Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Ja nie mam siły upominać się o plakat i tak nie miałbym co z nim zrobić. Jak nie przyszedł do tej pory to już go nie chcę. Za to bon chętnie wykorzystam, tylko mam dylemat bo nie mogę się zdecydować na co go przeznaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 13:07, Arclight napisał:

Tak - kilka osób z Warszawy napisało w tym temacie, że bon już do nich dotarł.


Kurcze, ciekawe kiedy do mnie przyjdzie ten bon mam nadzieję, że szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2007 o 23:21, Ziomal99 napisał:


Nie, za przesyłke nie można zapłacić.


Lol ? przecież w mailu jest napisane żę można w całości zapłacić za zamówienie ... o co chodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 13:29, Outlander-pro napisał:

Lol ? przecież w mailu jest napisane żę można w całości zapłacić za zamówienie ... o co chodzi
???


właśnie... :/ Trochę lipnie :| Może coś w pon. się jeszcze dowiemy... może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dobre pytanie bon dostałem już w piątek od tego czasu próbowałem złożyć zamówienie na gears of wars wpisywałem kod na wszystkie możliwe sposoby a w podsumowaniu cały czas była normlana cena 115 zł

O co z tym chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dawno przestało być œmieszne....

Ani dodatków (wyjaœnienie z DOK niezmienne: nie wiemy kiedy, nie mamy informacji z produkcji) ani bonu (w pištek przynajmniej)... ILE JESZCZE MAM CZEKAĆ NA DODATKI ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 11:42, nbafun napisał:

No właśnie dobre pytanie bon dostałem już w piątek od tego czasu próbowałem złożyć zamówienie
na gears of wars wpisywałem kod na wszystkie możliwe sposoby a w podsumowaniu cały czas była
normlana cena 115 zł

O co z tym chodzi??

Pewnie o to, że musisz poczekać do premiery Gears of War, bo inaczej bonu nie użyjesz. Ja też tak mam. Chodzi o to, że Preo-Orderów nie możesz zamówić chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Też już otrzymałem bon. Nie jestem z Warszawy, a z Lubelskiego, więc wydaje mi się, że pewnie więszość osób dzisiaj otrzyma tą ładną karteczkę. Teraz tylko zastanawiać się na co go przeznaczyć... :]
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 11:42, nbafun napisał:

No właśnie dobre pytanie bon dostałem już w piątek od tego czasu próbowałem złożyć zamówienie
na gears of wars wpisywałem kod na wszystkie możliwe sposoby a w podsumowaniu cały czas była
normlana cena 115 zł

O co z tym chodzi??

Jest tak jak mówiłem. Dzowniłem przed chwilą do obsługi klienta i właśnie usłyszałem, że bonami nie da się płacić za zamówienia Pre-Oder.

I jeszcze jedna rada. Przemyślcie to co kupujecie, bo jak już użyjecie bonu i złożycie zamówienie, to zamówienia nie da się edytować, a jak się anuluje to bon przepada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanko napewno juz bylo ale nie chce mi sie calego tematu czytac... wiec czy przy uzyciu bonu mozna jeszcze uzyc wpln ? ;] taak wiem jestem pazerny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 12:36, vip konius napisał:

jeszcze jedno pytanko napewno juz bylo ale nie chce mi sie calego tematu czytac... wiec czy
przy uzyciu bonu mozna jeszcze uzyc wpln ? ;] taak wiem jestem pazerny :P

Nie musisz całego tematu czytać, ale czy tak trudno jest przeczytać 2 zdania w przypiętym poście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale można za bon kupić np. kilka rzeczy ?

btw. trzeci dzień moja paczka leży w gdańsku w magazynie, widziałem panów z DPD przed kilkoma minutami, ale o dziwo moja paczka jeszcze nie wyszła z magazynu... czyli kto inny ją dostarczy...
pani z poczty już dziś nie przyjdzie, wiec bon też pewnie w pruszcu gdańskim na przesortowni ugrzązł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować