Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Wow, dostałem maila z informacją, że moja EK zostła wreszcie wysłana... :O lepiej późno niż w cale ^^

I jeszcze pytanie do Niebieskich: czy wiadome jest kiedy będzie dostępna płyta z muzyką inspirowaną Wiedźminem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP dobrze zrobił że poszkodowanym w wyniku spóźnienia wysyłki EK wiedźmina rozesłał bony. Bardzo się z tego powodu ciesze ponieważ to tak jak bym zapłacił za EK 99.90 czyli tyle ile za normalną.^^ Oczywiście bona już dostałem.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 22:26, hippolitos napisał:

I jeszcze pytanie do Niebieskich: czy wiadome jest kiedy będzie dostępna płyta z muzyką inspirowaną
Wiedźminem?


Podobna sytuacja jak z kośćmi, powinna być dostępna w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 22:37, Johnny Bravo napisał:

> I jeszcze pytanie do Niebieskich: czy wiadome jest kiedy będzie dostępna płyta z muzyką
inspirowaną
> Wiedźminem?

Podobna sytuacja jak z kośćmi, powinna być dostępna w przyszłym tygodniu.



Ostatnie pytanie. Kiedy dosłane zostaną plakaty z EK? Nową okładkę, o którą prosiłem, dostałem w zeszłym tygodniu. Bon ma przyjść w przyszłym. A co z plakatami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 00:27, Johnny Bravo napisał:

> Pytanie:
>
> Czy jeśli ktoś otrzyma 2 bony to będzie można je "łączyć"? Tzn. powiedzmy w sklepie jest
coś
> za 250 złotych, czy będzie możliwość użycia 2 bonów i dopłata 50 złotych czy nie ma szansy?

Niestety nie ma możliwości łączenia bonów. Jedno zamówienie = możliwość użycia tylko jednego
bonu. Jeżeli ktoś otrzyma dwa bony będzie musiał złożyć dwa zamówienia.


Mam pytanie podobnej natury, pewnie ignoranckie nieco ale... jedno zamówienie to po prostu jedna wysyłka towaru z koszyka, tak?
Pytam coby niedomówień nie było^^...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 22:43, Dark Demon napisał:

Ostatnie pytanie. Kiedy dosłane zostaną plakaty z EK? Nową okładkę, o którą prosiłem, dostałem
w zeszłym tygodniu. Bon ma przyjść w przyszłym. A co z plakatami?


Plakat powinieneś otrzymać wraz z grą (w oddzielnym kartoniku, ale w tej samej paczce). Jeżeli go nie otrzymałeś skontaktuj się z dokiem (Działem Obsługi Klienta:P) przez mail lub telefonicznie, a my sprawę wyjaśnimy z firmą kurierską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 22:46, BioZ napisał:

Mam pytanie podobnej natury, pewnie ignoranckie nieco ale... jedno zamówienie to po prostu
jedna wysyłka towaru z koszyka, tak?
Pytam coby niedomówień nie było^^...
Pozdrawiam


Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem Twoje pytanie. Jedno zamówienie to jedna wysyłka. Dwa zamówienie to dwie wysyłki. W związku z tym, że bonów nie można łączyć to dwa bony to dwie wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 22:47, Johnny Bravo napisał:

> Ostatnie pytanie. Kiedy dosłane zostaną plakaty z EK? Nową okładkę, o którą prosiłem,
dostałem
> w zeszłym tygodniu. Bon ma przyjść w przyszłym. A co z plakatami?

Plakat powinieneś otrzymać wraz z grą (w oddzielnym kartoniku, ale w tej samej paczce). Jeżeli
go nie otrzymałeś skontaktuj się z dokiem (Działem Obsługi Klienta:P) przez mail lub telefonicznie,
a my sprawę wyjaśnimy z firmą kurierską.


Odpowiedz z DOKU jest i wcześniej też tak była że plakat zostanie dosłany (a właściwie dwa) tylko że już 2 tygodnie mija odkąd dostałem pierwszą EK i nie ma plakatów.. od drugiej EK mija tydzień i też nie ma :/ i podobno ciągle mają być dosyłane. Czy coś wiadomo na ten temat że są wysyłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 23:09, Kafar napisał:

Odpowiedz z DOKU jest i wcześniej też tak była że plakat zostanie dosłany (a właściwie dwa)
tylko że już 2 tygodnie mija odkąd dostałem pierwszą EK i nie ma plakatów.. od drugiej EK mija
tydzień i też nie ma :/ i podobno ciągle mają być dosyłane. Czy coś wiadomo na ten temat że
są wysyłane.


Na chwilę obecną zbieramy listę osób, które nie otrzymały plakatów. W przyszłym tygodniu (choć tego terminu nie mogę obiecać) do tych osób wyślemy plakaty. Jeżeli wysyłka plakatów się opóźni, postaram się napisać w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha no to fajnie.. jeśli by się dało to tak naprawdę nie ważne kiedy zostanie wysłane ale maile wysłać że plakaty są przygotowywane czy coś.. żeby było wiadomo że pamiętacie :) bo na razie niektóre osoby w Tym ja zastanawiają się czy O NIM się pamięta czy może jakiś błąd i nie będzie go na takiej liście :). Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 23:38, Johnny Bravo napisał:

> Odpowiedz z DOKU jest i wcześniej też tak była że plakat zostanie dosłany (a właściwie
dwa)
> tylko że już 2 tygodnie mija odkąd dostałem pierwszą EK i nie ma plakatów.. od drugiej
EK mija
> tydzień i też nie ma :/ i podobno ciągle mają być dosyłane. Czy coś wiadomo na ten temat
że
> są wysyłane.

Na chwilę obecną zbieramy listę osób, które nie otrzymały plakatów. W przyszłym tygodniu (choć
tego terminu nie mogę obiecać) do tych osób wyślemy plakaty. Jeżeli wysyłka plakatów się opóźni,
postaram się napisać w tym temacie.


Moja sytuacja jest podobna jak w poście wyżej. Pisałem do DOKU, obiecali, ze doślą plakat, ale nadal go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 23:55, Dark Demon napisał:

Moja sytuacja jest podobna jak w poście wyżej. Pisałem do DOKU, obiecali, ze doślą plakat,
ale nadal go nie ma.


Jeżeli DOK obiecał, że dośle, to doślemy. Plakaty zostaną wysłane później czysto z logistycznych względów. Łatwiej jest nam zebrać listę osób, które nie dostały plakatów i później wszystkim tym osobą wysłać plakaty za jednym razem, niż wysyłać po jednej sztuce po każdym zgłoszeniu.

Tak jak wcześniej pisałem na razie zbieramy listę osób, które nam zgłosiły brak plakaty w przesyłce. Jeżeli się uda, to listę zamkniemy w przyszłym tygodniu i rozpoczniemy wysyłkę plakatów. Jeżeli znów będzie jakaś "obsuwa" dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to, że nie dostałem od czerwca ŻADNEGO mejla w sprawie wiedźmina, a dostaję bez problemu newsletter i potwierdzenia rejestracji nowych gier - to czego wina ? (folder spam przeszukałem, kilka razy dziennie szukam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 00:08, Johnny Bravo napisał:

Tak jak wcześniej pisałem na razie zbieramy listę osób, które nam zgłosiły brak plakaty w przesyłce.
Jeżeli się uda, to listę zamkniemy w przyszłym tygodniu i rozpoczniemy wysyłkę plakatów. Jeżeli
znów będzie jakaś "obsuwa" dam znać.


A gdzie mamy zgłaszać brak plakatu w doręczonej 2 części pakietu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 22:50, Johnny Bravo napisał:

> Mam pytanie podobnej natury, pewnie ignoranckie nieco ale... jedno zamówienie to po prostu

> jedna wysyłka towaru z koszyka, tak?
> Pytam coby niedomówień nie było^^...
> Pozdrawiam

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem Twoje pytanie. Jedno zamówienie to jedna wysyłka. Dwa zamówienie
to dwie wysyłki. W związku z tym, że bonów nie można łączyć to dwa bony to dwie wysyłki.


Chyba dobrze;]. Chciałem się po prostu upewnić jako tymczasowa blondynka czy bon można użyć na jeden towar czy na wuchtę w jednej wysyłce:D.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 00:08, Johnny Bravo napisał:

Tak jak wcześniej pisałem na razie zbieramy listę osób, które nam zgłosiły brak plakaty w przesyłce.
Jeżeli się uda, to listę zamkniemy w przyszłym tygodniu i rozpoczniemy wysyłkę plakatów. Jeżeli
znów będzie jakaś "obsuwa" dam znać.

Ja nie dostałem plakatu.

Kiedy będą torby płócienne? Ale lepiej, aby były czarne z białym logo a nie odwrotnie jak te empikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 13:50, PioMrex napisał:

> Tak jak wcześniej pisałem na razie zbieramy listę osób, które nam zgłosiły brak plakaty
w przesyłce.
> Jeżeli się uda, to listę zamkniemy w przyszłym tygodniu i rozpoczniemy wysyłkę plakatów.
Jeżeli
> znów będzie jakaś "obsuwa" dam znać.
Ja nie dostałem plakatu.

Kiedy będą torby płócienne? Ale lepiej, aby były czarne z białym logo a nie odwrotnie jak te
empikowe.


Takie torby z tego co wiem były dostępne jedynie przy zakupie gry w empiku, i w normalnej detalicznej sprzedaży ich raczej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 13:55, fish13 napisał:

Takie torby z tego co wiem były dostępne jedynie przy zakupie gry w empiku, i w normalnej detalicznej
sprzedaży ich raczej nie będzie.

Z tego co pamiętam, ktoś z niebieskich (na początku tego całego "zamieszania") wyraził, się, ze nie spodziewał się takiego zainteresowania torbami i miały się pojawić w sklepie wiedźmińskim.

Skoro dodatki do w EK miały być unikatowe a w większości nie były, to czemu torba z empika ma być unikatowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować