Zaloguj się, aby obserwować  
Elthanin

Darmowe gry MMORPG czyli Tibia vs Gulid Wars

138 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2005 o 15:07, wikweb napisał:

tibia niejest tak do konca darmowa bo zeby byc silnym trza placic za PaCCa


ale bez niego też można sobie całkiem nieźle pograć. Jednak pełna Tibia jest dopiero z PACC-em
Ale wtedy to lepiej dołożyć troche i mieć GW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 18:41, lampak napisał:

> PaCC
A co to?

A taki abonament. Coś tam rozszerza, ale co konkretnie nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW jest lepszy. Grałem przez bardzo krótką chwilę w Tibię, ale nawet minuty to nie trwało, bo jak to zobaczyłem, to uznałem, że nie wytrzymam z tą archaiczną grafiką
Zaś GW nie jest darmowy. 130 za grę to jednak trochę jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 18:41, lampak napisał:

> PaCC
A co to?

premium acount - placisz kase i mozesz przez to wygodniej grac: kupic domek, odwiedzac miejsca niedostepne normalnie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 22:06, Snake2 napisał:

moim zdaniem porównanie tibi do GW jest bez sensu wiec proponue porównanie GW vs SILKROAD



GW w poruwnaniu do tibi to porażka tibie to prawdziwie wciągająca gra a pozatym jak byś grał w tibie tak jak ja i miał byś taki lvl jka ja to byś zobaczył wtedy jaka jest tibie wtedy sie widzi jej prawdziwe oblicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, ta fotorealistyczna grafia, ten całkowity brak zasad, bezsensowne i bezmyślne nabijanie leveli, okradanie innych graczy. No jak można nie kochać Tibii? LOL, porównywąc GW do tego to obraza dla GW - nie zniżajcie tej gry do takiego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze mi sie zdaje ze ten temat zalozyli tez antyfani gw a fani wowa tak dla niepoznaki to tak jak by porownywac
zarówke do zapalki(zapalonej) i sie klucic ze zapalka lepsza bo niezuzywa energi no ale cos za cos niezuzywa energi no ale jaki power normalnie swiatlo jak z reflektora , niewiem co zescie sie tak uczepili tematów typu "GW vs XX" niedlugo bedzie "GW vs NFS: MW" i bedziecie muwic ze mfs:mw lepszy bo jak by przyjonc ze mozliwosci tunungu zewnetrzenego to zbroja to by mial ich wiecej i to w wiekszej ilosci kolorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 22:55, Locker HEHE napisał:

> moim zdaniem porównanie tibi do GW jest bez sensu wiec proponue porównanie GW vs SILKROAD



GW w poruwnaniu do tibi to porażka tibie to prawdziwie wciągająca gra a pozatym jak byś grał
w tibie tak jak ja i miał byś taki lvl jka ja to byś zobaczył wtedy jaka jest tibie wtedy sie
widzi jej prawdziwe oblicze.

Tak tylko że właśnie, Tibia pokazuje swoje prawdziwe oblicze jak to sam uznałeś gdy się ma taki poziom jak ty a za to GW wciaga od razu i już sam prolog zachwyca a potem jest już tylko lepjej, poza tym GW kupisz za te 130zł (owszem to dużo ale warto) i masz wszystko a nie ściagniesz Tibie i nie masz 1/4 questów, dostepu do części konynentu i zablokowanych wielu możliwości boi nie masz jakiegoś głupiego Premium Accounta. Poza tym co mnie naprawde rozbawiło jak kiedyś za namową znajomego zaczołemg rać w Tibie to miałem straszne lagi i nie wiedziałem dlaczego kolega się pyta czy mam coś włączone to mu mówie że jest winamp, i downloader fileplanet to oczywiście trzeba było to wyłązzyć (obie żeczy) zeby dało się grać a za to w GW nie ma lagów nawet jak sciąga się coś z fileplanet i jak brat na drugim kompie gra w MU Online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W tibi można kupic PACC i wtedy masz ruzne dodatki i dalesze tereny a co do qestuw ro jest ih naprawde bardzo duzo są qesty od 10 lvl do 100 lvl i każdy ma swój klimat np.są questy na kila osub a w GW....Szkoda gadac wogule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 09:08, Locker HEHE napisał:


W tibi można kupic PACC i wtedy masz ruzne dodatki i dalesze tereny a co do qestuw ro jest
ih naprawde bardzo duzo są qesty od 10 lvl do 100 lvl i każdy ma swój klimat np.są questy na
kila osub a w GW....Szkoda gadac wogule.

a GW ma tagże bardzo dużo qustów, również są zrużnicowane party z moobami nie jest aż takie złe a PACC żeby było jeszcze śmieszniej trwa tylko przez jakiś czas a GW zapłacisz ras i masz wyszstko po dłuższym czasie gry to finansowo GW bedize się opłacało bardziej. Ja jestem zdecydowanie za GW :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 14:26, PharauhnMizzrym napisał:

Tak tylko że właśnie, Tibia pokazuje swoje prawdziwe oblicze jak to sam uznałeś gdy się ma
taki poziom jak ty a za to GW wciaga od razu i już sam prolog zachwyca a potem jest już tylko
lepjej, poza tym GW kupisz za te 130zł (owszem to dużo ale warto) i masz wszystko a nie ściagniesz
Tibie i nie masz 1/4 questów, dostepu do części konynentu i zablokowanych wielu możliwości
boi nie masz jakiegoś głupiego Premium Accounta. Poza tym co mnie naprawde rozbawiło jak kiedyś
za namową znajomego zaczołemg rać w Tibie to miałem straszne lagi i nie wiedziałem dlaczego
kolega się pyta czy mam coś włączone to mu mówie że jest winamp, i downloader fileplanet to
oczywiście trzeba było to wyłązzyć (obie żeczy) zeby dało się grać a za to w GW nie ma lagów
nawet jak sciąga się coś z fileplanet i jak brat na drugim kompie gra w MU Online

Ehm niedługo 130 + X bo ma dodatek wyjśc i niestety nie darmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 16:27, L33T napisał:

> Tak tylko że właśnie, Tibia pokazuje swoje prawdziwe oblicze jak to sam uznałeś gdy się
ma
> taki poziom jak ty a za to GW wciaga od razu i już sam prolog zachwyca a potem jest już
tylko
> lepjej, poza tym GW kupisz za te 130zł (owszem to dużo ale warto) i masz wszystko a nie
ściagniesz
> Tibie i nie masz 1/4 questów, dostepu do części konynentu i zablokowanych wielu możliwości

> boi nie masz jakiegoś głupiego Premium Accounta. Poza tym co mnie naprawde rozbawiło jak
kiedyś
> za namową znajomego zaczołemg rać w Tibie to miałem straszne lagi i nie wiedziałem dlaczego

> kolega się pyta czy mam coś włączone to mu mówie że jest winamp, i downloader fileplanet
to
> oczywiście trzeba było to wyłązzyć (obie żeczy) zeby dało się grać a za to w GW nie ma
lagów
> nawet jak sciąga się coś z fileplanet i jak brat na drugim kompie gra w MU Online
Ehm niedługo 130 + X bo ma dodatek wyjśc i niestety nie darmowy

jeśli muwisz o cenie kupna to tak za dodatek trzeba będzie zapłacić ale wciąż nie bedzie abonamentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jasne. Może jeszcze porównajmy Malucha z Airbusem 3000?

Bez urazy, ale jaki sens ma porównywanie 2 takich produkcji... A zresztą sama błędna nazwa: "darmowe". Tibia owszem, jest darmowa, a GW trzeba przed grą... zakupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 08:29, KLeszcz 12 napisał:

Która z tych dwóch gier jest lepsza i która ma wieęcej fanów czyli porównanie obu czekam
na opinie.

Drogi Kleszczu 12! Jest mały problem, otórz Tibia to jedno wymiarowa gra, z beznadziejną grafiką, o makabrycznym udzwiękowieniu, ale ciekawej fabule. Gulid Wars natomiast posiada piękną grafikę 3D, i superową oprawę dzwiękową , ale ma beznadziejną fabułe ( dokładne przeciwieństwo Tibii). I powiedz sam jak porónać te dwie produkcje? A tak apropos GW Wars kosztuje 129zł, a wraz z dodadkiem w Edycji Kolekcjonerskiej 259zł, a jeśli chodzi o Tibie, masz ją za friko.. Jest różnice, nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>o makabrycznym udzwiękowieniu,

To wprowadzili w niej dźwięk...? Kiedy ja w nią pogrywałem (2 lata temu), to żadnego dźwięku tam nie było... Na szczęście.

PS Co Ty masz do fabuły w GW? Mnie się ona bardzo podoba! A jeśli chodzi o Tibię właśnie, to ja w niej fabuły ŻADNEJ nie widziałem. Tzn. pograłem swoim kolesiem do 8 poziomu, "transformowałem" w Rycerza, przeniosłem na "Maina" i wysiadłem... Pamietam tyle, że kończąc zabawę na Rooku, miałem maksymalnie dobry sprzęt i mnóstwo złota... Ale doprawdy, ani trochę wiedzy o fabule... może dlatego, że IMO jej tam nie ma...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować