Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis trylogią!

70 postów w tym temacie

Crysis zapewne okaże się najlepszą trylogią gier komputerowych :D
Bardzo dobry ruch ze strony twórców, fajnie że mają już w planach kolejne części, tylko ciekawe kiedy one się ukarzą. Mam nadzieję, że pokażą klasę i nie okażą się grami robionymi na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę te nawiązania w "trylogii" do simsów - w nowym dodatku do Crysis`a - bohater ma 6 nowych par majtek do wyboru, jeden nowy rodzaj amunicji !!! - i wszystko to za jedyne 139.90 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie :)

Zastanawia mnie jednak jakie nowości zobaczymy w dwójce ;) Latanie? ;> (chodzi o nanokombinezon)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 14:45, SSj2- napisał:

Nie przesadzajcie :)

Zastanawia mnie jednak jakie nowości zobaczymy w dwójce ;) Latanie? ;> (chodzi o nanokombinezon)


Piłkę nożną. Saga musi trwać, a upadający tytuł trzeba ratować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wam powiem, że nie muszą dodawać żadnych funkcji do kombinezonu (może kilka typu częściowy stealth zjadający mniej energii czy jakieś dodatkowe ogniwa czy cuś...) żeby nie prze bajerować gry i zachować poziom trudności :D
byle by fabuła była dobra... ale jeśli gra jest robiona w koncepcji trylogii to myślę, że o fabułę nie trzeba się martwić. raczej o zabijające drzwi (tak zabiły mnie drzwi kilkakrotnie) i tego typu bugi :]
czekam ze zniecierpliwieniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wprost: okrutnie takie zachowanie mi się nie podoba. Też mi odkrycie, Crysis - założę się - został zaplanowany na trylogię gruuubo przed wydaniem. Jeśli gra ma mieć kontynuację np. z powodu zachowania społeczności, lub była wielkim, acz nieoczekiwanym hitem - rozumiem. Ale takie wyciągnie kasy... Crysis to dobra gra, ale szczerze wolałbym już podobny, ale również ''inny'' tytuł.

EDIT: Swoje też dodaje licencja EA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grę wydaje EA podkreślam wydaje :D ale robi ją Crytek nie? :D i prawa też ma crytek nie? :D jest nadzieja!! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Znakomity shooter" ? Ta gra nie oferuje kompletnie NIC nowego do działki FPS.. Ładna grafika, to jedyna zaleta tej gry, bo reszta powoduje, że czułem się znudzony po pierwszych 30min.. Nie poddawałem się jednak i zmusiłem się do grania dalej. Po godzinie zrezygnowałem kompletnie. Jeśli następne części też tak mnie porwą to współczuje umejętnościom Level Designerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trylogia, hmmm, świetny pomysł, już zacieram ręce. Widzę w tym jednak pewny problem (byc może nie pojawi się on wogole, oby), a mianowicie następne części będą zapewne wykorzystywać nowe technologie, a co za tym stoi, będą się zwiększać wymagania systemowe. Czy gracze nadążą z kupnem alienwarów czy może developerzy będą sprzedawać grę razem z komputerem na którym ona pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować