Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

A ja nie dostałem....
Nie dostałem... i pewnie nie dostane, bo sie gdzieś ,,zawieruszy"... extra.
Ech... może jutro? Ale powinien być dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że pre orderu w ten sposób nie można zamówić. Dobrze że do premiery GoW zostały tylko 2 dni(oby nie było więcej opuźnień). Mam tylko nadzieje że jak próbowałem zamówić GoW przy użyciu kodu to nie został on zurzyty( o tym że nie można brać pre-orderów dowiedziałem się puźniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 17:21, Warrior Within napisał:

Szkoda tylko że pre orderu w ten sposób nie można zamówić. Dobrze że do premiery GoW zostały
tylko 2 dni(oby nie było więcej opuźnień). Mam tylko nadzieje że jak próbowałem zamówić GoW
przy użyciu kodu to nie został on zurzyty( o tym że nie można brać pre-orderów dowiedziałem
się puźniej)


Nie wiem czy sprawdzałeś ostatnio datę premiery GoW, ale przeniesiono ją na 10.XII.

I na marginesie: opÓźnień, zuŻyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostałem właśnie bon, a paczka wyjechała z magazynu o 16, czyli tak jak pierwsza część wiedzmina - o 20 kurier zajedzie :D

btw. dzięki, że ktoś tam wkleił treść mejla od gram.pl bo ja nie dostałem nic :/ ide na zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzis kod ze zniżką. Przy zamówieniu jednak zapomniałem dodać jednego produktu. Czy gdybym anulował zamówienie mógłbym złożyć podobne z dodatkowym produktem? A jeżeli nie czy moglibyście mi jakoś je zmienić?
Mógłbym jeszcze liczyć na szybką odpowiedź? Jutro moje zamówienie ma być realizowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAA to sobie zamowilem... ze kodu do pre orderow niemozna .... zal dupe sciska, to co ja mam niby kupic? te gierki z barbie albo scooby doo , wrrr, kolejna dziwna selekcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano otrzymalem ten bon ... musze powiedziec ze ladnie wydrukowany ... czytajac przeprosiny wyobrazalem sobie jak CDP przedemna "kleka" i przeprasza ... dosyc sympatycznie sie poczulem :P "uwielbiam CDP jestescie super najlepsza firma w tej branzy , nie gniewam sie juz ... co z tego , ze niektorzy nie otrzymali jeszcze 2 czesci EK a juz moga zamawiac nastepna gre".;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bon rowniez dostalem i wykorzystalem lecz niesmak wobec gram.pl pozostanie... swoja EK dostalem dopiero dzisiaj -.- a radosc juz prawie z niej zadna byla po 2krotnym przejsciu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

radzę Ci zwrócić się z tym problemem bezpośrednio do sklepu.gram.pl, przez formularz, w mailu z potwierdzeniem przesyłki powinien być adres. tak raczej nikt Twojej wypowiedzi nie zobaczy i nic nie zyskasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano dotarł do mnie bon... I jestem mile zaskoczony jego formą! Spodziewałem się jakiegoś postrzępionego świstka papieru z zeszytu szkolnego w kratkę, a tu ładne pisemko A4 na ładnym papierze przyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nagonka jest ostatnio na CDP...

CDP ma ostatnio trudny okres. Zdało sobie z tego sprawe, bo wysłali nam bony o wartości 100zł. Dajcie im troche czasu, by mogli coś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 19:31, mesiu59 napisał:

CDP ma ostatnio trudny okres. Zdało sobie z tego sprawe, bo wysłali nam bony o wartości 100zł.
Dajcie im troche czasu, by mogli coś zmienić.


Nic się nie nauczyli. Wysyłka Gears Of War i Unreal Tournament 3 będzie po niedzieli, a premiery przypomnę odpowiednio 5 i 7 grudnia. Nic nie zmienią, dalej będą klientów olewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 19:50, heyboy napisał:

> CDP ma ostatnio trudny okres. Zdało sobie z tego sprawe, bo wysłali nam bony o wartości
100zł.
> Dajcie im troche czasu, by mogli coś zmienić.

Nic się nie nauczyli. Wysyłka Gears Of War i Unreal Tournament 3 będzie po niedzieli, a premiery
przypomnę odpowiednio 5 i 7 grudnia. Nic nie zmienią, dalej będą klientów olewać.

Ale może nie mieli czasu czegoś zmienić, a zmiany czasu wymagają.
Teraz mieli bardzo gorący okres który trwa nadal. Zobaczymy jak będą się sprawować po nowym roku. Skoro dali bony, to zdają sobie sprawe ze swoich błędów i napewno będą starali się je naprawić, bo nie po to dawali bony by "nadal olewać klientów". Ja daje CDP szanse i czas na poprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby sobie zdawali sprawę z błędów, to nie popełnialiby następnych... A szans ode mnie mieli już sporo. Przypomnę na przykład edycje kolekcjonerskie NWN 2 po premierze, a miały być na dwa dni przed. Pożal się Boże sklep. Ech :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 19:57, heyboy napisał:

Gdyby sobie zdawali sprawę z błędów, to nie popełnialiby następnych... A szans ode mnie mieli
już sporo. Przypomnę na przykład edycje kolekcjonerskie NWN 2 po premierze, a miały być na
dwa dni przed. Pożal się Boże sklep. Ech :/

Ale wyobraź sobie, że może mieli zbyt mało czasu od ostatniej wpadki by naprawić kolejną?
Dlatego powiedziałem, że ja olewam ich wpadki do końca tego roku, i zaczynam ich rozliczać od przyszłego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 19:57, heyboy napisał:

Gdyby sobie zdawali sprawę z błędów, to nie popełnialiby następnych... A szans ode mnie mieli
już sporo. Przypomnę na przykład edycje kolekcjonerskie NWN 2 po premierze, a miały być na
dwa dni przed. Pożal się Boże sklep. Ech :/


wyobraź sobie, że edycje kolekcjonerską NWN2 dostałem 3 dni wcześniej, niż powinienem, więc nie mów, że to żal (można sprawdzić, że mam tę grę:P) a na zmiany potrzeba czasu. owszem, można mówić że cdp sucks i w ogóle jest do dupy po tym co zrobiło, ale nie można powiedzieć, że nie starają się tego zmienić, bo najzwyczajniej w świecie nie jesteśmy w stanie tego nawet w 30% stwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować