Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2013 o 08:27, Piotrbov napisał:

Jestem stałym bywalcem tam ;) http://www.facebook.com/groups/360823084008181/
Najbliższe planowe spotkanie to 10 luty. Więcej informacji również na forum deadlyserious.pl
w temacie WGSP.


Ooooooo! A więc to prawda! Wspaniale, dzięki za wiadomość, bliżej się temu na pewno przyjrzę, choć nie wiem jak będę z czasem 10 lutego, bo nie dostałem jeszcze grafiku do pracy na kolejny miesiąc. Choć akurat robię po drugiej stronie Pałacu Kultury to gdyby godzinowo by mi przypasowało, to zabrałbym do roboty swojego 3DSa. Będę musiał o tym powiedzieć jeszcze znajomemu, który znał tą plotkę, ale nie wiedział kiedy.

nightfalter, nom, akurat ze starego NDS, zakupiłem jedynie: Super Mario 64 DS, GTA China Town Wars oraz Pokemon Soulsilver (główna gra, dla której sprawiłem sobie wtedy DS Lite) i więcej gier nie byłem w stanie sobie znaleźć. A z wymienionych tytułów, przyjrzę się nimi, bo ja akurat typowy gracz PC i nie śledziłem długo poczynań Nintendo (choć teraz wiem, że w naszym kraju coraz ciężej, nawet gry z Empiku wycofali, a dali więcej miejsca dla PS Vita).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko dla siedzących w temacie 3DSa. Można się spodziewać w najbliższych miesiącach jakiś obniżek cen konsoli (interesuje mnie wersja XL) czy wg was nie ma co na to liczyć?
Ze swoim DSi rozstałem się już z rok temu jednak mocno zatęskniłem za handheldem od N i w zależności od otrzymanej odpowiedzi zakupię 3DSa wcześniej lub później :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 17:57, drblase napisał:

Takie małe pytanko dla siedzących w temacie 3DSa. Można się spodziewać w najbliższych
miesiącach jakiś obniżek cen konsoli (interesuje mnie wersja XL) czy wg was nie ma co
na to liczyć?
Ze swoim DSi rozstałem się już z rok temu jednak mocno zatęskniłem za handheldem od N
i w zależności od otrzymanej odpowiedzi zakupię 3DSa wcześniej lub później :).


Ja swojego 3DSa XL zakupiłem na allegro za 550zł (nówka) co dla mnie jest naprawdę niższą ceną niż w normalnych sklepach gdzie nie raz chcą od 890 do 1000zł. Przeglądając aukcje przed chwilą to napotkałem się dalej z takimi ciekawymi cenami (od 550 do 624zł). Taniej póki co już chyba nie będzie, a strach, że kupisz jakąś podróbkę jest znikomy, bo słyszałem, że Chińczycy nie rozgryźli jeszcze tego 3D w ekranie.

Ale jak coś zwykłe wersje 3dsa schodzą jeszcze taniej na wspomnianej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 17:57, drblase napisał:

Takie małe pytanko dla siedzących w temacie 3DSa. Można się spodziewać w najbliższych
miesiącach jakiś obniżek cen konsoli (interesuje mnie wersja XL) czy wg was nie ma co
na to liczyć?
Ze swoim DSi rozstałem się już z rok temu jednak mocno zatęskniłem za handheldem od N
i w zależności od otrzymanej odpowiedzi zakupię 3DSa wcześniej lub później :).

Tak jak Osiol powiedział, poniżej tego co podał to póki co nie ma co liczyć, a i warto za tę cenę. Jak kupowałem go po premierze za 170 funtów plus 7 za łądowarkę i z darmowym KH 3D i jestem bardzo zadowolony. Wszystkie gry wyglądają świetnie a w nocy już w ogóle miodzio - nie wiem czy wy też, ale ja mam wrażenie, że w nocy gra się lepiej ;)

W każdym razie, warto zakupić, tym bardziej, że oferta eSHopu jest coraz bogatsza i ciekawa a do tego starsze gry są naprawdę tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy któraś z wersji DS lub 3DS ma blokadę regionalną? Chciałbym sprowadzać sobie gry z Anglii lub poprzez eBay, bo tam dałoby się coś wyrwać taniej.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 20:53, maniekk napisał:

Czy któraś z wersji DS lub 3DS ma blokadę regionalną? Chciałbym sprowadzać sobie gry
z Anglii lub poprzez eBay, bo tam dałoby się coś wyrwać taniej.


NDS żadnej blokady regionalnej nie ma, możesz kupować gry z całego świata i wszystko będzie działać.


Natomiast 3DS ma pełną blokadę regionalną, kupujesz konsolę europejską - działają gry wydane w Europie i tyle. Jeśli zamierzasz kupić 3DS''a i kupować gry w Anglii, to będą bez problemu działały. Ja tak robię i wszystko działa jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 20:53, maniekk napisał:

Czy któraś z wersji DS

Nintendo DSi oraz DSi XL mają blokadę regionalną, ale tylko na gry działające wyłącznie na tych wersjach (gry z DSi Shopu i bardzo nieliczne tytuły używające kamery). Cała reszta gier, które działają również na innych odmianach DSa, są "światowe" i nie obejmuje ich blokada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Osiol i Ichibanboshi-kun

Dzięki za odpowiedzi :). W takim razie nie mam co zwlekać i zamawiam sobie konsolkę. Na początek jeszcze kupię Poki Black 2 (mocno mi brakowało tej serii :D) a dopiero w następnym miesiącu coś 3d (pewnie Zeldę bądź właśnie KH).
Btw te folie Hori oferowane na Amazonie to oryginały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 09:00, Piotrbov napisał:

Czyżby wreszcie się udało?

Oby tylko nie skończyło się polonizacjami. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 09:57, Kadaj napisał:

Oby tylko nie skończyło się polonizacjami. : /


Bez przesady, nawet jakby naprawdę ( chcę to ) NoE powstało w Polsce to ten rynek jest zbyt mały, by tłumaczyć gry. To się nie będzie opłacało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tej pełnej blokady, to warto wspomnieć, że to dotyczy wyłącznie gier na 3DSa, bo wcale to nie jest oczywiste ;)

Co do zmian Nintendo of Polska, ja tam nie miałbym nic przeciwko polonizacji.
Primo Skąd czerpie największe zyski Nintendo od zawsze?
Dzieci, tak samo było za naszych czasów nim zezgredzieliśmy, a zatem ja chętnie bym napisy przyjął, a w grach na konkretnej licencji, np. Shrek, dubbing kinowy? Cool :D! Problem w tym, że za naszych czasów gry polegały na intuicji i mało tekstu było. Teraz to wyglada inaczej, więc wersje angielskie nie ułatwiają sprawy(tak jak za naszych czasów, czyli 15 lat temu, się skipowało). Uważem więc, aby sprzedaż ruszyłą potrzebne są polonizacje. Wtedy gry zaczną się lepiej sprzedawać - oczywiście też muszą w końcu być tańsze - a za tym idzie więcej dobrego stuffu dla posiadaczy konsol Niny. Przed zgredzeniem jakie to będzie złe, musimy się zastanowić jakie korzyści polonizacja przynosi.

Secundo Polonizacja Laytona na skalę Baldur''s Gate 2/Heroes 5 - O.O wooooooowwww

edit: jeśli chodzi o Austrię, linka nie otwierałem, ale pewnie po prostu NoE z siedzibą w Monachium nie widzi problemu by zarządzać kolejnym niemieckojęzycznym państwem - na początku przeczytałem "australia" i się zdziwiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna stronę gdzie można kupić karty prepaidowe lub gry do 3DSa? Albo czy jakiś posiadacz karty kredytowej zgodziłby się żebym mu pieniądze przelał, a ta osoba giftnęłaby mi grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 23:00, Ichibanboshi-kun napisał:

Czy ktoś zna stronę gdzie można kupić karty prepaidowe lub gry do 3DSa? Albo czy jakiś
posiadacz karty kredytowej zgodziłby się żebym mu pieniądze przelał, a ta osoba giftnęłaby
mi grę?


Dawaj na GG, Gmail talka itd. ;) A to w ogóle da się giftować gry na 3DS'a? Tylko szybko, bo niedługo chciałbym pójść spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 23:00, Ichibanboshi-kun napisał:

Czy ktoś zna stronę gdzie można kupić karty prepaidowe lub gry do 3DSa? Albo czy jakiś
posiadacz karty kredytowej zgodziłby się żebym mu pieniądze przelał, a ta osoba giftnęłaby
mi grę?


Poszukaj w miejscowych salonach inmedio - u mnie był jeden taki stojak z różnymi kartami do płatności przez internet (m.in paysafecard i kasa do PSN) i tam widziałem również karty doładowujące Nintendo (70 i 120 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować