Zaloguj się, aby obserwować  
Stalker69

"Artysta" zagłodził psa i wystawił go jako dzieło sztuki - petycja

179 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2007 o 18:25, M1chał napisał:

Podpisujmy się, powiedzmy "nie" takim pseudoartystom, powiedzmy "nie" takim ludziom!

co za..!!!!!!! ludziom? to nie jest czlowiek!! takiego do bym do wiezienia wsadzil i tez troche poglodzil! brak mi slow... ochydne, nieludzkie, zaslugujace na najwyzsze potepienie! no az mi sie nie dobrze zrobilo. jeszcze zostal nagrodzony! co sie dzieje! gdzie jakis (normalny) system wartosci ?! to juz zycie nic sie nie liczy? sadyzm rzadzi??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 11.11.2007 o 00:08, Samildanach napisał:

to juz zycie nic sie nie liczy? sadyzm rzadzi??!!

Nie. Od zarania dziejów rządzi ta sama siła: głupota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym go wrzucił do dołu ze wsciekłymi, wygłodniałymi psami...
Petycji nie podpiszę, bo jest w niezrozumiałym języku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 00:11, gaax napisał:

/.../
> to juz zycie nic sie nie liczy? sadyzm rzadzi??!!
Nie. Od zarania dziejów rządzi ta sama siła: głupota...

glupota? ok rzeczywiscie... jednak co to za okrucienstwo-skazywac niewinne zwierze (psa-ktory jest jak wszyscy wiedza przyjacielsko nastawiony do czlowieka) na tak sadystyczna smierc a na dodatek gapie wszystko widzieli i nie zareagowali. a taka bestia (pseudoartysta) jeszcze zostaje nagrodzony! toz to wola o pomste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten człowiek jest po prostu chory. Troche jak ten autor horrorów, który zabił swoją dziewczynę, obciął jej ręce i nogi, przysmażył i nakarmił nimi swoje psy. Najgorsze, że każdy to widział i nic nie zrobił. Powinno zaskarżyć się cały placówkę o bierność i demoralizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś jakiś nienormalny jest... Ciekawie jakby on się czuł gdyby go ktoś głodził i był eksponatem. Niektórzy ludzie chyba myślą, że zwierzęta nie mają uczuć!! Powinien ten pseudo-artysta pójść siedzieć do więzienia za takie gnębienie zwierząt :/

PS Jak zobaczyłem te zdjęcia to naprawdę zrobiło mi się bardzo smutno, że ludzie tak traktują zwierzęta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 00:15, Kizibono napisał:

Takiemu gnojowi to tylko łeb uciąć ohhhh gdybym, go tylko spotkał


Etam łeb uciąć...
Wysłać go na tą imprezę kulturalną do Hondurasu i też przywiązać na tydzień czy dwa do ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 00:37, Klimos napisał:

Etam łeb uciąć...
Wysłać go na tą imprezę kulturalną do Hondurasu i też przywiązać na tydzień czy dwa do ściany.

Masz racje to by chyba było lepsze troche by sie pomęczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiego artystę to tylko do zakładu psychiatrycznego można wysłać :P.Znęcać się nad psem (czy innym zwierzęciem) to jest to samo co znęcać się na człowiekiem :/.Przecież to jest też istota ,która ma prawo żyć na tym małym świecie tak samo jak my :/.Dodać do tego ,że nikt nie zareagował na to ...po prostu straszne :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaa i to jest potwierdzenie tezy ze czlowiek jest najbrutalniejszym zwierzeciem bo dostal od Boga najwiecej ;/
niech teraz jego zaglodza co z tego ze to nie humanitarne? niech poczuje sie jak ten pies i nich zdycha w meczarniach jak on a pozniej niech go w muzeum pokaza jak tego psa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko homo sapiens sapiens (nie napisałem człowiek z wiadomych przyczyn :/) może zrobić coś takiego :/.

PS: Pod petycją się, już podpisałem.


EDIT:
(żeby nie spamować)

Idę swojego psa przytulić bo inaczej niezasnę :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za takie bestialstwo to lać w mordę i nie patrzeć na prawo. Nie rozumiem co ten człowiek, chciał udowodnić tym, że zagłodził psa. Trzeba mieć brak serca i zero współczucia. Petycję bym podpisał, ale grum wie co to tam pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co za cymbał, co za cymbał, jakbym takiemu swoim nowym kijem hokejowym przylutował, to nie siadł by na swoim dupsku przez rok !
Takich idiotów to powinno się zamykać ! Z chęcią sam bym go przywiązał w ogrodzie i trzymał, aż by zdechł, jak jakieś ścierwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem artykuł na Onecie... Jest to strasznie przygniebiające, że człowiek jest w stanie wykorzystać psa (który przecież ludziom ufa) dla własnej kariery, głodząc go niemal na śmierć i umierającego wystawiając jako eksponat sztuki. GÓWNO, a nie sztuka. Chcę teraz tego artystę zobaczyć wygłodzonego, tak żeby było mu wszystkie kości widać, na łańcuchu umocowanym na szyji, niech sobie taką sztukę prezentuje, a nie wykorzystuje do tego bogu ducha winne stworzenia... Najbardziej szokuje to, że ci którzy to widzieli, byli w stanie to zaakceptować, nie mówiąc już o władzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować