Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

A czy uzywajac bon plus moja gotowka moge dociagnac do kwoty 150 zlotych za zamowienie i zaplacici wirtualnymi za przesylke????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 12:48, Zebek napisał:

A czy uzywajac bon plus moja gotowka moge dociagnac do kwoty 150 zlotych za zamowienie i zaplacici
wirtualnymi za przesylke????

Tak, możesz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem z lublina, dostalem juz kod za co dziekuje, ale...

niestety, nie da sie go wykorzystac:( moglby sie ktos wypowiedziec w tej sprawie?

dodaje do koszyka ut3, edycje kolekcjonerska i ew. smycz wiedzmin. wklepuje kod, owszem strona sie przeladowuje, ale po odswiezeniu okienko na kodj est dalej puste, a przy podsumowaniu zamowienia te 100 zlotych nie jest odliczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 13:01, vic7im napisał:

jestem z lublina, dostalem juz kod za co dziekuje, ale...

niestety, nie da sie go wykorzystac:( moglby sie ktos wypowiedziec w tej sprawie?

dodaje do koszyka ut3, edycje kolekcjonerska i ew. smycz wiedzmin. wklepuje kod, owszem strona
sie przeladowuje, ale po odswiezeniu okienko na kodj est dalej puste, a przy podsumowaniu zamowienia
te 100 zlotych nie jest odliczone...

Przecież już mówiłem o tym dwa razy:

"Jest tak jak mówiłem. Dzowniłem przed chwilą do obsługi klijenta i właśnie usłyszałem, że bonami nie da się płacić za zamówienia Pre-Oder."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 13:01, vic7im napisał:

jestem z lublina, dostalem juz kod za co dziekuje, ale...

niestety, nie da sie go wykorzystac:( moglby sie ktos wypowiedziec w tej sprawie?

dodaje do koszyka ut3, edycje kolekcjonerska i ew. smycz wiedzmin. wklepuje kod, owszem strona
sie przeladowuje, ale po odswiezeniu okienko na kodj est dalej puste, a przy podsumowaniu zamowienia
te 100 zlotych nie jest odliczone...

a ja już złożyłem zamówienie, i mój kod działa. Zamówiłem: orange box, dark messiah, medieval2 EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 13:05, Yondaime napisał:

usuń z zamówienia wszystkie pre-ordery i pójdzie^^. Okazuje się że nie można zamówić pre-ordera
jeśli chcesz użyć bonu.


ta to zostawie sama smycz :D kurde troche slabo, tak sobie zaplanowalem wydatki, ze niestety na ut3 EK bez wykorzystania bonu nie bede mial :[ coz poczekamy do 5, moze ludzie wszystkich nie wykupia ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 12:39, mesiu59 napisał:

> jeszcze jedno pytanko napewno juz bylo ale nie chce mi sie calego tematu czytac... wiec
czy
> przy uzyciu bonu mozna jeszcze uzyc wpln ? ;] taak wiem jestem pazerny :P
Nie musisz całego tematu czytać, ale czy tak trudno jest przeczytać 2 zdania w przypiętym poście?

ha przedchwila przyszedl :D ale ze mnie slepa ....;].... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że bonem można również pokryć koszty wysyłki, właśnie zamawialiśmy grę za 99,90 i przy zamówieniu obcięło koszty wysyłki o 10gr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm bon juz lezy... a teraz sie zastanawiam co za gre kupic :P chyba orangebox :P
i jeszcze pytanko:P jak zamawiam oragebox czyli 140zl z wpln 120 - 100(bon) = 20 zl i jezeli dolacze jeszcze jedna gre np za 20 zl to przesylke bede mial gratis ? bo 140 + 20 = 160 a powyzej 150 jest wysylka gratis ale nie wiem czy dziala jezeli korzystamy z bonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 13:57, vip konius napisał:

hmm bon juz lezy... a teraz sie zastanawiam co za gre kupic :P chyba orangebox :P
i jeszcze pytanko:P jak zamawiam oragebox czyli 140zl z wpln 120 - 100(bon) = 20 zl i jezeli
dolacze jeszcze jedna gre np za 20 zl to przesylke bede mial gratis ? bo 140 + 20 = 160 a powyzej
150 jest wysylka gratis ale nie wiem czy dziala jezeli korzystamy z bonu...

Dziala, ale cena musi być do zapłaty w gotówce - bon, czyli musisz zapłacić 50zł z wpln i bonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 14:09, mesiu59 napisał:

> hmm bon juz lezy... a teraz sie zastanawiam co za gre kupic :P chyba orangebox :P
> i jeszcze pytanko:P jak zamawiam oragebox czyli 140zl z wpln 120 - 100(bon) = 20 zl i
jezeli
> dolacze jeszcze jedna gre np za 20 zl to przesylke bede mial gratis ? bo 140 + 20 = 160
a powyzej
> 150 jest wysylka gratis ale nie wiem czy dziala jezeli korzystamy z bonu...
Dziala, ale cena musi być do zapłaty w gotówce - bon, czyli musisz zapłacić 50zł z wpln i bonem

hmmm do konca nie rozumiem...
czyli jak wezme orange box (140) zl z bonem i wpln =20 zl plus zlota edycje baldura = 25zl - 5 wpln = 40 zl razmem do zaplaty prawdziwa kasa 40 zl czy wtedy bede mial zadarmo przesylke czy musze cos jeszcze kupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 14:12, vip konius napisał:

i bonem
hmmm do konca nie rozumiem...
czyli jak wezme orange box (140) zl z bonem i wpln =20 zl plus zlota edycje baldura = 25zl
- 5 wpln = 40 zl razmem do zaplaty prawdziwa kasa 40 zl czy wtedy bede mial zadarmo przesylke
czy musze cos jeszcze kupic ?

Nie ;).
Koszt kupionych gier,Z wpln i BEZ bonu musi wynosić powyżej 150zł, więc z bonem powyżej 50zł Z wpln. :) Teraz ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko
Kupuję myszkę + podkładkę. Do zapłaty mam 220zł. Z wykorzystaniem bonu wychodzi 120zł. Czy wtedy będę mógł skorzystać z żetona za WPLNy na darmową przesyłkę, czy będę musiał "dociągnąć" do tych 150zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 14:15, domi8 napisał:

Pytanko
Kupuję myszkę + podkładkę. Do zapłaty mam 220zł. Z wykorzystaniem bonu wychodzi 120zł. Czy
wtedy będę mógł skorzystać z żetona za WPLNy na darmową przesyłkę, czy będę musiał "dociągnąć"
do tych 150zł?

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 14:14, mesiu59 napisał:

Nie ;).
Koszt kupionych gier,Z wpln i BEZ bonu musi wynosić powyżej 150zł, więc z bonem
powyżej 50zł Z wpln. :) Teraz ok?

no to czyli gitara :D biore orangebox i sage baldura i nie place za przesylke jezeli dobrze zrozumialem bo dzis ciezko u mnie to idzie... xD
aha xD jednak zle zrozumialem po tej wypowiedzi u gory xD lol
czyli musze zaplaci za przesylke ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 14:22, vip konius napisał:

> Nie ;).
> Koszt kupionych gier,Z wpln i BEZ bonu musi wynosić powyżej 150zł, więc
z bonem
> powyżej 50zł Z wpln. :) Teraz ok?
no to czyli gitara :D biore orangebox i sage baldura i nie place za przesylke jezeli dobrze
zrozumialem bo dzis ciezko u mnie to idzie... xD

Z tego co się orientuje Orange Box z wpln kosztuje 119, a Baldur chyba 17, więc to łącznie daje 136zł więc jeszcze brakuje 14 ;]. Kup smycz wiedźmińską i już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwila bo już nie rozumiem. Mesiu59 wcześniej pisałeś że zamówienie z wykorzystaniem bonu musi być powyżej 50zł.
Zauważyłem że ceny sie zmieniły i teraz za myszkę + podkładkę zapłacę 186zł -100zł za bon więc jest 86zł

To mam najpierw kupić żeton na wysyłkę, wykorzystać bon i potem jeszcze zaznaczyć wykorzystanie żetonu czy nie?
Kurcze zgłupiałem już a nie chcę żadnych niedomówień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować