Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

jest konkurencja ale slaba, rozumiem przez to oferte, cdp ma duzo wiekszy plan wydawniczy, i sila rzeczy nabywam produkty od nich, generalnie moje zadowolenie z firmy zmienilo sie lekki niesmak , czuje sie jak dziecko ktoremu dano mozliwosc nabycia lizaka za niemal darmo, ale gdy juz sie zdecydowalem na jakiegos to sprzedawca uprzejmie mowil ze tego niestety niemoge dostac, jak wybralme nastenego to sprzedawca znow z usmiechem an twarzy odmowil mi, az w koncu zrezygnowany dalem sobie siana;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:49, heyboy napisał:

I tak możemy się bezsensownie spierać. Spać mi się zaczyna chcieć. Możemy tak sypać argumentami
do końca świata. Ty będziesz bronił CDP-u a ja będę na nich najeżdżał. I po paru latach nie
będziemy wiedzieć od czego się to wszystko zaczęło :D Jak będą jakieś miłe gesty od CDP-u,
to nie omieszkam ich w odpowiednim temacie pochwalić.


owszem, możemy, ale nie w tym rzecz. bo oprócz tego, podaję Ci inne, sensowne argumenty za możliwą poprawą cdp w przyszłości. teraz mam mieszane uczucia, ale jest bon i to dobrze wróży. jeżeli dalej będzie równie fajnie, to możemy się spodziewać swoistego come backu cdp, znowu będą Nas szanować. i wcale nie uważam, gwoli ścisłości, że cdp jest git i bez zastrzeżeń, ale oprócz EK wiedźmaka, z dodatkami, bo z grą zawinił DPD, jestem z nich zadowolony.
a jak będą kolejne miłe gesty, to jeszcze sobie pogadamy, może wrócimy do tej rozmowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 19:23, pizmak666 napisał:

radzę Ci zwrócić się z tym problemem bezpośrednio do sklepu.gram.pl, przez formularz, w mailu
z potwierdzeniem przesyłki powinien być adres. tak raczej nikt Twojej wypowiedzi nie zobaczy
i nic nie zyskasz...

A myślisz że nie wysłałem? tyle że zrobiłem to lekko za późno ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się poprawią. W końcu z grami od nich wiąże się wiele dobrych wspomnień :) Bon niby dobrze wróży, ale podałem powód, który tą poprawę lekko oddala (ok, zobaczymy za parę miesięcy, niemniej jednak na dzień dzisiejszy statystyka plusów i minusów dla CDP u mnie wynosi -1).
Wracając do wcześniejszego posta podałem gry, które mają być wysłane z 3-4 dniowym opóźnieniem -> GoW i UT3, jeszcze można dodać dodatek do NWN 2 (znalazłem na szybko - 1 dzień opóźnienia). Jeśli wyślą GoW jutro, bo tak powinni skoro premiera ma być 5, to pochwalę, jeśli wyślą UT3 6 żeby doszedł na 7, to też pochwalę. W przeciwnym wypadku zganię. Niestety nic na wyżej wymienioną wysyłkę nie wskazuje, ale mam nadzieję, że będę mile zaskoczony.
http://www.gram.pl/sklep.asp (wkrótce premiera)
http://www.gram.pl/sk7_8A7rHu2_Unreal_Tournament_3_Edycja_Specjalna.html
http://www.gram.pl/sk1_8A7jGu2_Gears_of_War_Edycja_Kolekcjonerska.html
http://www.gram.pl/sk1_8QTrHe4_Neverwinter_Nights_2_Maska_Zdrajcy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to tylko tak, na temat pre-orderów

age of empires dodatek, wysyłają dobrze.
GoW rzeczywiście zwalili, ale nie znamy powodu
maskę zdrajcy tak jak AoE wyślą dobrze.
dzikie hordy mają mieć premierę w styczni, zobaczymy jak wyślą
UT 3 też wyślą dobrze
dobrze, znaczy przed lub w terminie.
a tylko te gry wziąłem pod lupe, bo są to największe (chyba) hity, czy może najlepsze gry jakie mają wyjść i są pre-orderach

trochę się spóźniłem z postem, zaraz sprawdzę twoje linki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakujące dodatki z EK wreszcie doszły. Plakat również, jedynie naklejki nie ma, ale nie będę specjalnie po to maila wysyłał po jedną naklejkę, która i tak pewnie gdzieś bym w kąt wrzucił ^^"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega ... robi jeszcze większy bajzel ... na gre czekałem 1,5 miecha !!! i to jeszcze bez przeprosin ... tylko tyle że :"Paczka zagubiła się u nas w magazynie . Pozdrowienia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podałeś mi linki do EK 2 gier. podstawowe wersję wyślą wcześniej. dziś jest 3, a planowane wysyłki są dla tych 3 gier w dniu ich polskiej premiery. a najprawdopodobniej wyślą wcześniej. a jeśli zrobią błąd, przyznam Ci rację i sam ich opieprze.

i co do + i - cdp też ma u mnie na razie -, ale ma również kredyt zaufania, za niskie ceny, dodatki, dostarczenie EK NWN2 przed czasem... więc będę bardziej "pobłażliwy" na ich wybryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Tyle tylko, że te edycje kolekcjonerskie zamówiłem, a kolekcjonerki słali zawsze wcześniej żeby niejako wyróżnić tych co je zamówili. Dlatego jestem taki wkurzony. A wysyłka wcale nie jest w ich dniu premiery. Gears Of War (zwykłe) też wysyłka 11 a premiera 5, UT3 (zwykłe ponoć 5 mają wysyłać, ale ono mnie nie interesuje, więc jeśli mi wyślą 10 specjalną edycję to minus), NWN 2 MZ ma mieć premierę 5 a wysyłka jest 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wszystko poza naklejką mam (chociaż nie wiem, czy faktycznie miała być, czy to mit i legenda forum). Teraz jeszcze tylko namówić rodziców na xboxa to za bon jakąś grę kupię na dobry początek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra, że EK wysyłają później, rozumiem żal, ale to już robi się offtop tu. jednak uważam że priorytetem jest wysłanie podstawowych w terminie i na to oprócz GoW się zanosi. a że kiedyś EK było wcześniej, to teraz po prostu zmienili taktykę (na gorszą). jak coś jeszcze chcesz powiedzieć, to przenieśmy się już gdzieś indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to podpiął pod dyskusję o dalszych planach CDP. To tak odnośnie offtopu :)
Co do wysyłek EP i EK nadal rodzi się pytanie: czemu ktoś ma być pokrzywdzony, a inny nie? Nie mogą się wyrobić, to przekładają premierę, wysyłają wszystkim naraz i jest git.
Fakt faktem offtop się lekki zrobił, ale gdzie się ew. przenieść? Sklep gram.pl? Czy może coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 10:29, Johnny Bravo napisał:

Witam,

W związku z dużym niezadowoleniem naszych klientów, postanowiliśmy że przy wykorzystaniu bonu
100 będzie można wykorzystać wPLNy.

Jeżeli chodzi o kwestię wysyłki wspomnianych bonów, to zostały one w dniu dzisiejszym przekazane
poczcie polskiej. Osoby, które otrzymały edycję kolekcjonerską w dwóch częściach powinny otrzymać
list do końca przyszłego tygodnia.

Pozdrawiam,
Igor Ratunku nauczyciel włożył mi renkę do majtek i koledzy się ze mnie śmiali co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko, może się ktoś orientuje. Zamówiłem gry, skorzystałem z bonu na 100 PLN i wszystko ładnie. W moim zamówieniu i potwierdzeniu mam naliczony rabat jak być powinien. Dzisiaj dostałem od gram.pl maila, że paczka została wysłana i jest u kuriera, tylko, że w tym mailu w podsumowaniu kosztów nie jest uwzględniony ten bon na 100zł. Mam nadzieje, że to tylko taki mały błąd się wkradł bo byłbym wielce nie pocieszony gdyby kurier zapukał jutro i poprosił o kase bez uwzględnionego bonu ... dzięki z ewentualną odpowiedź czy to tylko kwestia błędu jakiegoś czy znowu może ktoś coś ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapewne błąd. dla pewności napisz do gramu. jak nie odpiszą a kurier zażąda kasy bez odliczenia rabatu, nie zapłać, powiedz że pomyłka albo co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 22:40, Idzikowski6 napisał:

Ja mam takie pytanko, może się ktoś orientuje. Zamówiłem gry, skorzystałem z bonu na 100 PLN
i wszystko ładnie. W moim zamówieniu i potwierdzeniu mam naliczony rabat jak być powinien.
Dzisiaj dostałem od gram.pl maila, że paczka została wysłana i jest u kuriera, tylko, że w
tym mailu w podsumowaniu kosztów nie jest uwzględniony ten bon na 100zł. Mam nadzieje, że to
tylko taki mały błąd się wkradł bo byłbym wielce nie pocieszony gdyby kurier zapukał jutro
i poprosił o kase bez uwzględnionego bonu ... dzięki z ewentualną odpowiedź czy to tylko kwestia
błędu jakiegoś czy znowu może ktoś coś ... :-)


u mnie jest dokładnie to samo. nie wiem co mam przez to rozumieć. któryś z niebieskich mógłby to skomentować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 22:44, pizmak666 napisał:

zapewne błąd. dla pewności napisz do gramu. jak nie odpiszą a kurier zażąda kasy bez odliczenia
rabatu, nie zapłać, powiedz że pomyłka albo co...


Oby błąd :D Zobaczymy jutro, tylko gdyby się okazało, że był jakiś błąd z ich strony i zarząda kasy to of cors podziękuję za paczuszkę, ale co lepsze, bon zużyty i będą wysyłać nowy ... zobaczymy, oby było OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 23:22, Idzikowski6 napisał:

Oby błąd :D Zobaczymy jutro, tylko gdyby się okazało, że był jakiś błąd z ich strony i zarząda
kasy to of cors podziękuję za paczuszkę, ale co lepsze, bon zużyty i będą wysyłać nowy ...
zobaczymy, oby było OK.


Radziłbym dla pewności około godziny 9-10 skontaktować się z DOKiem (najlepiej telefonicznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powala mnie ta CDP''owa logika.
Nowego dodatku do SupComa i Maski Zdziercy nie mogłem zamówić z użyciem bonu,bo premiera 6tego,ale książki ze statusem dostępnośći "za 1- 5dni" mogę śmiało zamawiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować