Zaloguj się, aby obserwować  
mishel007

Gothic 4 - gra forumowa

330 postów w tym temacie

Postanowiłem stworzyć grę forumową gothic 4. Nie znam fabuły, ale spróbuję coś wymyślić. Hmm...

Bezimienny opanował cały kontynent. Od palących pustyń Varrantu, poprzez zarośniętą puszczami Myrtanę, aż po pokryte wiecznie śniegiem i lodem krainy Nordmaru. akcja toczy się na kontynencie. Możemy przyłączyć się do:

1. Paladynów
2. Magów Ognia
3. Magów Wody
4. Nekromantów
5. Wojowników Cienia
6. Najemników
7. Starego Obozu ( na serio ) Thorus odbudował Stary Obóz w Myrtanie :)
8. Łowców Orków
9. Druidów
10. Buntowników Asasynów


Zasady:

1. Nie można się obrażać
2. NIE SPAMOWAĆ!!!
3. Nie wyrażać się wulgarnie
4. Jedna osoba może grać tylko jedną postacią
5. Proszę nie podawać imion z głównej fabuły wcześniejszych części np. Diego, Milten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moja karta postaci:

Imię: Arezoth
Gildia: Paladyn/ Łowca Orków
Historia: Przez wiele lat był paladynem króla Rhobara. Pewnego dnia orkowie napadli na stolicę. Kiedy wydostał się po ataku, zebrał kilku innych paladynów i założyli obóz pod Vengardem. Nazwali się Łowcami Orków.
Ekwipunek: kawałek czerstwego chleba, butelka wody, skórzany pancerz, mały miecz półtoraręczny, 300 sztuk złota ( to na początek konieczne )
PS. sklep ze wszystkim jest u mnie na gg 10254547

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to moja

Imię: Fareth
Gildia: Mag ognia
Historia: Bardzo długo był Magiem w klasztorze. Pewnego dnia postanowił odejść i i zamieszkać wraz z Druidami aby prowadzić badania nad tajemniczymi Miksturami.
Ekwipunek: Strzała ognia, szata maga ognia,pika,chleb,woda,200 sztuk złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię - Dżon
Gildia - Druidzi
Historia - NIeśmietelny kolo nie da się go zabić
Ekwipunek - Zabiająca za jednym ciosem petarda nieskończonośc złota :D

Może byś się bardziej do gry przyłożył np. Gracze startują z XXX złota. Zaczynają z bronią XXX . Żywotności maja XXX. Obrażenia XXX :)
A nie że np. mogę sobie mieć 10,000,000 i wszystko kupić.

To tylko tyle z mojej strony :)

Aaa i nad fabułą się bardziej wysil xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 16:17, Farmer Widomo napisał:

Imię - Dżon
Gildia - Druidzi
Historia - NIeśmietelny kolo nie da się go zabić
Ekwipunek - Zabiająca za jednym ciosem petarda nieskończonośc złota :D

Może byś się bardziej do gry przyłożył np. Gracze startują z XXX złota. Zaczynają z bronią
XXX . Żywotności maja XXX. Obrażenia XXX :)
A nie że np. mogę sobie mieć 10,000,000 i wszystko kupić.

To tylko tyle z mojej storny :)


Dałem już: na początek 200 sztuk złota, a bronie? hmm... oki coś wymyślę i nie ma nieśmiertelnych broni zabijającymi za jednym ciosem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Miecz paladyna lub mały miecz półtoraręczny
2. Pika
3. Kostur Adanosa
4. Kostur Czarnego Maga
5. Szpon Beliara
6. Topór Sieczny
7. Miecz strażnika
8. Miecz łowcy lub Topór Wojownika
9. brak lub pika druidzka
10. Dwa miecze asasyna

PS. To numerki do gildii np. 5 to broń wojowników cienia ( napisane w pierwszym poście, do jakich gildii można dołączyć i jakie numerki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA dołanczam

Dołoncze się do Wojowników cienia ( ale uprzedzam nie mam ochoty wypełniać zadań jakiś durniów wole działać na własną ręke ).
Historia : Zarim pochodzi z miasta Lavelenh ,opuścił je w wieku 13 lat ponieważ w wypadku zabił jakiegoś mieszkańca i groziłą mu szubienica , jest wyskokim ciemnym blądynem o szarozielonych oczach .
Ekwipunek : Trochę suszonego mięsa , miecz półtoręczny noszony na plecach , przy boku zaś sztylet .
A i czy musze mieć ten Szpon Beliara ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2007 o 07:45, mishel007 napisał:

Ekwipunek: kawałek czerstwego chleba, butelka wody, skórzany pancerz, mały miecz półtoraręczny,


"Mały miecz półtoraręczny" widzę że ze znajomością broni i jej wyglądu jesteś na bakier. Wiem że nie na temat ale wole Cię uświadomić, że te miecze do małych nie należały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet bym się przyłączył, ale proszę o cztery rzeczy.
1) Punkt w regulaminie - Post dodawany przez gracza musi być dłuższy niż 20 linijek (dialogi liczą się tak jakby pominąć pustą przestrzeń)
2) Punkt w regulaminie - Gracze popełniający nagminnie duże ilości błędów ortograficznych/ stylistycznych/ interpunkcyjnych zostaną wywaleni.
3) Przedłuż nieco kartę postaci, bo pełno będzie bohaterów "jest sobie magiem. I długo nim jest. I dobrze rzuca ognistą kulą".
4) I rozszerz nieco historię.
I jeśli będziesz chciał, to jestem chętny do pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie tylko czy Mishele jeszcze zagląda na forum , bo coś ostatnio słuch o nim zaginął - może się okazać że założył kilka gier i teraz to rzuci bo już mu się nie chce zawalać głowy .
A twoje 4 zasady popieram - trzeba jakiś zasad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to ja też sie dołączam:
Imię:Pernargon
Gildia:Paladyn/łowca orków
Historia:Długo walczył z orkami i w zasługi za jego czyny Rhobar wansował go na paladyna.
Ekwipunek:Chleb,2x woda, skórzany pancerz, orkowa zguba, 300 szt złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Imię: Su`aco
Gildia: Wojowników Cienia
Historia: Su`aco od lat trenował tajniki miecza. Swe dzieciństwo spędził w domu dziadków, po nagłej i niewiadomej śmierci matki oraz ojca. Wysłany do Akademii Miecza zaczął codzienne treningi pod okiem doborowych mistrzów. W wieku 17 lat odszedł, dołączył do kasty poszukiwaczy skarbów z południowej Myrthany. Jednak nonszalanckie życie nie spodobało mu się. Wolał spokojnie osiąść w mieście, i tak też się stało. Od 7 lat wiedzie życie Mentora w Akademii T`lindeht. Jednak pewnej nocy doznał nawiedzenia ze strony Beliara, spadła na niego klątwa. Czy na pewno?
Ekwipunek: Szpon Beliara, Skórzany pancerz, 200 sztuk złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się dołączam

Imię - Kedar
Gildia - Paladynów
Historia - Nie ma swojej historii, ponieważ wszyscy o nim zapomnieli.
Ekwipunek - 50 sztuk złota, pochodnia, miecz paladynów, zbroja paladynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię:Maurugh''Kai
Gildia:Nekromanta
Historia:Maurugh''Kai jest genetyczno-magicznym eksperymentem nad krzyżówką człowieka z elfem.Pewnego razu, przed stworzeniem Bariery był uczniem Xsardasa. Po wielu latach przewyższył swego mistrza i wyruszył na Kontynent w celu nauki coraz mroczniejszych tajnik magii i świat o nim zapomniał. Po czterech latach do Kolonii Górniczej wkroczył Bezimienny i toczyły się wydarzenia z gry. Gdy bohater (Maurugh''Kai) został odkryty przez oddział orków - świat dowiedział się o nim. Stał się dobrym człowiekiem o potężnych umiejętnościach magicznych.
Ekwipunek:Mikstura many x3, Magiczna szata Nekromanty, Kostur Czarnego Maga, 200 złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja również

Imię - Gunnar
Gildia - Stary Obóz
Historia - Gunnar, który niegdyś należał w Kolonii do kasty strażników w Starym Obozie, po niewyjaśnionym upadku Bariery, przedostał się do Khorinis, gdzie tułał się z okoliczymi szajkami bandytów przez długi czas. Pewnego razu, podczas przechadzki wśród starych ruin, w których miał zamiar zdobyć coś cenniejszego, napotkał pirackeigo kapitana imieniem Greg, któremu pomógł w rozprawieniu się z bandą jaszczurów. Ten w podzięce powiedział Gunnarowi, że pod starą piramidą nieopodal jest tajny portal prowadzący do drugiej części wyspy, na której jest obóz bandycki, i gdzie może znaleźć swoich dawnych znajomych. I tak też zrobił. Po przybyciu, uradował się niezmiernie na widok swojego najlepszego kumpla z Kolonii - Thorusa , oraz reszty jego koleżków - Fiska, Huna , Snafa.....
Pracował tam jako Gwardzista na usługach Kruka, ale tylko do pewnego czasu, kiedy to jakiś człowieczek nie wysłał go na tamten świat. Wtedy Thorus zdecydował, że nie ma sensu już dłużej egzystować i warto by było wspomóc ludzi w wojnie z orkami. Gunnar więc bez zastanowienia dołączył się do jego grupy i tak oto , z planami odbudowy potęgi niegdysiejszego Starego Obozu, ruszyli na kontynent.

Ekwipunek - 20 sztuk złota, ciężka zbroja strażnika (G1) , miecz Runa Mocy , 4 strzały, 2 pochodnie, ser, chleb, woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 20:05, KonradRębkowski napisał:

JA dołanczam

Dołoncze się do Wojowników cienia ( ale uprzedzam nie mam ochoty wypełniać zadań jakiś durniów
wole działać na własną ręke ).
Historia : Zarim pochodzi z miasta Lavelenh ,opuścił je w wieku 13 lat ponieważ w wypadku zabił
jakiegoś mieszkańca i groziłą mu szubienica , jest wyskokim ciemnym blądynem o szarozielonych
oczach .
Ekwipunek : Trochę suszonego mięsa , miecz półtoręczny noszony na plecach , przy boku zaś sztylet
.
A i czy musze mieć ten Szpon Beliara ?



nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować