Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznań Game Arena 2007 - relacja na gorąco, sobota

58 postów w tym temacie

Lucas the Great

Nie tylko Ekipa gram.pl jest obecna na targach w Poznaniu. Redakcja gram.pl również umieściła na miejscu swoich agentów. Dzięki temu możemy na bieżąco informować was o wydarzeniach z danego dnia. Zapraszamy do zapoznania się z raportem Zaixa o sobotnich atrakcjach PGA.

Przeczytaj cały tekst "Poznań Game Arena 2007 - relacja na gorąco, sobota" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zdajecie sobie sprawę, że jest tu błąd? ;]
"Birzaco"? ;]
Co do tematu - ja niestety nie jestem na PGA (jak widać ;p), za rok z pewnością pojadę. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no bardzo fajne atrakcje :D Podoba mi się takie coś, nawet dziewczyny są ;),ach teraz żałuje że tam nie pojechałem,bo zmarnowałem jeden cenny (chyba najlepiej zapowiadający się dzień, ponieważ już nie ma sensu tam jechać ... ) ubawiłbym się jak nigdy w życiu :D Tylke symulatorów, okazji na zagranie w różne gierki przed i po premierze :). W sumie szkoda że relacja będzie dopiero jutro, ale nic się nie stało będę jej oczekiwał jak nigdy w życiu :). 24 godziny i koniec imprezy, ach ten czas na pewno szybko minie, więc nie patrzcie się na zegarek i korzystajcie do woli z tych wspaniałych atrakcji i,i które zaproponował wam Poznań Game Arena 2007. Acha dopiszcie jutro wszystkie atrakcje :D... Żartuje, długo by wam to pewnie zajęło. No nic, idę dalej rozpaczać że nie pojechałem na Poznań Game Arena 2007 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ciach, bo długie>
Spokojnie - jutro Zaix opisze na gorąco niedzielne wydarzenia, a we wtorek zamieścimy dłuższą, spisaną na spokojnie i bardzo szczegółową relację Mejstego.
BTW jeśli masz możliwość, to mimo wszystko warto się ruszyć - jutro tez sporo się będzie działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Możliwość mam, ale jest jeden problem - nie zaplanowałem wszystkiego, nie kupiłem biletu na jazdę pociągiem i nie wiem o której rusza i gdzie rusza (prawdę mówiąc nie wiem jaki ma rozkład jazdy), bo przecież nie chce mi się jechać autobusem ponieważ jazda trwała by za długo ... No nic jeśli jakieś będą targi w Polsce (jakieś ciekawe) to na pewno uda mi się wszystko zaplanować odpowiednio uzbroić w bagaż i ruszyć na szlak wyprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Poznaniu ale niestety nie mogę sobie pozwolić na wypad ani dziś ani jutro:/...

Ktoś mógłby mi powiedzieć wtf z tym zeszłorocznym wypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Szkoda, że nie jestem pełnoletni... Rodzice mnie tam nie zabiorą. Nie lubią przemysłu growego... A w sumie mieszkam nie daleko od Poznania. Sto kilometrów zaledwie. I to autostrady... Ale jeżeli ta impreza utrzyma się jeszcze przez cztery lata to możecie się tam mnie spodziewać!!!

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja coraz bardziej żałuję, że mnie tam nie ma. Tyle atrakcji i zabaw, w których nie mogę uczestniczyć. Nic tylko włączyć Wiedźmina i na odstresowanie zabijać kolejne grupy utopców, czy innych topielców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować