Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

''''Oczywiście robimy wszystko aby brakujące elementy dosłać jak najszybciej. (...) Czyli ostatnie osoby nie powinny dostać ich później niż we wtorek 13 listopada.''''
dzis mamy 13 listopada a mojej paczki nawet DPD nie widziało,no nawt juz nie potraficie dotrzymac ''trzeciego terminu'' super a Dok tez nie odpowiada na mejle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 19:45, bakubartek napisał:

''''Oczywiście robimy wszystko aby brakujące elementy dosłać jak najszybciej. (...) Czyli ostatnie
osoby nie powinny dostać ich później niż we wtorek 13 listopada.''''
dzis mamy 13 listopada a mojej paczki nawet DPD nie widziało,no nawt juz nie potraficie dotrzymac
''trzeciego terminu'' super a Dok tez nie odpowiada na mejle


Po prostu MAJSTERSZTYK ! Oby tak dalej... Nawet Mama Muminka szybciej by sobie poradziła z tematem. Po prostu płacz, szloch i zgrzytanie zębów... Naprawdę jestem pod wrażeniem... partaniny w czystej postaci. Gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 19:08, Shadow SSJ Warrior napisał:

A tak na poważnie myślę, że ruszą z tym 19 listopada (poniedziałek), dlatego też nie pozostaje

a w tamtym tygodniu pewnie myślałeś, że roześlą w poniedziałek 12 listopada, a za tydzień będziesz myślał, że roześlą w poniedziałek 26 listopada?

Dnia 13.11.2007 o 19:08, Shadow SSJ Warrior napisał:

mi nam nic innego niż uzbroić sie w cierpliwość i tym razem wziąść coś na uspokojenie, aby
nie zrobić przykrości niektórym osobą z CDP co nie odpowiadają z ten produkt.

jakoś nie pomyślisz, że ktoś mi zrobił przykrość? może zaapeluj do CDP żeby nie robiło nam przykrości i wreszcie rozesłało to za co już dawno zapłaciliśmy

Dnia 13.11.2007 o 19:08, Shadow SSJ Warrior napisał:

Wszak wiadomo, że nie nalezy oceniac ludzi po jednorazowym incydencie, CDP poraz pierwszy wydało
własną grę i nalezy trochę zrozumieć ta sytuację

ale przecież ja się gry nie czepiam, uważam nawet, że jest świetna. a przygotowanie i dystrybucję CDP powinno mieć już obcykane, w końcu to nie pierwsza gra jaką sprzedają. i dodajmy, że jedna z wielu w jakiej dali ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo. Dziś wieczorem przeczytałem, że "wystąpił problem podczas realizacji Twojego zamówienia, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta".
Przecież to jest żenujące. Nawet nie jestem w stanie tego skomentować.
I to jeszcze ja mam się z nimi kontaktować. Banda amatorów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 22:47, Paladynka napisał:

> > Plakat i naklejka dojdą w 3 paczce :)
> Ee, jakiej trzeciej paczce? oO
Mam podobnie, bo nie dostałam plakatu. Te edycja kolekcjonerska jest naprawdę niezwykła i nie
mówię o jakości, ale o ilości paczek. ;) Ciekawe, czy na trzech paczkach się skończy ;P


i niestety ja tez nie dostałem w paczce plakatu i tej naklejki
i ciekaw jestem kiedy to dostanę? ;/ jak nie dojdzie do przyszłego tygodnia to napewno napisze do DOKu

>@black warrior
>Na spodzie mojej EK mam naklejkę ze zdjęciem wszystkich elementów zestawu i mam wszystko, to co na zdjęciu >+plakat (szkoda, że pognieciony) +naklejka więc jestem happy :)

to gratuluję ze dostałęś juz kompletną EK wiedzmina

Przynajmniej CDP widzi swoje błędy tyle dobrze i miejmy nadzieje że wyciągnie z tego wnioski i juz nie będą mieli takich przygód ja ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 17:40, SLAY3R napisał:

[...] No tak być nie może, jak podwykonawcy się nie wyrabiają
to trzeba ich zmienić, jak pracownicy się nie wyrabiają to trzeba ich zmienić/zatrudnić dodatkowych.
No tak czy nie? [...]


Teoretycznie tak, ale praktycznie niekoniecznie. Nawet nie wiesz, jak trudno jest w Polsce znaleźć dobrego pracownika. Wiem coś o tym, bo ojciec od jakiegoś czasu szuka porządnego inżyniera albo kogoś kto się będzie po prostu znał na robocie i nic z tego, nie ma ludzi do pracy. Jeden z tych co się zgłosili był "najlepszy"- okazało się, że nie potrafi ani zrobić ani odczytać rysunku technicznego, a chciał na zakładzie pracować, gdzie niezbędna jest przynajmniej podstawowa wiedza inżynieryjna (jak coś wyliczyć i potem to narysować odpowiednio).

Niby jest spore bezrobocie w kraju (ok. 12%), ale nie ma komu robić, mimo, że ojciec chciał dać nawet dość wysoką pensję, bo po prostu mu zależy, żeby trochę siebie odciążyć. Także to nie jest wcale takie proste w biznesie, żeby zwolnić bądź zatrudnić nowych pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że jestem sam i tylko mi się takie coś mogło przytrafić, a tu proszę niektórzy też jeszcze nie dostali pozostałej części EK i też mają komunikat, że "wystąpił problem podczas realizacji Twojego zamówienia".
I to kurcze jeszcze ja mam się kontaktować z DOKiem!!! jak się skontaktuje to mi dopiero wtedy łaskawie wyjaśnią w czym rzecz. Achhh - szkoda gadać....
Mam tylko nadzieję, że nie było żadnego trzęsienia ziemi, ani żadnego pożaru i producenci, którzy produkowali dodatki będą jeszcze w stanie wyprodukować tych kilka kompletów.
I pewnie znowu będą jakieś przeprosiny, a po nich znowu dadzą ciała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 22:32, black warrior napisał:

Niby jest spore bezrobocie w kraju (ok. 12%), ale nie ma komu robić,

Chętnych rąk do pracy jest sporo, ale wykształcenie jest nie do końca odpowiednie.

Dnia 13.11.2007 o 22:32, black warrior napisał:

mimo, że ojciec chciał
dać nawet dość wysoką pensję,

I tak za granicą by miał znacznie większą, dlatego inżynierowie tak wyjeżdżają.


Pytanie do CDP. Kiedy będą rozsyłane bony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 22:47, mesiu59 napisał:

Kiedy będą rozsyłane bony?

jak wszystkim roześlą kompletne Wieśki. znaczy za jakieś pół roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten bon jest ABSOLUTNIE na każdy przedmiot?

Ja zamierzam kupić za niego pre-paida do Wowa, nie będzie z tym problemów, tak?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, ja tez mam obecnie status "Wystapil problem przy realizacji twojego zamowienia..." a jeszcze popołudniu stalo, ze dzisiaj paczka zostanie wyslana. Masakra. To juz 3 tygodnie od kiedy dostalem gre a dodatkow nie ma nadal. Nie mam juz sily do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 23:01, Lerten napisał:

Ten bon jest ABSOLUTNIE na każdy przedmiot?

Ja zamierzam kupić za niego pre-paida do Wowa, nie będzie z tym problemów, tak?

Pozdrawiam.


Według tego co jest napisane to tak. Absolutnie na każdy przedmiot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 22:47, mesiu59 napisał:

> Niby jest spore bezrobocie w kraju (ok. 12%), ale nie ma komu robić,
Chętnych rąk do pracy jest sporo, ale wykształcenie jest nie do końca odpowiednie.
> mimo, że ojciec chciał
> dać nawet dość wysoką pensję,
I tak za granicą by miał znacznie większą, dlatego inżynierowie tak wyjeżdżają.


W przeliczeniu na złotówki to może i będzie wyższa ta pensja, ale realnie nie. Wystarczy uwzględnić, że utrzymanie jest droższe, to nie jest tak że za granicą zarabiasz 2000 Euro, a dajmy na to chleb kosztuje tyle co w Polsce, czyli około 2zł.
Przykładowo za codzienną gazetę w Niemczech zapłaciłem 5 Euro (taka zwykła gazeta jak Wyborcza czy Rzeczpospolita, które u nas kosztują 1,50 zł). Co lepsze wtedy euro stało jeszcze ponad 4zł więc zapłaciłem ponad 20zł. Wcale nie jest tak różowo. Ludzie już zobaczyli ten "dobrobyt" i powoli wracają.
Fakt, na dobrych i wysokich stanowiskach jest lepiej niż u nas. Dobrzy fachowcy i specjaliści w swoich dziedzinach, szczególnie elektronicy, technicy, specjalistyczni inżynierowie itp. mają dużo lepsze warunki niż w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 23:12, kozioł napisał:

Ok, to ja mam pytanie co z ludźmi którzy nie zamówili EK ale zamówili preorder a gra przed
premierą nie doszła?


To pytanie zadaj komuś innemu lub gdzie indziej, bo ten wątek dotyczy EK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować