Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever wraca na tapetę

141 postów w tym temacie

jak ja bym chcial zeby ta gra wyszla... ale chyba naprawde 3D Realms poporstu zapowiada te gre po to aby zrobic wokol niej szumu... moze czekaja az ktos ich wykupi aby zrobic ten tytul bo sami nie potrafia go zrobic... a co do gier-legend to powiem wam ze Crysisa nie zalicze do nich... slaba fabula, zle zoptymalizowany silnik kilka bugow... tylko grafika robi wrazenie... to juz nie to co Far CRy... narazie najlepsza strzelanka roku IMO CoD4... w historii: Half-Life 2... czy Duke przyjdzie i obejmie rzady? chcialbym ale watpie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 19:36, HAGJ napisał:

> Pray wyszedł? Wyszedł!
> Stalker wyszedł? Wyszedł!
> Czemu ma nie wyjść DN for(N)ever?

Bo ponieważ istnieje przesłanka, w którą czasem sam zaczynam wierzyć, iż DNF w ogóle nie istnieje
- w żadnym stadium :)



Jak to - nie widziałeś nowego trailera :) ?
http://pl.youtube.com/watch?v=FnRJyFhYFn4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gra ma nawiązywać do najlepszych tradycji serii..." no to mamy odpowiedź - DNF będzie platformówką (vide DN 1, 2 i Manhattan vs pojedynczy DN3D) :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, może DNF okaże się równie wielką niespodzianką jak wydany nie tak dawno Prey?... xD

Choć przyznać muszę, że sam we własne słowa nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duke do dnia dzisiejszego jest budowany na „mocno upgrade-owanym” Unreal Engine 2.0 (tak, bo jest jeszcze Unreal Engine 2X, na którym powstała m.in. druga część Xboksowego Unreal: Championship-a), który jak by nie patrzeć na chwilę obecną nie odrzuca, acz również nie zachwyca generowanym obrazem.
Pojawia się analogia (jak zwykle w moich wypowiedziach, która zazwyczaj nawiązuje do jakiegoś tytułu, zapominanego nawet przez najsędziwszych starców) do słynnej Daikatany autorstwa Alfonsa Romero, który tworząc „First Person Shootr-a Godnego Nowego Milenium (TM)” początkowo korzystał z dobrodziejstw silnika Q2, potem z „jedynki” Unreal Engine, aby na końcu sfuzjować oba narzędzia i przygotować istnie latynoski (z uwag na pochodzenie Romero) bigos. Po identycznych, choć lekko wydłużonych schodach (Q2, UE1.0 i UE2.0) kroczy ekipa z 3D Realms, zwarzywszy jednak na czas w jakim tego dokonuje, możemy się spodziewać, że zostaniemy „uraczeni” (jeśli zostaniemy) kawałem przeterminowanej chabaniny z 2004 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co prawda dn3d to jedyna gra z widokiem fpp którą polubiłem i przeszedłem, ale niewiem czemuw przypadku duke nukem for(n)ever odnoszę wrażenie że niedługo okaże się że zmieniają enigme (zawsze tak robią jak zaczynają doczołgiwać się do końca), a wskutek czego prace "troszkę" się przedłużą, i status varpware zostnie utrzymany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhahaha... tyle mogę powiedzieć. Jakoś nie wierzę, że ta gra w ogóle powstanie. Ale w sumie STALKERA też długo robili więc istnienie iskierka nadziei ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować