Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever wraca na tapetę

141 postów w tym temacie

pepsi

Premiera Duke Nukem Forever została "ustalona" na przyszły rok. Według najnowszych, nieoficjalnych doniesień, 3D Realms poczyniło znaczne postępy w tworzeniu gry, a więcej szczegółów powinniśmy poznać na przyszłorocznych ważnych targach międzynarodowych.

Przeczytaj cały tekst "Duke Nukem Forever wraca na tapetę" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie w 2012, tylko jakimś ''cudem'' nie zdążą go do sklepów dowieźć bo jak wiadomo wtedy będzie koniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie traćmy nadziei, Pary i S.T.A.L.K.E.R. w końcu też wyszły po wielu latach. Miejmy nadzieję, że się wreszcie ukaże. Co z tego, że nastąpi wtedy kolejne zlodowacenie po upływie tych setek lat oczekiwania? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale. ale.. chciałbym jeszcze dodac ze.. jak bedzie on wyglądał tak jak na screenie to ja podziękuje.. :D:D

ps panowie od 3d Relams.. kupuje w styczniu 8800 GT wiec sie postarajcie .. ma być ładnie i grywanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko Chuck Norris wie, kiedy wyjdzie DNF...Ludzie, naprawdę jest jeszcze ktoś, kto wierzy, że ta gra kiedykolwiek wyjdzie? Ja bym już raczej sobie nie robił nadzieji. Dobre, w przyszłym roku. Ile razy to już słyszeliśmy? Osiem? Ostatnio wpadło mi w ręce CDA z końca 1999 roku. News, że DNF jest już prawie gotowy i gra wyjdzie w pierwszym kwartale 2000 normalnie mnie rozwalił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZOMG... ja nie wierzę że to widzę. News na temat DNF? I to jeszcze, że niby wyjdzie? Haha, dobre sobie. No ale historia ciekawa - tajemniczy informator, wielkie targi, znaczne postępy... hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować