Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Zdecydowałem się na Omega Ruby (pokemon ognisty dinozaur przemówił do mnie bardziej niż pokemon waleń xD) i przyznam, że jaram sie mocno.
Już chciałbym dostać grę w swoje łapki :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2014 o 22:54, Outlander-pro napisał:

Zdecydowałem się na Omega Ruby (pokemon ognisty dinozaur przemówił do mnie bardziej niż
pokemon waleń xD) i przyznam, że jaram sie mocno.
Już chciałbym dostać grę w swoje łapki :3

Nie tylko ty... no ale ja wybrałem wprost przeciwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest zainteresowany to od sklepu ultima można dostać kody na Shiny Gengar i Diancie. Wystarczy wysłać do nich e-mail w tej sprawie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 21:17, Drirr napisał:

Jak ktoś jest zainteresowany to od sklepu ultima można dostać kody na Shiny Gengar i
Diancie. Wystarczy wysłać do nich e-mail w tej sprawie ;]


Tak po prostu? Okej, posłałem maila, może dostanę :)
Kurcze, mam nadzieję, że jutro dorwę nowe Poki, choć jest możliwość, że jeszcze gra nie dojdzie ... po co premiera w piątek?! Damn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro jadę po swoje do sklepu :). Szkoda, że w ogóle nie pogram bo spędzę piątek na testowaniu planszówki Wieśka, a weekend na uczelni ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 20:27, drblase napisał:

Ja jutro jadę po swoje do sklepu :). Szkoda, że w ogóle nie pogram bo spędzę piątek na
testowaniu planszówki Wieśka, a weekend na uczelni ... .


Konsolka jest przenośna - graj w autobusie chociażby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 21:13, Outlander-pro napisał:

Konsolka jest przenośna - graj w autobusie chociażby :D


60km na uczelnię, jadę samochodem więc odpada ;). Może jakiś nudny wykład się trafi, jedyny ratunek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że mam deja vu.

Po raz drugi odbieram konsolę Nintendo - tym razem 3DSa XL. Po raz drugi z myślą o Pokemonach, które kupiłem razem z nimi. I po raz kolejny czuję się aż nadto wyjątkowy wybierając Alpha Sapphire (Omega Ruby wydaje się być w zdecydowanej większości tu, na gramie). Ojcze czasu, dziwny z Ciebie pan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra dotarła, ściągnąłem update 1.1 i zabieram się za granie, obym się nie zawiódł, hehe :D

Tylko gdzie się wklepuje kod na shiny Gengara? Bo dostałem kod z ultimy, tak jak mówił Drirr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2014 o 11:04, Outlander-pro napisał:

Tylko gdzie się wklepuje kod na shiny Gengara? Bo dostałem kod z ultimy, tak jak mówił
Drirr :)

Kod działa tylko z grami X i Y. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2014 o 11:44, Hellmut napisał:

Kod działa tylko z grami X i Y. Niestety.


Ah, no to szkoda :<
Pograłem już godzinkę i jak na razie muszę przyznać, że jestem zachwycony! Troszkę jakoś się bałem takich trójwymiarowych pokemonów, że to już nie będzie to samo, co stare Gold i Silver, ale jednak od razu mnie chwyciły "feelsy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2014 o 12:38, Outlander-pro napisał:

Pograłem już godzinkę i jak na razie muszę przyznać, że jestem zachwycony! Troszkę jakoś
się bałem takich trójwymiarowych pokemonów, że to już nie będzie to samo, co stare Gold
i Silver, ale jednak od razu mnie chwyciły "feelsy" :D

Na szczęście Game Freak wprowadza raczej niewielkie zmiany z generacji na generację, trzon gry pozostaje ten sam. Wśród innych serii mogłoby to zostać odebrane negatywnie, tutaj jednak ja (i zapewne wielu innych graczy) nie życzę sobie rewolucji.

Na pocieszenie z tytułu niedziałającego kodu - wejdź w opcję "Mystery Gift" po uruchomieniu gry, a przed wczytaniem save''a. Jest niespodzianka do ściągnięcia z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2014 o 13:03, Hellmut napisał:

Na pocieszenie z tytułu niedziałającego kodu - wejdź w opcję "Mystery Gift" po uruchomieniu
gry, a przed wczytaniem save''a. Jest niespodzianka do ściągnięcia z internetu.


Rzeczywiście, Shiny Beldum (jak zgaduję, pokemon kamera przemysłowa!). I jak na moje oko, całkiem mocny stworek! Czad ^^

A tak poza tym zdążyłem trochę pograć i naprawdę mi się nowe poki podobają, fajnie też, że praktycznie na samym początku dostaje się exp share na całą drużynę, to miłe rozwiązanie, nie trzeba jakoś strasznie przez to grindować pojedyńczych pokemonów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować