Zaloguj się, aby obserwować  
Elthanin

Darmowe gry MMORPG czyli Tibia vs Gulid Wars

138 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2005 o 08:29, KLeszcz 12 napisał:

Która z tych dwóch gier jest lepsza i która ma wieęcej fanów czyli porównanie obu czekam
na opinie.

GW jest duzo lepsze od Tibi choćby nawet pod wzglendem grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibii nie widziałem. GW to corpg. Pewnie jakbym miał wybór wziąłbym GW. Poza tym GW nie jest darmowe, trzeba zapłacić za grę. Tibia jest całkowicie darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW nie gralem, ale w Tibie czesto grywam. A ktora lepsza hmm... ciezko powiedzic. Tibie sciagasz z neta za free (okolo 10 Mb tylko) i jedziesz, a za GW trzeba juz troche wybulic z tym ze grafika jest w GW jest zdecydowanie lepsza ale to przeciez nie tylko ona swiadczy o grywalnosci (zwlaszcza jezeli chodzi o Rpg). Natomiast jezeli chodzi o porownanie GW vs WoW to za tym pierwszym przemawiaja koszty (a wlasciwie ich brak po kupnie samej gry), no ale przeciez mamy tu porownac Tibie vs GW a nie wszystkie MMORPG''i :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widuję mojego brata przed tą Tibią, nie wiem co w tej gierce jest fajnego na te czasy, ani animacji na poziomie, ani grafik i, ani pewnych zasad gry. Ten temat jest zbędny bo wiadomo, że co ma epoka kamienia łupanego do współczesności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia nie jest darmowa !!!! Mozna miec darmowe konto jednak wtedy masz o wiele mniej mozliwosci niz abonenci wiec nie mowmy, ze jest darmowa.

Guild Wars to z kolei nie MMORPG a COOPRPG i dlatego nie wymaga oplat abonamentowych.

Z tych 2 bez watpienia lepszym tytulem jest GW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne pytanie... Nie grałem w guild wars ale to jest oczywiste, że GW jest lepsze od przedpotopowej Tibii
Przede wszystkim w Tibię prawie nie da się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia, UO to gry poprzedniej epoki, ktore istnieja tylko dzienki ludzia ktorzy sie w nich zatracili, albo nie moga odpalic nic innego... GW i WoW, Linage2 itp... to gry terazniejszosci, ktore w wiekszosci nie popelniaja bledow swoich pradziadkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 12:46, Night Elf napisał:

Tibia, UO to gry poprzedniej epoki, ktore istnieja tylko dzienki ludzia ktorzy sie w nich zatracili,
albo nie moga odpalic nic innego... GW i WoW, Linage2 itp... to gry terazniejszosci, ktore
w wiekszosci nie popelniaja bledow swoich pradziadkow...


Nie tylko w Tibie grają mi. ci którzy nie mają kasy na WoW''a, a chcą pograć w MMORPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 19:24, Witek99 napisał:

LooooooooooooooooooooooooooooooooooooooL!!!!

A może jeszcze spytaszczy wolimy Pacmana czy WoWa =)))))

Pomyłka zapytam co wolisz tetrisa czy WoW:Burning Crusade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować