Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2007 o 21:45, Steven8 napisał:

Zakopać zwłoki na cmentarzu konkretniej mówiąc :P

Chyba nie... Było takie coś, że trzeba było udać się do nawiedzonego miasteczka gdzie spotykało się dwóch kolesi, których oficer Tenpenny nie lubił. Trzeba było ich zabić i zabrać jakieś dokumenty albo coś takiego... Można tam znaleźć też bazookę i samonaprowadzającymi rakietami... Zaraz zrobię zwiad Hydrą i poszukam tego miasteczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... U mnie SA: MP 0.2.1 ani 0.2.2. nie działa. Po prostu ledwo się menu włączy, i nie ma żadnej rozgrywki, nic. :[

Wie ktoś dlaczego jak jestem w Menu, to nie słyszę kliknięcia pomiędzy przejściem z okienka do okienka? Jak klikam na np. New Game, to nie ma odgłosu, że w to wszedłem. Podczas gry np. wybuch samochodu słyszę tylko, gdy na niego popatrzę. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 19:46, Steven8 napisał:

> Kto umie grać w GTA: SA przez neta, przez SAMP, bo jak gram z innymi, to ja wymiatam???

Składnia zdania pozostawia wiele do życzenia.. Ale w jaki typ ? Zabijanie, wyścigi ?

Samp, to tak jak byś grał w GTA: SA, ale niema misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 22:28, Sith66 napisał:

Ja odpalić Gta SA Multiplayer. Ściągnąłem ten program i jestem w tym miejscu:

Widzę w okienku strasznie długi nick. Skróć go bo wymagane to od 3 do 16 znaków i dodatkowo _, [ lub ]. Inaczej nie wejdziesz na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 13:13, Skarpeta5 napisał:

Samp, to tak jak byś grał w GTA: SA, ale niema misji.

Co Ty nie powiesz... Wiem jak SAMP wygląda, ale są różne serwery..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 19:38, Union Pacific napisał:

Mógłby mi ktoś podesłać save''a z odblokowanym Las Venturas, ale do tej nowej, wydanym przez
Cenege, ze spolszczeniem wersji? Inne nie działają :(

A nie lepiej dojść do las venturas na własną rękę.
na www.gtasite.pl może jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 22:51, Johnny007pl napisał:

A nie lepiej dojść do las venturas na własną rękę.

Przechodziłem to już tak dużo razy, że mi się naturalnie nie chce i nie mam na to czasu.

Dnia 27.10.2007 o 22:51, Johnny007pl napisał:

na www.gtasite.pl może jest

Tam są save''y, ale nie do tej wersji co ja mam. Tam są do starych, nie wydawanych przez Cenegę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Główna fabuła już dawno ukończona, misje poboczne również, a ja chciałbym grać dalej w San Andreas... Czy są jakieś mody lub coś w tym stylu, które dodają nowe misje do gry?
BTW To mój setny post w tym temacie i jednocześnie tysięczny podczas Delegatury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 00:37, Igor FCBayern napisał:

Główna fabuła już dawno ukończona, misje poboczne również, a ja chciałbym grać dalej w San
Andreas... Czy są jakieś mody lub coś w tym stylu, które dodają nowe misje do gry?
BTW To mój setny post w tym temacie i jednocześnie tysięczny podczas Delegatury :)


Jest mod multiplayer, tak więc można se pograć z żywymi graczami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 00:37, Igor FCBayern napisał:

Główna fabuła już dawno ukończona, misje poboczne również, a ja chciałbym grać dalej w San
Andreas... Czy są jakieś mody lub coś w tym stylu, które dodają nowe misje do gry?
BTW To mój setny post w tym temacie i jednocześnie tysięczny podczas Delegatury :)


A jaką masz wersje gry? Tą nową, ze spolszczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 00:37, Igor FCBayern napisał:

Główna fabuła już dawno ukończona, misje poboczne również, a ja chciałbym grać dalej w San
Andreas... Czy są jakieś mody lub coś w tym stylu, które dodają nowe misje do gry?
BTW To mój setny post w tym temacie i jednocześnie tysięczny podczas Delegatury :)

Nowych misji to chyba za dużo nie ma. Wiem, że w Polsce tylko kilka osób umie pisać misje do San Andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 07:08, Union Pacific napisał:

A jaką masz wersje gry? Tą nową, ze spolszczeniem?

Nie, mam zwykłą wersję kupioną w Szkocji... Spolszczenie ściągnąłem z internetu. Multiplayer mnie nie interesuje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:50, RRohen napisał:

Ustawiłem sobie rozdzielczość na Max ( 1280 x 1024 x 32 ) i grafika mnie oszołomiła, wygląda
pięknie jak nigdy dotąd

No... a ludzie narzekają, że San Andreas ma słabą grafikę. Jak na grę swojego rodzaju grafika jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować