzięki za przypomnieni mi esensji klimatycznego RPG na kompa bo od czasów Fallouta i Tornamenta japominałem powoli tego smaku.

PS. Nie mam wam za złę podzielenia EK, wiem jakim stresem musiała być dla was ta premiera.
A nie kończcie mi z EK bo wtedy dopiero stracicie klienta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować