Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2009 o 13:40, Piotrbov napisał:

> Ktoś wie gdzie jest serwis w którym naprawili by mi nintendo DS? Przycisk left nie
działa
> dokładnie, trzeba mocno przycisnąć aby coś zadziałało.

Witaj w klubie. Mi tez przycisk od dobrych kilku miesięcy nie działa. Ale co jakiś czas,
na jakiś czas zaskakuje i działa. Spróbuj mocno podmuchać w ten przycisk od dołu. Czasami
to naprawdę działa

Spróbuję. Choć chciałbym znaleźć jakiś serwis. Mogę wysłać moje nintendo nawet gdzieś daleko, byle aby działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 13:32, xD_ominik napisał:

Ktoś wie gdzie jest serwis w którym naprawili by mi nintendo DS? Przycisk left nie działa
dokładnie, trzeba mocno przycisnąć aby coś zadziałało.


http://www.allegro.pl/listing/search.php?string=serwis&from_showcat=1&category=11679

zadzwon do nich i popytaj, nie jest to powazna usterka, wiec tyle co w aukcji bys nie zaplacil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już się pozbyłem NDSLite i tego nieszczęsnego R4. Teraz czekać na DSi lime green w EU i ciągle poszerzać swoją kolekcje gier.

@EmperorKaligula nie wiesz gdzie można kupić to DBZ? Jest chyba jeszcze niedostępne w sklepach.

PS. Grał ktoś może w Inazuma Eleven? W tym roku wychodzi druga część. Z czego wyczytałem i obejrzałem to piłkarski jrpg, wygląda świetnie. Niestety wyłącznie po japońsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 15:40, Dzikq napisał:

@EmperorKaligula nie wiesz gdzie można kupić to DBZ? Jest chyba jeszcze niedostępne w
sklepach.


w europejskich nie, premiera byla w stanach

Dnia 08.11.2009 o 15:40, Dzikq napisał:

PS. Grał ktoś może w Inazuma Eleven? W tym roku wychodzi druga część. Z czego wyczytałem
i obejrzałem to piłkarski jrpg, wygląda świetnie. Niestety wyłącznie po japońsku.


tez slyszalem ze swietne, niestety chyba 0% szans na wersje angielska ;/ Jest chyba amatorski patch, ale dialogi nie ruszone :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 15:51, Dzikq napisał:

Jeszcze mam pytanie. Od której sagi zaczyna się fabuła? Od Vegety? I wiadomo na czym
się kończy?


zaczyna sie przed turniejem gdzie goku kopie tylek piccolo (nie ten wczesny king piccolo), a konczy sie chyba na sklepaniu vegety - wlasnie wskrzeszam songa i juz zbliza sie koniec ;). Czyli zaczynamy jeszcze w zwyklym sie DB przed slubem z ChiChi a konczy sie przed namek saga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 14:05, EmperorKaligula napisał:

> Ktoś wie gdzie jest serwis w którym naprawili by mi nintendo DS? Przycisk left nie
działa
> dokładnie, trzeba mocno przycisnąć aby coś zadziałało.

http://www.allegro.pl/listing/search.php?string=serwis&from_showcat=1&category=11679

zadzwon do nich i popytaj, nie jest to powazna usterka, wiec tyle co w aukcji bys nie
zaplacil

Kompletnie nie spodziewałem się że są takie aukcje. Metoda Piotrbova działa ale jednak wolę oddać konsolę do naprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar sobie zakupić nintendo DS lite . Moglibyście doradzić gdzie będzie najtaniej i jaką gierkę pierwszą wybrać?? I może jakieś opinie ogólne na temat samej konsolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 18:13, kryst90 napisał:

Ja mam zamiar sobie zakupić nintendo DS lite . Moglibyście doradzić gdzie będzie najtaniej
i jaką gierkę pierwszą wybrać?? I może jakieś opinie ogólne na temat samej konsolki.


wiesz ten temat liczy sobie prawie 1700 postow, czy jest jakis sens zeby przepisywac to samo w kolko ? wg mnie nie ma, bez problemu znajdziesz wady/zalety tej wlasnie wersji konsoli jak i przykladowe gry - wystarczy sie cofnac o kilkanascie stron i poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Dragon Ball Z: Attack of the Saiyans padł ;) 24godziny na liczniku i gra skonczona - bez brolliego, na maxowanie nie mam czasu - inne pozycje czekaja :D. Grze daje 9/10, swietny system walki - dynamiczny i nie nudny jak to czesto bywa w jrpgach, duzo dialogow i postaci ze zroznicowanymi umiejetnosciami. Milo sie koksalo i kopalo dupska kolejnym zlym. Ladna grafika podczas walk (fajne animacje atakow) i przyzwoita mapa gdzie sie poruszamy. Muzyczka bardzo przyjemna i pare motywow sie pamieta. Mam nadzieje ze "to be continued" i freezer po napisach koncowych to zapowiedz czesci drugiej :) Gre mozna skonczyc szybciej - niepotrzebnie koksalem niektore postacie pod katem glownego watku. Swietne jrpg ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że dużo osób pyta tu o wady, zalety czy same informacje w związku z naszą kochaną konsolką, to może warto byłoby przypiąć jakiegoś dużego posta z informacjami? No bo przeglądanie 84 stron nie jest łatwe :) Wszystkie tematy o konsolach mają takowe, więc myślę że i tu by się sprawdziło. Ja zbyt kompetentny do tego nie jestem (czyt. za mało o konsoli wiem, ja tylko na niej gram :D; poza tym DSa mam dość krótko a to moja pierwsza konsola Nintendo), ale w razie czego mógłbym może jakoś pomóc.

EDIT: Poza tym warto wspomnieć, że Lufia doczeka się swoich remaków prawdopodobnie właśnie na DSa. Czekam z niecierpliwością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 22:05, Piotrbov napisał:

Kurka właśnie wyszło Rockman EXE Operate Shooting Star w języku japońskim. Jestem ciekaw,
czy będzie przetłumaczona ta gra na angielski.


hmmm, poczytalem o tym wlasnie. Gralem na GBA w pare gier Mega Man Battle Network, w pierwsza napewno i kilka pozniejszych - fajny system, przyjemne zbieranie kart i ukladanie decka. Ale Mega Man Star Force z DSa to juz dno i uproszczenia wg mnie, gameplay bardzo szybko mi sie znudzil i szybko dalem sobie spokoj. Jestem ciekaw co wyjdzie z polaczenia...

dopiero byla premiera, byc moze na dniach pojawi sie info o lokalizacji - poprzednie czesci zostaly przetlumaczone, wiec jest duuza szansa wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 01:31, Dzikq napisał:

Ja dorzucę jeszcze wyżej wspomnianego Inazuma Eleven ;)

Level-5 to naprawdę mistrzowie.


Pewnie gdybyśmy mieli zacząć wymieniać tytuły które powinni przetłumaczyć, to zajęłoby to ze dwie strony :/(po 50 postów :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam psp.Przybywam tutaj by się zapytać czy opłaca się kupować DS.

Średnio przekonują mnie jRPGi i tego typu chińskie bajki.Bardzo też krytycznie podchodzę do innowacyjności.

Ale słyszałem że homebrew zacne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 02:48, Dzikq napisał:

A czego oczekujesz? Bo jakoś nic nie napisałeś, oprócz tego, że średnio trawisz jrpg.

Dobrej zabawy(wiem, szerokie pojęcie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 03:01, TOCTEP napisał:

Dobrej zabawy(wiem, szerokie pojęcie)

Ostatnio kupiłem DSa (wymieniłem się z PSP) i jestem zachwycony, ta maszynka daje dużo radości dzięki miodnym grą, ale szczególnie spodobał mi się stylus, nie byłem do niego przekonany, a teraz jeśli jakaś gra go nie wykorzystuje to nawet nie myślę o kupnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować