Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Draenei po stronie przymierza w dodatku do World of Warcraft?

125 postów w tym temacie

Lorchen: "Nie pamiętasz ani jednej planszy z sojuszem Krwawych Elfów z Orkami? I słusznie, bo takiej nie było. Ale przypomnij sobie proszę przebieg tych misji, w której Krwawe Elfy były "w sojuszu" z Przymierzem. Lord jak-mu-tam (Darnitros?) skazał wszystkie elfy na śmierć. I wątpię by to miało nakłonić pozostałe, w Azeroth`cie Krwawe Elfy do pozostaniu w takim "sojuszu". Logiczne, więc, że będą szukać przyjaciół wśród wrogów swych wrogów - a więc w Hordzie (gdzie notabene znajdują się też Opuszczeni - z Ledy Sylvanas na czele, która "w głębi serca ciągle pozostała elfem")" Widzę ze masz dużą wiedze na ten temat.:) Twoja teoria jest dosyć przekonywująca gdyż wykorzystujesz w niej dużo "imion". Ja jednak gdybym wcielił się w role krwawych elfów nie sprzymierzyłbym się z moim wrogiem (horda) tylko, dlatego ze Darnitros ich wygnał. Odnosząc się teraz do WOW-a MMORPG to przecież podróżując po świece WOW-a natykamy się na krwawe elfy, które nie są przeciwko nam, więc nie zostali tak do końca wygnani J. Są neutralne. Moim zdaniem tak powinno zostać. Blizzard powinien wprowadzić trzecia grupę jednostek neutralnych (Nagi Ilidana i krwawe elfy, może jeszcze kilka innych) i to sam gracz by wybierał czy skierować się w stronę przymierza czy hordy.
To są tylko moje spostrzeżenia.:) Twoje są trafniejszymi gdyż trafiają w gusta Blizzarda.:)
Ja się jeszcze nie zawiodłem na decyzjach Blizzarda (no może na niektórych) wiec i tak pewnie będzie i teraz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 15:03, Starzyk napisał:

Lorchen: "Nie pamiętasz ani jednej planszy z sojuszem Krwawych Elfów z Orkami? I słusznie,
bo takiej nie było. Ale przypomnij sobie proszę przebieg tych misji, w której Krwawe Elfy były
"w sojuszu" z Przymierzem. Lord jak-mu-tam (Darnitros?)

Lord Garithos :)

Dnia 30.12.2005 o 15:03, Starzyk napisał:

skazał wszystkie elfy na śmierć.

Właściwie to on skazał tylko Kaela i jego lud za przyjęcie pomocy od Nag, które jak wiadomo służyły demonom.

Dnia 30.12.2005 o 15:03, Starzyk napisał:

I wątpię by to miało nakłonić pozostałe, w Azeroth`cie Krwawe Elfy do pozostaniu w takim "sojuszu".

Część wysokich elfów pozostała w Przymierzy, tylko są w grze niegrywalnymi NPC.

Dnia 30.12.2005 o 15:03, Starzyk napisał:

Logiczne, więc, że będą szukać przyjaciół wśród wrogów swych wrogów - a więc w Hordzie (gdzie
notabene znajdują się też Opuszczeni - z Ledy Sylvanas na czele, która "w głębi serca ciągle
pozostała elfem")"

Ale jest Nieumarłym tak na prawdę. Świadczy to o tym, jak potraktowała Przymierze i jak odnosi się do swoich sojuszników z Hordy. Dla Forsaken Horda jest tylko narzędziem, które ma pomóc im pokonać Plagę, Przymierze i ewentualnie Legion, jeśli miałby powrócić.

Dnia 30.12.2005 o 15:03, Starzyk napisał:

Widzę ze masz dużą wiedze na ten temat.:) Twoja teoria jest dosyć przekonywująca
gdyż wykorzystujesz w niej dużo "imion". Ja jednak gdybym wcielił się w role krwawych elfów
nie sprzymierzyłbym się z moim wrogiem (horda) tylko, dlatego ze Darnitros ich wygnał. Odnosząc
się teraz do WOW-a MMORPG to przecież podróżując po świece WOW-a natykamy się na krwawe elfy,
które nie są przeciwko nam, więc nie zostali tak do końca wygnani J. Są neutralne.

Dokładnie. I są wciąż wysokimi elfami, którzy nie odłączyli się od Przymierza. Jedynie gracz nie może nimi kierować.

Dnia 30.12.2005 o 15:03, Starzyk napisał:

Moim zdaniem
tak powinno zostać. Blizzard powinien wprowadzić trzecia grupę jednostek neutralnych (Nagi
Ilidana i krwawe elfy, może jeszcze kilka innych) i to sam gracz by wybierał czy skierować
się w stronę przymierza czy hordy.

Nie było Płonącego Legionu jak i ich sług jako kolejna grywalna rasa w W3 tak i w WoW ich nie będzie.

Dnia 30.12.2005 o 15:03, Starzyk napisał:

To są tylko moje spostrzeżenia.:) Twoje są trafniejszymi gdyż trafiają w gusta Blizzarda.:)

Ja się jeszcze nie zawiodłem na decyzjach Blizzarda (no może na niektórych) wiec i tak pewnie
będzie i teraz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Chen z W3:FT pomagał Rexxarowi no nie to nie pausje za bardzo do Przymierza,Dranei pomagali Illidanowi a Krwawe Elfy są neutralne po śmierci Illidana więc troche dziwne :/:/ ale w tym już głowa Blizzarda,niech dadzą do hordy Nerubian XD a do przymierza.......a sam już nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>zresztą to dzikusy

Dnia 29.12.2005 o 20:40, Witek99 napisał:

jak orkowie :]


To nie dzikusy, moze tak wygladaja, ale zawdzieczaja to wybuchowi, ktory ich oszpecil ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie kiedy wyjdzie dodatek i jaka będe rasa?
Ja stawiam na Lato 2006
i Pandianów :P
Pasują mi oni do przymierza i co ja na to poradze
taki miłe i ładne poprostu się nadają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 20:37, jendrek1988 napisał:

Pres1990 czy jak Ci tam. W najpopularniejszym czasopiśmie o grach pisali że premiera odbędzie
się na święta 2006. Widać że nic nie czytasz -_-''


Najpopularniejsze czasopismo o grach ma w tej kwestii informacje tak samo dobre jak kazdy inny, a to co napisali to zwyczajne przypuszczenia i wrozenie z fusow. Prawdopodobne - tak, pewne - zdecydowanie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 16:28, Gorthaur666 napisał:

A Chen z W3:FT pomagał Rexxarowi no nie to nie pausje za bardzo do Przymierza,Dranei pomagali
Illidanowi a Krwawe Elfy są neutralne po śmierci Illidana więc troche dziwne :/:/ ale w tym
już głowa Blizzarda,niech dadzą do hordy Nerubian XD a do przymierza.......a sam już nie wiem
:P

ilidan nie zginal :Pa co do premiery ja nadal wierze w czerwiec/lipiec 2k6 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle ze to raczej bede swieta ..... popatrzcie na patch 1.9 jest juz "soon" 2 miesiace... Mysle ze Blizz nie odejdzie od reguly i zafunduje nam kolejne opoznienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa Rasa przymierza, musi zaczynać w Kalimdorze (jak pewnie wszyscy wiecie) skoro Krwawe Elfy zaczynają w Eastern Kingdoms. Co sądzicie o... Driadach? Wiem, że ciekawa rasa to to nie jest, ale 100% Kalimdor, Blisko Nocników (Nocnych Elfów), a Krwawe Elfy są blisko Undeadów, a w tamtej okolicy jest jedna, czy dwie nieodkryte Lokacje.
Poza tym, zawsze może być cos zupeeeeełnie nowego (np. Roboty :-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że już Driady lepsze! Ale Draenei to po prostu głupi pomysł! Ja na razie upodobałem sobie grę po stronie przymierza i jeśli Horda dostanie Blood Elfy a Przymierze Draenei, to utwierdzę się w przekonaniu, że Blizzard faworyzuje Hordę! Przygotowali już dodatkową rasę dla Hordy, a o Przymierzu myślą w drugiej kolejności, no i Horda ma na wyłączność klasę, która rządzi na wszelkich BG i w ogóle, czyli szamanów! Przymierze ma Paladynów, którzy są nieźli, ale z szamanami jest strasznie ciężko! Zresztą Blizzard zrobił dużo innych głupot! Na przykład nerfowanie Hunterów, którzy i tak są słabą klasą, bo w pojedynkę na PvP są beznadziejni! Potrzebują jakiegoś warriora, lub czegoś w tym rodzaju, by mogli spokojnie strzelać, a dmg i tak jest mały! No ale skoro mówimy o rasach, więc ja widzę tylko 2 wyjścia! Albo inna rasa jak driady czy Pandarani albo niech wymyślą nową, tak jak to zrobili z Gnomami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jedno w tym artykule. Jest tam napisane, że ta informacja ukazała się w lutowym numerze. A przecież mamy jeszcze grudzień! Dają tam nowe numery jeszcze szybciej niż Cd-Action. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować