Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

UUUaaaaaaaaa... Generalnie nie przepadam za poniedziałkami, ale dzisiejszy jest naprawde ok.
Najpierw listonosz przyniósł bon, a potem, hosanna, kurier przyniósł resztę mojej EK.
Już jest pięknie, już jest nieźle... Co prawda nie ma plakatu, ale nie będę już się o niego wykłócał (bo co ja z nim niby miałbym zrobić? Na ścianę?- nie te lata, żona by mnie w reklamówkę spakowała...)
Podsumowując jestem w pełni usatysfakcjonowany (no z tym bonem to naprawdę piękny gest).
Życzę ekipie CDP aby przy następnych własnych produkcjach poszło im o niebo lepiej...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:01, heyboy napisał:

A co ma zbyt mało czasu do wysyłek gier po premierze?


nie, zbyta mało czasu na organizację. przesyłki są organizowane dużo wcześniej, niż dwa dni przed wysłaniem i wszelkie zmiany doprowadzić mogą to katastrofy w planie wydawniczym albo w jakimkolwiek innym grafiku.
czy jak ktoś obrabował sklep, to następnego dnia możesz już powiedzieć że się poprawił? nawet jeśli za 2 miesiące wszystko odda i będzie pomagał w tym samym sklepie? nie możesz tego wiedzieć, więc nie mów, powtarzam kolejny raz, że cdp się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bon dotarł :) Bardzo miły gest :) Choć nie wszystko sie udało, jak powinno, to życze dalszych sukcesów w tej branży:) Każdy ma prawo do błędów wkońcu jesteśmy ludźmi:)
Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:07, Saqool napisał:

Oni naprawdę są śmieszni, coraz bardziej i bardziej pogłębiają się w swoich durnych decyzjach.
Nie mogę zamówić gry w PRE-ORDERZE. TO SĄ JAKIEŚ ŻARTY. Nigdzie w regulaminie nie ma słowa
na temat gier w pre-orderze, a tu proszę KRETYŃSKA NIESPODZIANKA.



Być może się nie znam, ale dla mnie to zupełnie logiczne, że bonem nie można opłacić pre-ordera.
Przecież kiedy zamawiałem Łyczera, to płaciłem za niego dopiero, bodaj, 3 dni przed wysyłką. Zakładam, że z innymi pre-o... jest podobnie, a przecież bon ma ograniczoną żywotność (do końca roku)- jesteś pewien, że byś zdążył???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:13, Irexus napisał:

Jak czytam to co piszecie ... to aż mnie mdli ... Czy wam można dogodzić w ogóle ??!! Ludzie
Cieszcie je że dostaliście bony !! Mogli nas olać na pełnej linii !! Ale tego nie zrobili ....
echhh ludzie i ludziska .... brrrr



Dobrze prawi... Nalać mu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze. I premierę GoW i premierę UT3 przekładali już niejednokrotnie, a wysyłka gier po premierze jest po prostu olewaniem klientów z góry na dół. Ja nie twierdzę, że CDP się nie może zmienić, ja twierdzę, że się nie zmieniło od 365 dni, a może nawet i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:09, przemciuf napisał:

> Jak czytam to co piszecie ... to aż mnie mdli ... Czy wam można dogodzić w ogóle ??!!
Ludzie
> Cieszcie je że dostaliście bony !! Mogli nas olać na pełnej linii !! Ale tego nie zrobili
....
> echhh ludzie i ludziska .... brrrr
Dobrze prawi... Nalać mu ;)


no właśnie i to jest pierwszy sposób, najszybszy, pewnie na spontanie wymyślony, aby jakoś załagodzić te sprawę. a mogli Nas olać...
i to jest przykład, na powolne, ale idące w dobrym kierunku zmiany. jeśli heyboy tego nie widzi, to okulary mu chętnie sprawię :P

@heyboy

Dnia 03.12.2007 o 20:09, przemciuf napisał:

No dobrze. I premierę GoW i premierę UT3 przekładali już niejednokrotnie, a wysyłka gier po
premierze jest po prostu olewaniem klientów z góry na dół. Ja nie twierdzę, że CDP się nie
może zmienić, ja twierdzę, że się nie zmieniło od 365 dni, a może nawet i więcej.


no dobrze, możesz twierdzić, że cdp się od roku nie zmieniło. nie wierzę w to, mam inne zdanie, ale to nie jest aż tak ważne. premierę GoW'a i UT 3 przekładać mogli nie tylko w związku z własnymi problemami. jeśli potrafisz zbić ten argument, poproszę linki. wysyłka gier po premierze jest olewaniem klientów, racja. ale czy GRA wiedźmin, gra, nie dodatki, były wysłane (nie dostarczone) po premierze? nie wydaje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie bardzo obchodzą ich problemy. Mnie obchodzi odpowiedź na pytanie: dlaczego ja - kupujący na gram.pl, zamawiający coś w pre-orderze - mam się cieszyć grą na 3-4 dni po premierze w sklepach? Skoro premiera ma być w jakimś dniu to wysyłka powinna się odbyć najpóźniej dzień przed takową premierą, a jak popatrzysz uważnie po sklepie gramu, to zauważysz, że większość gier jest wysyłanych po premierze. Wytłumacz mi więc jakie to są pre-ordery? Zrozumiem jeszcze wysyłkę w dniu premiery, bo wtedy gram.pl nie będzie się różnić od przeciętnego sklepu internetowego, ale 3-4 dni? To już jest przesada. Niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie kupuj tutaj. VCDP wytłumaczyło się, zobowiązało do poprawy, wydało nam wynagrodzenie, więc dajmy CDP czas na poprawe. Jeśli nie chcesz dać to poprostu nie kupuj tutaj i masz z głowy wszsytkie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest przesada, ale mają problemy i już. nie muszą Ci mówić jakie. a jeżeli masz to w d*pie, to i ja mam w d*pie tłumaczenie, że gadasz głupoty. ja mam w gdzieś, że nie wolno zabijać, zabiję wszystkich. mam gdzieś że nie wolno pić dzieciom wódki, ja chcę i już! nie ważne że skyline jest drogi, ja go chcę!
taka argumentacja do niczego nie prowadzi i jest na poziomie dzieci w wieku 3 lat.
możesz skarżyć się, że coś Ci za późno wysłali, ale przecież nie działo się tak przez cały rok, tylko ostatnio. a nawet z ciekawości sprawdzę kilkanaście(dziesiąt) ostatnich pre-orderów, żeby zobaczyć jak było z wysyłką.
i jak już mówiłem, często, bardzo, ponosi winę przewoźnik, a nie gram.pl
a nawet jeśli kilka osób nie dostało przed premierą EK NWN2, jak sam pisałeś, to ja Ci mówię, że napisane było że dostanę poniedziałek-środa, a było piątek wcześniej, więc mają za tamto u mnie WIELKI +
owszem, teraz zdupili totalnie, ale bonem starają się załagodzić a pamiętaj że mogło nic nie być. i pre-ordery to też swoisty bonus gramu. w MM czy saturnie tak nie ma...

edit:
mesiu59 Ci to w 3 zdaniach wytłumaczył... widzisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto ci gwarantuje ze w sklepie ebdzie 5 grudnia? np dark crusade niby w sklepach od 29 a tu dupa ni widu ni slychu, przynajmniej w trojmiescie, a co do placenia za gy , ja to robie i tak przy odbiorze, ( do postu przemciufa) co ma piernik do wiatraka? w regulaminie bonu wyraznie stoi, na produkty w sklepie gram pl, czy ten produkt zdajduej sie u nich an liscie? tak, czy mozna je zamowic? tak. Swoja droga chyba pojde do empiku kupie GoW i ut3 za 180 ziko i jeszcze koszulke dostane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:22, heyboy napisał:

Mnie nie bardzo obchodzą ich problemy. Mnie obchodzi odpowiedź na pytanie: dlaczego ja - kupujący
na gram.pl, zamawiający coś w pre-orderze - mam się cieszyć grą na 3-4 dni po premierze w sklepach?
Skoro premiera ma być w jakimś dniu to wysyłka powinna się odbyć najpóźniej dzień przed takową
premierą, a jak popatrzysz uważnie po sklepie gramu, to zauważysz, że większość gier jest wysyłanych
po premierze. Wytłumacz mi więc jakie to są pre-ordery? Zrozumiem jeszcze wysyłkę w dniu premiery,
bo wtedy gram.pl nie będzie się różnić od przeciętnego sklepu internetowego, ale 3-4 dni? To
już jest przesada. Niestety :/



Ja swojego Łyczera miałem, tak jak obiecali, przed premierą.
To na dodatki czekałem do dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również dzisiaj w skrzynce znalazłem list z przeprosinami i kodem identyfikującym na 100zł
więc szybko zabrałem się za wykorzystanie kodu przy Unreal tournament III i KOD NIE DZIAŁA !!!
w liście jest napisane, że kupon jest do wykorzystania na zakup dowolnego wybranego przezemnie produktu z oferty GRAM.PL, więc nie ważne czy to produkt dostępny od ręki czy tzw. PRE_ORDER.
Ogólnie juz przestałem się cieszyc tym kodem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawy nie widać, a już nie pierwszy raz taki wałek wykręcają. Poza tym ja chcę tu kupować tylko wkurza mnie ich tok rozumowania, ich bezmyślne krzywdzenie wiernych gramowiczów. Ja naprawdę chcę żeby CDP się zmieniło, ale jak duży kredyt zaufania oni chcą ode mnie wysępić? Każda cierpliwość ma swoje granice. Niestety granice mojej cierpliwości są już na wyczerpaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:32, cart napisał:

A kto ci gwarantuje ze w sklepie ebdzie 5 grudnia? np dark crusade niby w sklepach od 29 a
tu dupa ni widu ni slychu, przynajmniej w trojmiescie, a co do placenia za gy , ja to robie
i tak przy odbiorze, ( do postu przemciufa) co ma piernik do wiatraka? w regulaminie bonu wyraznie
stoi, na produkty w sklepie gram pl, czy ten produkt zdajduej sie u nich an liscie? tak, czy
mozna je zamowic? tak. Swoja droga chyba pojde do empiku kupie GoW i ut3 za 180 ziko i jeszcze
koszulke dostane...



Swoją wypowiedź zacząłem słowami "Być może się nie znam"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobry system ma cenega, gra ksoztuje 100 zl dostaje sie 100 kredytow , jaks ie uzbiera np z 400 to mzona je wymienic na ksiazke , a jak ktos jest manaikem to nawet an drukarke uzbiera, a tutaj moge kupic gre w tkiej samej cenie co w saturni, czasem tutaj nawet drozej wychodzi, albo oplacic koszt wysylki, tylko ze ceny sa czasem tak dostosowane ze raz zabraklo mi parunastu groszy aby uzyc zetonu... Sama idea sklepu i bonusow szczytna, tylko ze czasem jakby oderwana od rzeczywistosci, brakuej jakiejs solidnej konkurencji dla cdp chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie chcę znać ich problemów i tłumaczyć mi się nie muszą, a nawet nie chcą.
2. Nie mówię o ostatnich pre-orderach tylko o bieżących, tych, które mają być wysyłane.
3. Gdzie tu wina przewoźnika skoro oni wysyłają to z 3-4-dniowym opóźnieniem? Do przewoźnika nic nie mam, bo zawsze dostawałem to co zamawiałem na drugi dzień po tym jak szanownie mi to CDP wysłał.
4. Z bonu jestem zadowolony, nie powiem, ale zaistniała sytuacja jakoś to zadowolenie niweluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:35, heyboy napisał:

Poprawy nie widać...

nie widać, bo za mało czasu mieli! mogę Ci to rozrysować a nawet wykład 45 minutowy na ten temat przeprowadzić, jeśli to zbyt ciężkie do pojęcia.

@heyboy

Dnia 03.12.2007 o 20:35, heyboy napisał:

1. Nie chcę znać ich problemów i tłumaczyć mi się nie muszą, a nawet nie chcą.

nie chcesz, to nie chcij, ale wtedy nie masz prawa się żalić. to tak jak nie chce mi się głosować w wyborach, ale potem sobie pomarudzę jacy to idioci w rządzie siedzą.

Dnia 03.12.2007 o 20:35, heyboy napisał:

2. Nie mówię o ostatnich pre-orderach tylko o bieżących, tych, które mają być wysyłane.

no to skoro mają być wysłane, to jeśli premiera jest 5 i 7 to mają czas. sam zaraz sprawdzę jak to się ma w rzeczywistości

Dnia 03.12.2007 o 20:35, heyboy napisał:

3. Gdzie tu wina przewoźnika skoro oni wysyłają to z 3-4-dniowym opóźnieniem? Do przewoźnika
nic nie mam, bo zawsze dostawałem to co zamawiałem na drugi dzień po tym jak szanownie mi to
CDP wysłał.

ale skoro mówisz o aktualnych pre-orderach, to co wysyłają z opóźnieniem, bo nadal nie podałeś przykładu

Dnia 03.12.2007 o 20:35, heyboy napisał:

4. Z bonu jestem zadowolony, nie powiem, ale zaistniała sytuacja jakoś to zadowolenie niweluje.

pamiętaj, że mogło go WCALE nie być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:40, cart napisał:

dobry system ma cenega, gra ksoztuje 100 zl dostaje sie 100 kredytow , jaks ie uzbiera np
z 400 to mzona je wymienic na ksiazke , a jak ktos jest manaikem to nawet an drukarke uzbiera,
a tutaj moge kupic gre w tkiej samej cenie co w saturni, czasem tutaj nawet drozej wychodzi,
albo oplacic koszt wysylki, tylko ze ceny sa czasem tak dostosowane ze raz zabraklo mi parunastu
groszy aby uzyc zetonu... Sama idea sklepu i bonusow szczytna, tylko ze czasem jakby oderwana
od rzeczywistosci, brakuej jakiejs solidnej konkurencji dla cdp chyba...



Jak to brakuje konkurencji? Sam piszesz, że dobry system ma Cenega, więc jakaś konkurencja chyba jest.
Znam wydania Cenegi, ale na ich stronie nie zdażyło mi się kupowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:43, pizmak666 napisał:

> Poprawy nie widać...
nie widać, bo za mało czasu mieli! mogę Ci to rozrysować a nawet wykład 45 minutowy na ten
temat przeprowadzić, jeśli to zbyt ciężkie do pojęcia.


I tak możemy się bezsensownie spierać. Spać mi się zaczyna chcieć. Możemy tak sypać argumentami do końca świata. Ty będziesz bronił CDP-u a ja będę na nich najeżdżał. I po paru latach nie będziemy wiedzieć od czego się to wszystko zaczęło :D Jak będą jakieś miłe gesty od CDP-u, to nie omieszkam ich w odpowiednim temacie pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować