Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever wraca na tapetę

141 postów w tym temacie

A ja wierzę, że uda się 3DR wysmażyć super grę. Pamiętajcie, że Prey również rodził się w bólach przez 10 lat (zdychając przy tym 2-krotnie jeśli nie więcej), a okazał się świetną produkcją. Podczas produkcji żadnych konkretnych (wielkich) informacji nie było tak jak w przypadku DNF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja tak się zagrałem w Crisisa i CoD 4 że nie zauważyłem, że to już Prima Aprilis? Rety! W takim razie nie kupiłem jeszcze Gears of War!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem to będzie hit! Jestem fanem Gothica III, ale....no właśnie....fani sami muszą robić poprawki bo gra była wydana w pośpiechu....Może DNF będzie pierwszą grą w historii pozbawioną bugów :D w końcu 10 lat to chyba wystarczająca ilość czasu na poprawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 15:39, Ari13 napisał:

A moim zdaniem to będzie hit! Jestem fanem Gothica III, ale....no właśnie....fani sami muszą
robić poprawki bo gra była wydana w pośpiechu....Może DNF będzie pierwszą grą w historii pozbawioną
bugów :D w końcu 10 lat to chyba wystarczająca ilość czasu na poprawki...

10 lat to dosć czasu by 5 razy zmienić engine a budżet przeżreć w pizzy na zamówienie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, kiedyś w Playu był taki artykuł o najdłużej robionych grach. Był też DNF i autor pisał mniej więcej coś takiego, że kupi każdemu po egzemplarzu DNF kiedy ten wyjdzie. Z kolei w CDA był artykuł o grach które z różnych powodów nigdy nie wyjdą. Zgadnijcie kto miał tam zaszczytne miejsce :D A ja twierdze że DNF został wymyślony przez 3DR jako gra-legenda która nigdy nie miała wyjść (Zresztą nazwa wiele tłumaczy) a także w celu wodzenia za nos i nabijania się z graczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A ja twierdze że DNF został wymyślony przez 3DR jako gra-legenda która nigdy nie

Dnia 24.11.2007 o 17:40, Luk Zombi napisał:

miała wyjść (Zresztą nazwa wiele tłumaczy) a także w celu wodzenia za nos i nabijania się z
graczy :D

Że niby taki eksperyment socjologiczny na żywym organizmie graczy? Trochę naciągane - ja bardziej wierzę w notoryczne dawanie ciała i obsuwy czyniące dotychczasowe prace nieaktualnymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 17:51, Lucas the Great napisał:

Że niby taki eksperyment socjologiczny na żywym organizmie graczy? Trochę naciągane - ja bardziej
wierzę w notoryczne dawanie ciała i obsuwy czyniące dotychczasowe prace nieaktualnymi...


Nie tyle eksperyment, co hmm... jak by to powiedzieć? Coś w rodzaju szumu medialnego wokół Księcia (Prince of Manhattan?) i takiej jakby legendy. Coś jak Potwór z Loch Ness czy UFO - wszyscy o tym słyszeli ,ale nikt nie ma dowodów że istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi DNForever już się spodobał. Jako gra która wiecznie czeka na swoją premierę. To jest naprawdę fajne:-) Takie wieczne czekanie na Księcia. Bo nawet jak wyjdzie, to co dalej? Nie będzie już na co czekać.. skończą się żarty o wiecznej premierze. A tak to jest taki jeden wielki znak zapytania.

Pamiętam kiedyś (coś około 2003-04 roku) czytałem sobie cennik gier w CDA na ostatniej stronie. I zobaczyłem tytuł : Duke Nukem Forever - 89zł. Ciekawe... zastanawiam się jak się czują Ci którzy zamówili przed premierą. hmmm :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować